Миси 97 - Антон Томчев ЕТ /img/frontend/nomap.png"

Миси 97 - Антон Томчев ЕТ

Бягайте далече от Антон и протежето му полицая Тошко

вместо 700лв взимах 200 на месец и другите се трупат,има хора с много големи сметки

По ново мнение имали кой да напише?

аз мисля че фирмата става защото аз съм работил там но има само едно което неми хареса там и това е че повечето колеги се скатаваха  аз и моя приятел се убивахме от работа но дойде реди да кажа че шефа никога нени оставяше винаги ни плащаше добре защото виждаше кой как работи а в случея ние си бачкахме стабилно тъкаче извода е че ако не бачкаш за 800 лв няма как датиги даде а аз съм стигал до 1100 тъкаче аз съм мн доволен от шефа това е мойто мнение само дето колегите са само стари не нямат сили :Д и другото което е че ние с аверами несме от сф а от шумен и дати кажа така е мн по лесно дани лъжат с пари все едно щеш нещеш си длъжен да бачкаш зада оцелееш. нему правя реклама просто казвам какво сам видял там.

Наистина хубава фирма , в която не се говори за пари "давай,давай" без да има смисъл от това "давай",защото никой не дава.На всеки шеф си му от полза , когато си му удобен.Всеки върши това ,което не му е работа...Не може да се изисква от "шофьора" да върши и други неща,които не му влизат в длъжностната характеристика,защото той докато кара из трафика на София работници или материали другите си почиват..На който не му е удобно да си смени длъжността...Лесна работа няма!

Хубава фирма , обаче няма пари да си плати заплатите на работниците- сигурно заради качеството на работа,което се постига след като един обект се прави по няколко пъти.Обещава се едно като заплащане ,дава се съвсем друго,а на последно време се и бави.Ако така продължават нещата предполагам ,че ще си изгубят качествените кадри.Като фирма с дългогодишен опит на пазара би трябвало да си е предвидила трудности и кризи или поне да има заделени пари за заплати на работниците,защото все пак те изкарват парите на фирмата.Шефа да не се крие ,а да събере хората и да им каже ,кога ще има пари за заплати ,и на къде вървят нещата или всеки да се спасява по единично?!Незнам дали знае , но има хора със семейства, със заеми и т.н - разходи , които не търпят отлагане....Проблема с боклуците и цяла София го има!!! Чисти сметки - добри приятели!!!

Българина е свикнал да гледа в канчето на шефа,без да залага нищо да получава колкото може повече,без дори да полага усилия.Шофиьор в тази фирма дреме без слиза от колата и да помага на колегите си,гледам отсрани и това прави лошо впечатление.Евала на шефа им,за такива работници само с остена на врать,штото от друго не разбират.

tezi dve mnenia moje i da sa istina no ne vyrvam da e tolkova lo6o .

mnogo e zle tam kolegi ne hodete vse 6te vi karat da pravite ne6ta koito ne vi e rabota i zapla6taneto e zle obe6tavat ne6to davat drugo ostava6 sled rabota ne ti go pla6tat abe ne hodete tam mnogo e zle

kofti rabota