УСТОИ АД /img/frontend/nomap.png"

Ходих на интервю в офиса на Устои в гр.Плевен. Добре, че прочетох мненията написани тук. Искам да кажа, че всичко, което прочетох тук е вярно. Задаваха ми много въпроси, които уж имаха за цел да ме опознаят, само кой номер бельо нося не ме попитаха.

заплащането е достатъчно за покриване на сметките
уважение има в началото,а като дойде време да те сменят с поредния става непоносимо
привилегии -никакви
в началото чувстваш някаква,но след около 6-8 месеца става никаква
както вече споменават някои потърпевши - колкото да се наспиш,ако те хване съня
никакъв - прекият ръководител решава съдбата ти
перфектно местоположение
повечето са готини с определени изключения
работна среда - зависи дали е на кеф ръководителя или не

Какво да Ви кажа. Под всякаква критика са. Когато потърсих помощ от тях - там нямаше никой. ПАвел Велев се измъкна по много "достоен" и "коректен" начин. Изпрати някой друг да му свърши работата, тъй като той даже няма смелостта да се срещне очи в очи със служителите си.

заплатата ти зависи от бонуси измислени от тези които им се дават най - малко пари, а какво уважение да очакваш от тях. За привилвгии да не говорим, това е непозната дума в УСТОИ. Свободно време имаш, колкото да си легнеш и да се наспиш, а потенциала за развитие е да стигнеш до преумора.
колегите си не можеш да зпомниш,а работната среда -то просто няма такава.

баси тъпат фирма сега пак трябва да си търся работа. И на всичкото отгоре пак трябва да обястявам защо искам да ги напусна. Ама лошото е че не мога да кажа направо щото са тъпаци и ще трябва да си лъжа евентуалните бъдещи работодатели. На интервюто разни хорица ти приказват едни глупости, а не осъзнават, като те лъжат в очите още отначало само могат да те демотивират. имаше много неща, които на интервюто ми бяха спастени. И едни интриги ужас. Тази изпаднала фирмица какво заплащане да предложи, или привилегии, или развитие, единстветоното, което дава е още една тема за разговор на бъдещо интервю. Колегите биват, или поне някой от тях. А една овца, да не и казвам тук името е много тъп ръководител, ама много е загубена

Ужасно некоректни , тъпа работа , мошенници от класа и всичко най-лошо което може да се каже за една фирма

Даже не е необходимо да си специалист, че да се махнеш от устои. Най-много се радвам, когато ..... и компания започнат да обясняват, защонякой се е махнал. Винаги, ама винаги обяснението е че устои са го махнали, човека не си е тръгнал сам по собсвено желание. Най- интересното е когато знаеш че някой ще си тръгва 2 седмици преди да си е подал предизвестието и после те убеждават, че те сами са го махнали. Вече с няколко човека се случи това...

Най-голямата дупка на света това не е място за нормални хора всеки уважаващ себе си специалист бяга от там.Така, че не се и замисляйте да започвате работа там.Успех на Устои

заплащането от по 5-600 лева вече е мизерно. Едвам стига за храна. Даже и хора от ръководството твърдят, че дневния разход на един човек е 15 лева. Т.е. в усто и заплатата стига само за храна, и сметки. За друго просто нема. Ако към 2008 г. това е нормален доход значи фирмата е читава. Уважението е в пряка зависимост с факта колко се мазниш на ръководството. Привилегии нема

Заплащане, какво заплащане, ние в устои не ценим материалните стимули-ние искаме духовна храна, нематериалните блага са най ценноито нещо в устои защото не се виждат. Ние в устои живеем в халмония със себе си и ближните си и е нормално да се уважаваме. Както пише в светото писание "обичай ближния си". Привилегиите са за разглезени мамини сополанковци. Фирмената сигурност е на ниво- аз ако не сам сигурен в моя духовен водач, ментор, пастир и изпълнителен директор ПВ, то по-добре да предам тялото си на нечестивия. Да имаме свободно време - да кажем някоя молитва и за пост. Развитието не е присъщо на смирени люде като назе. Където Бог е посочил, там е местоположението. Кавито Бог ги е избрал, такива са колегите. Работната среда е благочесива.