УСТОИ АД /img/frontend/nomap.png"

Въпросната коментираща под мен Vilimira Ilieva, дето и е много хубаво мнението за фирмата, около година след като напуснахме с една колежка я видяхме заедно с управителя
/женен с дете, разбира се/ на Устои да си гукат в един ресторант на морето. Вилимира, любовница на шефа ли ти беше длъжностната характеристика? И има наглоста да пише коментари таз долна женица.

Здравейте казвам на всички "Анонимни" хейтъри! Пиша в качеството си на бивш служител на Дружеството. Ще изкажа съвсем накратко своето виждане за условията на работа в Устои и средата, която е дадена в този сайт за създаване на неверни клевети от хора с неясен статут!

За условията: хората, с които съм работила по време на трудовия ми стаж в Устои /8г./ са изключително положителни, компетентни и интелигентни. Мениджмънта е на високо ниво. Научих много от най-добрите и съм изключително благодарна!

За създадената среда тук в сайта: Непрофесионално е да се позволява на "Анонимни лица", за които даже не е ясно работили ли са в Устои и ако да колко време са били в Дружеството, за да изкажат каквито и да е коментари. Създадената Среда е негативна и за един средно интелигентен човек става ясно, че изписаните глупости са неверни. Даже не коментирам начина, по който са изписани повечето "безумия"! Крайно неграмотни и лъжливи коментари целящи единствено подронване имиджа на една от малкото коректни институции в България.

Чисто обективно погледнато:
-не ти споделят в началото, че предизвестието ти е 3 месеца, а не 1.
-имаш неустойка в четири-цифрен размер, ако не спазиш същото.
-въвеждащото обучение е меко казано не добро.
-служителите се освобождават буквално на база на лична преценка на прекия мениджър, като това става в рамките на от 30 - 40 дни след първия работен ден.(без предупреждение)
-работата е много пипкава и тромава-всичко си правиш сам-от отпускането на средства, до тяхното събиране буквално.
-тежка и тромава документация.
-липса на каквато и да е идея от страна на компанията, как точно да се набират нови клиенти(специално за малките населени места).
-бонуси, които не са достижими(само няколко човека задържали се в компанията повече от 2-3 години си хващат целите, както трябва).
-прекият мениджмънт е само проформа-не се интересува какво правиш и как го правиш-искат се само резултати, без помощ от прекия ръководител.
-доколкото разбрах в по-малките населени места извън София има огромно текучество заради несъответствието очаквания-реалност.

Най-важното е, че фирмата не предлага никаква сигурност и както днес си на работа, утре твоят мениджър става с лошо настроение и вече си без работа.
Търсете си сигурна работа, а не абсолютната несигурност.

Попаднах на доста интересна обява на дадената фирма, но гледам доста негативни коментари тук. Но доста от тях са стари..Някой има ли по актуално мнение относно отношението, работната среда и заплащането. Много благодаря ако някой има възможност да ми отговори.

Уважаеми анонимен потребител на сайт „БГ работодател“,

Начинът, по който сте написали своя коментар говори за уменията, които притежавате.
В Дружеството нямаме практика да предлагаме свободната позиция на първа среща с кандидат и да обсъждаме възнаграждения. Ориентировъчните възнаграждения, приложими за позицията са публикувани заедно с обявата.
Анонимността на посочените от вас „негативни коментари“ поставя сериозна въпросителна върху тяхната достоверност. Мислещите хора разбират каква е действителната фирмена политика на УСТОИ АД на базата на личен опит, а не от изводи на анонимни „доброжелатели“.

Едно прясно мнение от кандидат за работа в "Устои" АД....
Бях поканен на интервю. Задаваха ми странни въпроси. И интервюто протече около час и половина. Интервюиращият ми направи лошо впечатление с критикуване на бивши служители. След цялото разпъване на кръст, ми каза, че заплатата е 800 лева. :D :D
Ало, "Устои" АД, средната заплата за офис служител в София е между 1200-1700 лева Нето. Вземете си сверете часовниците!
П.п. Толкова негативни коментари, колкото за вашата фирма, не бях чел! Неефективна фирмена политика = голямо текучетво!

Заплащането - доста под средното за пазара. Колкото по-малко могът да ви дадът, толкова по-добре. Увеличение на заплатата няма да ви се случи никога.

Уважение - Зависи дали ръководителят ви е на кеф. Ако е на кеф всичко е наред. Ако не е на кеф, очакваите хранилки и заплахи за уволнение цял ден. Отношението е идваш сутинта и стискаш палци да не е станал с г**а нагоре.

Привилегии - Зависи дали си симпатичен на ръководството. Общо взето няма.

Фирмена сигурност - Независимо какъв катил си никога няма да бъдеш уволнен, по простата причина, че не могат да си намерят кой да работи за тях.

Натоварване - Огромно. Работата никога не свършва и ако можеш да спиш в офиса най-добре. Да се остава по 1 час след края на работния ден е нещо абсолютно нормално, да нямаш време да обядваш също.

Потенциал - Зависи колко си мазен. Но не очаквай да работиш много и да те повишат.

Местоположение - Не е зле.

Колеги - Според зависи, както си го направиш. Текучеството е толкова голямо, че няма смисъл да се впечатляваш от хора, с които работиш средно по 3 месеца.

Работна среда - Както си я направиш, напрежението е голямо, поради огромното количество работа и неадекватното ръководство, но ако си пълно перде и не ти дреме, предполагам, че може да се чувстваш и добре.

Тези "27 дни" бяха достатъчни за да разбера,колко не коректна фирма сте.

За заинтересованите лица:
1. В дружеството никога не е работил служител на име Галя Димитрова;