Бабаров - Клио Комерс ТБ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бабаров - Клио Комерс ТБ ЕООД

тоя мишок пламен панайотов са го гонили от всякъде където е бил.интетесно защо ли?крайно време е и г-н Бабаров да го изгони.

БРАВО НА ПЕТКО НАИСТИНА Е КРАЙНО ВРЕМЕ ГОСПОДИН БАБАРОВ ДА СЕ ОГЛЕДА КАКВО СТАВА ВЪВ ФИРМАТА МУ.А ВЪПРОСНИЯ ПЛАМЕН ПАНАЙОТОВ  НЕПРОУМЯВАМ КАК ВЪОБЩЕ БАБАРОВ ГО НАЗНАЧЕ НА РАБОТА ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ.

Днес видях публикувана обява за офис в гр.Русе, но реших да проверя и тук за инфо относно фирмата... Изчетох всички коментари и реших да се въздържа като се има в предвид, че наближават празници. :) всички сте единодушни по този въпрос. Желая ви весели празници и стабилна и благоприятна работна среда!

Голямото текучество на кадри е продукт на неспокосаната работа на Господата Пламен Панайотов и Румяна Иванова. Те след ревизия са болни ако тя е излязла и няма да има от кого да удържат пари. Дори уволняват, че работата не вярвяла. Когато ревизията не излезе са абсолютно много доволни, че ще удържат от мизерните заплати на работниците. В офиса в град Добрич работеше един съвестен човек Дончо Донев и продължава да работи Сребрина Кондова. Време е Господин Бабаров да се огледа около подчинените си и да им потърси на тях сметка, защо работата не върви и има дакова текучество. Гледам днес има пак обява за търговски представител. Те не свършиха ли вече в Добрич, Които да не са минали през тази позиция. Да не се наложи да започват втори път на работа във фирмата.

Клио Комерс не е това което беше преди време.Отношението към персонала е под всякаква критика.

Заплащане - това е недостойна и мръсна дума в тази фирма - Никога не се дават заплатите навреме-"Утре- Вдругиден- максимун началото на др седмица" е редовен репертоар! Бонусу и таргети - не се надявай,но ако хванеш да ги постигнеш е с цената на високо кръвно налягане и шепа хапчета!
Уважение - Мисля ,че ръководството не уважава дори себе си щом позволява тога унижение над хората- още повече го налага и изисква!
Привилегии - Имат само хората който са извън тази фирма и Крафт ;)
Фирмена сигурност - от складовете им се изнася с палети и то от ръководни позиции - за каква сигурност става въпрос изобщо?
Да не говорим ,че превозните средства са в уникално лошо техническо състояние и хората карат на риск постоянно.
Ангажираност - Тук е силната страна на тези робовладелци, не се признават ОФИЦИАЛНИ празници, усигуряват те на мин заплата и ти слагат всевъзможни удръжки(дори измислени такива)
Потенциал за развитие - смея се от сърце- тук дори супервайзорите вземат +100-200 лв отгоре над обикновенните работници -за какво развитие може да става въпрос?
Колеги - има и нормални такива ,но в такава среда как да си позитивно настроен и да се раздаваш?
Работна среда - под  всякакви норми- мишки, врабчета, хлебарки в складовете, всети заедно с постоянното заплашване за глоба и уволнение заради това ,че не си работил достатъчно я прави класика в жанра!
И по точно ако желаете да работите без грам уважение от вишестоящите,незнайно ниска заплата на мин усигуровки + отвратителна работна среда  Клио Комерс е вашата фирма, а Гн. Бабаров е вашия  робовладелец ! :)
С обич  Колектива

Как са заплатите за търговски представител, чисто ?

Само празни обещания заплати под всякаква критика ако има как от 7 дни в седмицата 8 да работиш колектива е добър но дотам и още се чудя как Г-н Великов стои там

За тези,които се интересуват от работата във офисите на фирмата,държим да отбележим :
1. Пригответе се да бъдете слуги на всички за всичко.
2. Заплата-колкото да не умрете от глад.Бонуси-какво е това?!
3. Работно време- по всяко време.От възможни 24 часа,работни са 25.
4. Социални придобивки-всичко,което си донесете от вкъщи.
5. Празници-забранени думи във фирмата.
6. Отпуск,ако изобщо успееш да се добереш до такъв,го прекарваш на телефона ,за да помогнеш на колежките да не се гърчат.
7. Обедна почивка-30 мин.-15 мин.почива дясната ръка,а лявата работи,а после се сменят.
8. Банкети и премии ?!? За целта си потърсете друга фирма!!!
9. Получаване на заплати-ако остане някой лев от Крафта....."Няма да има днес,може би утре,в други ден.....или другата седмица!" Очакваме в скоро време нова екстра-всички служители на фирмата на десето число от месеца да превеждат към нея по триста лева.
10. Колкото повече оставаш извънредно, толкова по-малко пари получаваш!
Пожелаваме на всички кандидати за работа УСПЕХ!
Повярвайте ни,ще ви трябва!

здравейте,някой ще ми каже ли какво е отношението към офис сътрудниците и получават ли заслужени заплати?Благодаря ви предварително :)