Бабаров - Клио Комерс ТБ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бабаров - Клио Комерс ТБ ЕООД

Интересуваме КЛИО КОМЕРС търсили търговски представители за русе искам да работя в фирмата но незнам към кого да се обърна кажете някъкъв имел или телефон ако може

Ви живи ли сте още,гледам че машината гресто ви натиска много,някои колеги избягаха при тях,ма май не ги вземат нещо на работа.Пожелавам ви успех,макар да виждам че ще ви трябва нещо повече от успех,за да не ви прегазят

Наближават празници господин Бабаров - Великден , Първи май , Гергьовден ! Много хора ще почиват , както се полага на официален празник . Някои ще работят , защото естеството на труда им го изисква , за което ще получат двоен надник . Как ще е в Клио комерс !? Не ми отговаряйте моля, защото зная отговора: ще се работи и няма да има заплащане за това че са празници и то не какви да е , а официални ! Разбира се тези , който са служителе на крафт ще си починат , както се полага ! Пожелавам Ви приятно изкарваме на празниците !

Собственика е супер, но за съжаление е заобиколен от неквалифизирани мениджъри. За тази цел се изисква не само стаж, но и образователен ценз. Това повишава културата на обслужване и създава добър имидж на фирмата.

Mnogo sa SHEFOVETE!!!
Nikakva podkrepa pochti ot murchandaizerite na Kraft,vsichko pada na pleshtite na turgovskite predstaviteli a blagodarnost za tova nikakva

На пръв поглед всичко изглежда ОК в фирмата но не ти трябват повече от 6 месеца трудов стаж в "клио комерс" за да разбереш, че царя дава а падаря не дава! Нишката между колеги и началници се къса някаде в средата а относно заплащането е под всякаква критика в последно време е на мода един шофъор да взема по-голяма заплата от един търговски или в най добрия случай разликата в заплатите не повече от 1**лв. а сътветно изизкванията към едните и другите са ясни... КАКЪВ МИ Е СТИМОЛА ???

otli4en kolektiv mejdu kolegite i do tam.tova e edinstvenoto polojitelno ne6to v tazi firma.unizitelna zaplata visoko 4asovo rabotno vreme i samo 1 po4iven den nedelq.otpuskite sa pod vsqkakva kritika.mn dobra rabota na turgovskite predstaviteli i nikakva pomo6t ot strana na horata koito tqbva pove4e da rabotqt t.e myr4andaizerite.i vsi4ko tova 6efovete go znaqt no taka im e po izgodno.ta nali ina4e 6te trqbva da se bruknat pove4e za pari4ki.t.e izkarvame i zaplatata na horata ot kraft(myr4andaizerite)

колегите стават,ама другото-не.особено заплащането-може да е доста по-добро. никой не оценява това,което правиш за фирмата, да не говорим за допълнителното време,което прекарваме на работа

Във фирмата има много началници - парашутисти , които имитират дейност на думи , а не на дела . Жалко , че г-н Бабаров не ги знае тези неща .Заплащането на търговските представители е на половина в сравнение с други далеч по-малки фирми!

Добра фирма ли е Клио?Нали са представители на Крафт-сигурно дават парици.Само дето измамиха Валиком" и им взеха склада,а преди години и Крафта.