Бабаров - Клио Комерс ТБ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бабаров - Клио Комерс ТБ ЕООД

Футболен отбор Клио Комерс ЕТ?

За сажеление всичко написано за клио комерс е вярно.Аз лично сам работил там в така наречената варна  и да си кажя честно,на който му се стои по 12 и повече часа да работи за без пари успех.А и наистина се пренабиват  сроковете на годност на изтеклите стоки ами и си ги плащате.Успехи и добре дошли в зоопарка КЛИО

Служители в такава голяма фирма без средно образование не бих нарекла "професионалисти", а Вие?

Незная какво разбирате под "професионалисти", но аз имам наблюдение, че работят хора, които нямат дори средно образование ...., вършат си личните ангажименти през работно време, ходят "подходящо" облечени..... големи професионалисти, нямам думи

склада е пълен с мишки и плъхове, стоката е опикана и осрана, смрад мизерия леш ... изтеклата стока се пренабива с печат, втория склад се скрива при проверка от ХЕИ, не се занимавайте с тая фирма за ваше добро

ne znam v momenta kak e no za napred чолакови ste im ebat mamata

Работих само 2 месеца там, началото на 2011. Условия - към 400лв, вкл.с купони за храна, 5 дена и половина работна седмица на 8 часа, 2 смени -(сутрин и следобед).
Реалност - 11-12 часа, 6 дни в седмицата, тогава плащаха по около 280 + 50-60лв. купони.
Имаше един управител - Пламен май се казваше - гледаше от високо и ме лъжеше, че нещата щели да се променят за напред.
Имаше един складов началник - Николай - раздаваше го тип бияч, ходеше с ръце в джобовете и викаше на всеки, разплаквал е колежки.
Складовите служители бяха точни, задружни. Гадно е, че са принудени да търпят такива условия, щото в малък град няма избор къде да отидеш - експлоатация и тва е.
А Бабаров всички го знаят като тарикат. Не го познавам лично, само ме е поздравявал един път, но смятам, че е голям мухльо, за да е на чело на цялата експлоатация и да си паркира Лексуса мазно-мазно.
С една дума - ако търсите работа, където да ви мачкат, да бачкате яко, но за малко пари - не се замисляйте. :)

Днес видях обява за офиса в Добрич. От коментарите не става ясно какво е работното време и заплатата, която предлагат. Това, което разбрах че има голямо текучество при тях. Ще съм Ви много благодарна, ако ми споделите вашите мнения.

Див пещерен феодализъм! Написаното за работното време е истина, както и всичко останало. Ако си цените труда, стойте по-далеко!

Моля, кажете ми какво е отношението спрямо работата в склада. Найстина ли се работи повече от определеното работно време? Заплатата същата ли е която ти обещават или е по – ненормална и от минималната ???