УСТОИ АД /img/frontend/nomap.png"

Заплащане, какво заплащане, ние в устои не ценим материалните стимули-ние искаме духовна храна, нематериалните блага са най ценноито нещо в устои защото не се виждат. Ние в устои живеем в халмония със себе си и ближните си и е нормално да се уважаваме. Както пише в светото писание "обичай ближния си". Привилегиите са за разглезени мамини сополанковци. Фирмената сигурност е на ниво- аз ако не сам сигурен в моя духовен водач, ментор, пастир и изпълнителен директор ПВ, то по-добре да предам тялото си на нечестивия. Да имаме свободно време - да кажем някоя молитва и за пост. Развитието не е присъщо на смирени люде като назе. Където Бог е посочил, там е местоположението. Кавито Бог ги е избрал, такива са колегите. Работната среда е благочесива.

да да да -масажиската е единствения кусур на устои

много добро заплащане- бих казал дори отлично 500 лева е супер заплата.Това е на ден между другото. За уважение не ща и да говоря ИД всеки ден, по цял ден ни уважава. Някой колежки и по повече ги уважава. Много са привилегиите, които може да получиш от устои- разтягане на стави и сухожилия, артрит, мазоли, обилно потене/ поради липса на климатици, но тях ги няма не за друго, а защото ръководството мисли за нас, ами ако се разболеем/. Мда следва фирмена сигурност- какво е това и има ли то почва в УСТОИ? Въпрос достоен да докторат по философия - ако се развие. За свободното време да не говорим, че току виж са променили работното време. Потенциал за развитие...ако погледнем малко по-философски на нещата и приемем, че животът е развиетие, а в края на развиетието /респективно животът/ е смъртта, то смело можем да заключим, че благодарение на устои ние ще стигнем много по-бързо до крайната точка /смъртта/.Колегите са готини умни , няма интриги във фирмата и всички сме високо квалифицирани топ-експерти в областта на корпоративното кредитиране/ завършили в Лондон първите си 3 висши/.Между другото Фред Флинстоун ми е колега. Работната среда е на висота. Имаме си стая за отдих с двд плеар, микровълнова, стерео система и още една вързана за двд-то. Сутрин започваме работа с физ зарядка с музикален съпровод /най-вече арии на Бетховен и Шопен, много рядко Моцарт/. След това пием по кафе, не знам дали споменах за мини бара и сервитьорката, и започваме работа. Имаме си чисто нови служебни коли, безлимитен телефон, лаптопи, всички компютри са с двуядрени процесори. Всеки кредитен има личен шофер и асистент, който обработва нужната му документация. И така много ни е гот, които иска да заповяда при нас постоянно си търсим кредитни служители. Всички напускат щото се оплакват, че нямаме масажистка.

заплащането е ниско сравнение с положението в другите фирми. Съпоставимо е с това на банките, само че там банката стои зад гърба ти и можеш да си изпълниш целите, а в устои.... Господ Бог Велев не уважава никого. Привилегиите са ми освен безплатните фирмени химикали и календарчета, за друго не се сещам. Фирмената сигурност е непознат термин. Потенциал за развитие пък въобще- какъвто си почнещ, такъв си оставаш. Само един единствен човек се е издигнал в Устои и той взе че напусна. Работната среда зависи от прекия ти ръководител, но като цяло е стрес, шаш и паника. Местоположението долу горе бива и колегите и те. И все пак това е фирма, където можеш да натрупаш солидни соц контакти- с много хора ще се запознаеш / когато настоящите колеги станат бивши/. Само януари 5 човека/от 35/ си тръгнаха и още 5 след тях. Хе персонала се обновява ежегодно

не съм съгласен,че офисите са забутани.Тези в Габрово и Велико Търново са на топ места. Малко са неудобни от гледна точка на паркоместата,но това е основен проблем и за двата града. Другите неща не коментирам,поне не тук........

заплащането е долу-горе, ама става въпрос за ТД който е срочен и за крдит от банка просто забрави. И понеже ние хората се амбициламе да работим, когато или има за какво, или разходната част на бюджета ни е по-голяма от приходната /а в днешно време се жиевее основно на кредит/ то мотивацията е под всякаква критика. Обученията и привилегиите ще ги получиш на пенсия и тогава очаквай и развитието си. "Фирмена сигурност" е запазена марка на Устои между другото - просто си сигурен, че фирмата ще фалира. Колегите- не че са лоши ама тъкмо им запомниш името и те или напуснат или ги махнат. Уважението е само на ниско ниво- на по-високо още не са си купили тълковни речници и не знаят значението на тази дума.

Най-ниските оценки са на база безхаберие от страна на работодателя към служителя,лош мениджмънт и липса на инвестиции за по-качествено и пълноценно обслужване на клиента.Това са сигурни признаци за неудовлетвореноста на служителите през последните 2 години.

Заплащането е горе-долу добре.Уважението е привидно.Привилегии...?Какво е това?Просто няма такива,за фирмена сигурност пък въобще да не говорим.Свободно време-да,но ако не ти се налага да си взимаш "домашното" за вкъщи и дати отиде ноща.За развитие и дума не може да става,поне в тази фирма.За местоположението мога да кажа само-възможно най-забутаното място,стига да е с по-нисък наем,а дали клиентите ще могат да намират офисите?Това никой не го интересува,нали се плаща малко.Колегите,по-точно дребните риби са ОК,но високопоставените госпожи и господа,оооооооооооооо там работата става дебела.Работна среда просто няма,постоянно си по улиците да търсиш заблудени хорица да си вземат парички.Е това е от мен.