УСТОИ АД /img/frontend/nomap.png"

Много не коректни по отношение на заплатата,изискват много а нищо не дават за да те олеснят в работата.Обикаляш пеш или с грацкия трънспорт за своя сметка и ако може да спиш в офиса най добре би било.Ако зависи от тях могат да те освободят от работа от днес за утре,но ако ти решиш да напуснеш трябва да им дадеш 3 месеца предизвестие иначе им дължиш неустойка от 3работни заплати.Заплатата стига да си покриеш само транспорта.

Лоши, подли и неблагодарни работодатели в лицето на Павел Велев, Лилия Георгиева и Боряна Шошева. Те биха всели от вас цялото  ви свободно време, цялата ви енергия, всичките ви контакти, всичките ви знания и умения, вашата коректност и лоялност - задължитилно.
Не очакнайте нищо хубаво от тях, защото ще ви изтискат като лимон и ще ви изхвърлят като ненужна вещ. Не им вярвайте, защото тяхната дема нищо не струва.

Аз бях поканена за интервю и след като ми казаха да си отделя час и половина проверих и се оказа, че това време е необходимо за да ти представят презентация за фирмата, траещо час и двадесет минути и след това да се проведе интервюто.
Заплатите в Устой АД са средно по 650лв, което е видно от решението на съда, спрямо служителка която е водила дело срещу фирмата. Този линк ще ви разкаже доста:

Аз умрях от смях на това интервю в Устои. Жената която водеше интервюто задаваше глупави въпроси и беше с по ниско образояана от мен. Сз още там им казах че работа за компанията няма как да почна като самият мениджър не познава дерективите за МСП!!! Накрая ми каза, имаш ли въпроси аз разбира се отговорих с НЕ защото ми загубиха времето и тя отговори с глупав акцент. Нали много ПиТа. Аз и казах че не съм Питал к направо илезнах от този кофтор

Хора, благодаря ви много за споделенето мнение. Много се радвам, че има такива сайтове, за да може човек да прецени дали да кандидатства по дадена обява. След прочетеното определено няма и да опитвам. :) Успех на всички търсещи работа! :)

Хора бягайте надалеч от обявите за работа при тези "хора". Провеждат интервюта все едно ще работиш в ДАНС и изискват куп неща(като умения), а работата ти е да обикаляш по улиците( в студ и пек) и да предлагаш неизгодните им кредити на малки и средни предприятия(таргет групата е най-вече бабите по пазарите). Обещават ти 400лв заплата(чисто) за първите 2 месеца и след това да вземаш 600лв+бонус с уговорката, че ще те осигуряват на 400лв и толкова и ще вземеш, после ще си вземаш 600лв + бонус! Нищо подобно! След първия месец напуснах защото от 400лв ми дадоха 288лв и когато поисках обяснение наглата и безочлива Боряна Шошева ми заяви, че осигуровките в България са скъпи и какво всъщност очаквам и, че никога не е имало подобан уговорка за заплащането т.е винаги заплатата ти ще е 288лв чисто! Работят по 2-ма човека на компютър и понякога за да изчакаш колегата ти с който делиш тази ценна техника закъсняваш с няколко часа и седиш след работно време. Цял ден обикаляш и вечерта се връщаш да напишеш на компютъра какви си ги свършил през деня и да си пратиш очета на най-големия шеф(бюрото му е в сеседната стая). Пълна мизерия! Не се лъжете и да си губите времето и късате нервите с измамници! Още си пазя първия(и последен) фиш от заплатата за спомен от тези клошари даващи 288лв заплата в София!

Бягайте!!!! Не почвайте  работа във Устои АД и не  им вярвайте.
Няма спокойствие,колегиалност ,няма човешко отношение.

Благодаря на Устои АД , че с некоректното си "полицейско "държане ми показаха , че нивото на  БГ пазара е под всякаква критика.Щом такава "велика фирма" не държи на обещанията си , какво да говорим за "простосмъртните" малки фирмички.Моят опит с тях е нищожен, но много поучителен за бъдещи кандидати.Първото интервю бе точно три часа.Второто интервю бе час и половина.Третото интервю само един час.Разпит като на престъпник - разказваш живота си поне 10 години назад.Обясняваш допълнително всичко поне два пъти и попълваш екземпляри като малоумен.Че ми загубиха времето разбрах на третото интервю,когато изпълнителният им директор ми заяви, че ще ме проучват.Щях да падна - какво повече искаха да научат?До два дни щях да получа "присъдата " си - забравете , дори не си направиха труда да се обадят.Сега съм щастлива , че стана така , защото щях да загубя няколко месеца в заблуда и лъжи.Благодаря на всички споделили мнението си тук.Желая Ви успех!!!

Искам за благодаря на прежде изразилите мнение за работа в "УСТОИ" АД,бях чувала ,че са некоректни още когато работех за техни конкуренти.Днес попаднах на обява за работа - "Специалист продажби"....? Намерх телефон и се опитах да разговарям с г-жа Христова, дали би приела не по ел.път моето CV,беше голяма сухарка, не знам за нея, но на мен  двете минути разговор ми бяха достатъчни за да си направя преценка, не даването на друга алтернатива при кандидатсвуване също е покзател. Още веднъж Ви благадаря за изразените мнения.

Считам, че съм длъжен да предупредя настоящите и бъдещи кандидати за работа в Устои АД. Кандидатствах наскоро при тях в София. Нямах големи очаквания, но това което видях ме изненада в отрицателен аспект. Зададоха ми се куп въпроси от една г-жа, да я наречем изп. дир. Накрая ми се зададе въпрос за очакваната заплата и насреща обещанието, че ще ми се обадят без значение от резултата за второто интервю. Явно са "мизерници" по отношение на заплащането, защото съм убеден за причината поради която не получих ОБЕЩАНИЯ отговор. Казах им, че за под 1000 лв. не бих започнал и това явно ги притесни. По отношение на позицията просто е смешно да работиш за 600-700 лв., но това си е тяхно право, особено в моменти на криза. Защо обаче не се отнасят коректно с потенциалните си служители?! Оставям на вас да прецените дали не е подобно отношението и към настоящите им служители... Аз вече намерих новата си работа, но се надявам да съм в помощ на бъдещи кандидати в тази компания- не се подценявайте и при наличието на такива коментари лично според мен е безсмислено дори да си губите времето за интервю. Ако бях събрал предварително информация за Устои АД, аз също нямаше дори да си помисля да работя при тях. Успех!