Миси 97 - Антон Томчев ЕТ /img/frontend/nomap.png"

Миси 97 - Антон Томчев ЕТ

Колегите са много прави. Вечно си под шапката на някой! Заплащането е под всякаква критика - едно се обещава сруго се дава! Не се оценява всеотдайноста! Работниците във фирмата идват и си отиват като на конвейр. Не се ценят кадрите! Оставаш след работно време и не се заплаща извънредния труд (да не говорим за събота и неделя - изнвунреден труд без заплащане)!!! Това е колеги не се лъжете!!!

ami obe6tava edno davat drugo sabota i nedelq te kaerat da ba4ka6 pak ne go pla6tat abe ima i drugi ne6ta ina4e golegite se razbirame vinagi si pomagame i dr.

Колеги , ако искате винаги да работите под нечия шапка без право на мнение и собствен стил на работа това е Вашата фирма !!! :D:D:D
За всеотдайност и корекност ще Ви бъде заплатено колкото на една чистачка , въпреки задължителното специално образование и квалификация . Успех в кариерата !!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D