Frau Ivanova /img/frontend/nomap.png"
0 точки от 1 мнение

Здравейте,искам да ви разкажа за Frau Ivanova (използва имейл [email protected]),която все по-нагло започва да лъже хората(и най-вече лекарите).Обещава,че ще им намери работа и че ще съдейства за оформянето на документите,но реална възможност за работа в Германия въобще няма!Само паричките по подготовката на документите са доста солидни,после урежда привидно интервю и всички щастливо заминават за Германия...И тогава идва пълния ужас - за да се работи в немска клиника трябват куп документи от немските институции,а за тях се чака от 1 до 3 месеца.Едва след се получава разрешителното за работа,но докато то излезе лекарите НЯМАТ право да работят!!!и какво става тогава с обещанията на Frau Ivanova за пиенето на кафето по европейски - просто се изпаряват!!!Оказва се,че след лично направено прочуване,тя няма никакво право да извършва подобен вид дейности и че е само филилог,които се опитва да припечели пари чрез познанията си по немски!А да не говорим,че заучените реплики,които праща по мейлите за протичането на интервюто с немските болници въобще не отговарят на реалното интервю!И така,мили колеги,не се лъжете с тази госпожа,защото освен да ви вземе парите,едва ли може да ви уреди работа в Германия!!!