Бабаров - Клио Комерс ТБ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Бабаров - Клио Комерс ТБ ЕООД

Работа на смени + съботите за много малко пари, чистачки вземат повече отколкото предлага клио комерс на офис служители

Постоянно пускат едни и същи обяви за търговски представители и офис служители, а като отидеш предлагат позиции за шофьори-разносвачи и складови работници.Не си губете времето с тази смешна фирма, защото по-хубавите места се пазят за "наши хора".Там разчитат да си намерят хора, които са много закъсали и да им работят за без пари.

за 500 лева не си заслужава изобщо да започвате обещания много файда нулева

За да почнете там да работите трябва да сте мазохисти,много малоумници работят там,крадци ревизийте никога не излизат,търсят хора постояно запитайте се защо??? всеки бяга от там нито пари нито уважение,Управата са гъзоли.... на Собственика

Работниците ползват собствени дрехи и обувки като работно, фирмено и защитно облекло, по скоро изглеждат като КЛОШАРИ.
Това е фирма в която се подписваш за получена работна заплата на хвърчащи листчета, и не знаеш колко време си отработил. Дневното възнаграждение не надхвърля 20 лв, а след 3-4 месеца 25 лв. на ден(8ч.и 30 мин./ раб. ден). Положеният извънреден труд не се отчита и заплаща,работи се извънредно и в събота до 12часа.
Ежемесечно се удържат от всеки по около 50 лв.незнайно за какво, но на всеки се казва, че един ден ще получи бонус, вероятно собствените си и зароботени пари.
Не се предприемат мерки за автоматизация или улесняване и свеждане до минимум на грешките допускани и зависими от човешкия фактор.
Условията предоставени на работниците са под всякаква критика - част от тях се събличат и преобличат в тоалетната.
Категорично не препоръчвам работа в такава фирма на никой. Надявам се, че при тези условия никой не би се задържал дълго, самият аз също...

Ако сте мазохистично настроена натура (мразите се), обичате да ви експлоатират и лъжат(за бъдещото ви развитие в тази голяма еничарска фирма) за жълти стотинки, ако държите да се отнасят с вас като с роб и утаечен материал, може да заповядате в "Клио Комерс" за да задоволите всичките си извратени фантазии :)

Shest dnevna rabotna sedmica bez transpor i beh vaucheri shto ne si go na*ukate otzad za 500 lv

Футболен отбор Клио Комерс ЕТ?

За сажеление всичко написано за клио комерс е вярно.Аз лично сам работил там в така наречената варна  и да си кажя честно,на който му се стои по 12 и повече часа да работи за без пари успех.А и наистина се пренабиват  сроковете на годност на изтеклите стоки ами и си ги плащате.Успехи и добре дошли в зоопарка КЛИО

Служители в такава голяма фирма без средно образование не бих нарекла "професионалисти", а Вие?