ТАНГРА ООД /img/frontend/nomap.png"

ТАНГРА ООД

Здравейте, някой може ли да даде по-нова информация за фирмата? Условия, заплащане, работна среда? Благодаря!

Ne znam kak e sega,rabotih tam predi mnooooooooogo leta.Togava gore-dolu zaplastaneto beshe dobro.Nachalnika na zeha beshe edno prase mai Goro-kurvichkata mu beshe imeto.Ako nisto ne razbirash spokoino mojesh da idesh da bachkash tam niakoi drug mesez,vse ima kakvo da nauchish.Vse pak tangra si e ime i kato kajesh che si bil tam niama da ostanesh bez rabota.

НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ, НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
КОЛЕГИТЕ СА СУПЕР, НО ШЕФОВЕТЕ ОСВЕН ЗА КОЛИТЕ НА ДЕЦАТА СИ, ЗА ПОЧИВКИ В ЧУЖБИНА ЗА ДРУГО НЕ МИСЛЯТ!!!
ЗА ЗАПЛАТИТЕ, ПО - ДОБРЕ НЕ ПИТАЙТЕ - НАЙ - НИСКИТЕ В БРАНША!!!

Здравейте колеги,настоящи и бивши.Да нещата в Тангра взеха да се влошават нещо,напрежението създавано от ръководството също,засега не е чак толкова критично,но има голяма разлика от преди.Повечето от колегите са много готини там,но има и доста интриганти и дупедавци като тоя горе ЧОКО,просто по начина на писане си личи ,че му се иска да го види някой от ръководството,но нормално всяко стадо си има мърша.За какъв автопарк говори тоя,незнам кола над 5000 лв. има 2-3 и те не са купени с пари от Тангра.Доста колеги напуснаха миналата година и то кадърни стари кадри,моето мнение е ,че причината за това са непроменящите се заплати от по 1000-1200 лв.от 2-3 г. седят така,а работата вече е 5 пъти повече.Повечето бивши колеги отвориха свои фирми евала,добра школа е Тангра,но определено нещата вървят на зле.

да съгласен съм с доста от мненията,макар и някои неща да са преувеличени заплатите на някои колеги не са лоши,нормални според мен за тази сфера,работно време се спазва горе-долу с някои изключения.Фирмена сигурност няма ,но то така е в цялата страна,уважение хмм..по-скоро не,доста глупости се правят от страна на висшите ръководни органи,но те си знаят,фирмата си е тяхна ,парите също,ВПЕЧАТЛЕНИЕ МИ ПРАВИ мнението на този ЧОКО ли е,просперитетът на фирма се съди по колите на работниците и това,че те идват с тях на работа???Доста ограничено мислене приятелю,BMW или МЕРЦЕДЕС ли карат,сигурно някой те е засегнал с въпроса за селянията тук,но става въпрос за селски манталитет не за месторождение:}.Просто коли всеки има дори да няма какво да яде и почти всеки идва с тях на работа,значи България просперира ?хахаха.Както и да е хора почти не са гонени от ТАНГРА повечето колеги напуснаха сами,значи все пак не е толкова читава фирмата,допреди 2 г.никой и не се замисляше,т.е. нещо се промени в последно време,но какво?Според мен работодателите трябва да се замислят.

Просто има какво да се желае това е истината. Има хора които работят в тази фирма като мен от доста време и щом са там значи има за какво... Има и хора които искат да премахнат проблемите които ги има, но не зависят от тях нещата :).

П.П. - Този човек дето е писал предишният коментар е МНОГО НЕГРАМОТЕН!!

АЗ РАБОТЯ /ВСЕ ОЩЕ/ ЗА ТАНГРА ОТ МОЖЕ БИ ВЕЧЕ 5 ГОДИНИ.НАПРАВО СЕ ЧУДЯ КАК ТЕЗИ \"КОЛЕГИ\" ЯВНО БИВШИ С ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА МОЖЕ БИ 1 СЕ НАДПРЕВАРВАТ ДА ПЛЮЯТ ЕДИН ПРЕЗ ДРУГ ЯВНО ВСИЧКИ ОСТАНИЛИ ТАМ СМЕ СЕЛЯНИ ,Е АЗ ПЪК СЕ РАДВАМ ЧЕ ТЕЗИ ГРАЖДАНИ ОТ СЕЛО ВЕЧЕ НЕ СА МЕЖДУ НАС. ДА СЕ ЧУДИШ КАК ТОЛКОВА ХОРА РАБОТЯТ НАСРЕД ПОЛЕТО .НАПРОТИВ НА МЕН МИ ХАРЕСВА НЕ МИ ХАРЕСВА, ЧЕ ВЗЕХА ДА ЗАСТРОЯВАТ ОКОЛО НАС И КАТО ИЗЛЯЗА ДА ПУША ПРЕЗ МАЛКОТО ВРЕМЕ РАЗБРАХТЕ ВЕЧЕ САМО ДВЕ ПОЧИВКИ НЕ ВИЖДАМ ПОЛЕТО НО ТОВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО. АЗ НЕ ЗНАМ КОЛЕГА КОЙТО ИДВА НА РАБОТА ПЕША, ИДВАТ С КОЛИТЕ СИ.ЯВНО ПОРАДИ НЕДОСТАТЪЧНИ ЗАПЛАТИ ПАРДОН ЕДИН ИДВА С КОЛЕЛОР НО ТОЙ Е НА ОКОЛО 1КМ И НЕ СЕ БРОИ. ВСЪЩНОСТ ИМА И ДРУГИ НА СЪЩОТО РАЗСТОЯНИЕ НО ТЕ ЯВНО СА БАРОВЦИ И ИДВАТ С КОЛИТЕ СИ. СЕЩАМ СЕ И ЗА АВТО ПАРКА НА КОЛЕГИТЕ МИСЛЯ, ЧЕ МАЛКО ФИРМИ МОГАТ ДА СЕ ПОХВАЛЯТ С ТАКЪВ ИМАМ ПРЕДВИД НА СЛУЖИТЕЛИ. Е ЗАПЛАТАТА АЗ НЕ ЗНАМ НА НЯКОЙ ДА СТИГА ТАМ ВИНАГИ ИМА КАКВО ДА СЕ ЖЕЛАЕ НО МАЙ СЕГА НЕЩАТА ИМАМ ПРЕДВИД ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ ВЗИМАТ ПОЛОЖИТЕЛЕН ОБРАТ. НЕ МОГА ДА СЕ СЕТЯ И ЗА ТАЗИ КАЗАРМА ЯВНО НА НЯКОЙ МУ ЛИПСВА НО ДА СЕ ОБЪРНЕ КЪМ ГЛИСТА ТОЙ С РАДОСТ ЩЕ МУ Я ПРИПОМНИ. АЗ ЛИЧНО СЪМ \"ЗАЛАВЯН\" ДА ПУША 3ПЪТИ НЕ КОГАТО ТРЯБВА И ЧАК ТОГАВА- НЯМА ДА КАЖА ДАЛИ СЪМ МИЛ КОРИДОРА ИЛИ ПОДРЕЖДАЛ РАМПАТА ПО ЯСНИ ПРИЧИНИ НО Е ФАКТ ФИНАНСОВИ САНКЦИИ НЯМАШЕ .ДА НЕ ЗАДЪЛБАВАМ ЧЕ ТОКУ ВИЖ СЪМ ИЗКАРАЛ НА НЯКОГО НАКАЗАНИЕ МАКАР, ЧЕ МАЛКО ПРЕКАЛИХ С ХВАЛБИТЕ НО МНОГО МРАЗЯ ПРИКАЗКИ \"НАИЗУСТ\". ВЯРНО Е ИМА КАКВО ДА СЕ ЖЕЛАЕ НО ДРАСКАЧИТЕ СА ПРЕКАЛИЛИ. ИСКАМ ДА ГО ВИДЯ И ТОЯ ДЕТО РАБОТИ В НЕДЕЛЯ ДА ГО ПРЕДЛОЖИМ ЗА ПОВИШЕНИЕ НА ЗАПЛАТАТА ДА НЕ ОСТАНЕ НЕ ВЪЗНАГРАДЕН .ВЯРНО Е В СЪБОТИТЕ СЕ РАБОТИ НО ТО Е ПРЕЗ СЪБОТА А НИЕ ВЕЧЕ 4ТА /МОЖЕБИ/ НЯМА ДА РАБОТИМ И ДАНО НЕ СЕ ОТРАЗИ НА ЗАПЛАТИТЕ НИ. СТИГА СЪМ ПИСАЛ АЗ АКО БЯХ НА МЯСТОТО НА ИЗГОНЕНИТЕ МОЖЕ БИ И АЗ ЩЯХ ДА РЕВА, НО НЕКА ИМ Е НЕКА СИ ВЗИМАТ ВИСОКИТЕ ЗАПЛАТИ ОТ НОВИТЕ РАБОТОДАТЕЛИ И ДА НЕ ЗАБРАВЯТ ОТ КЪДЕ СЕ КУПУВАТ БИЛЕТЧЕТА ЗА РЕЙСА . ЧОКО БРАТ НА БОКО ОТ СЕЛО ПОПОВО /МОЖЕ БИ/

mnogo hubava firma ama ako nqmate nqkoi 4i4o ili vui4o vob6te ne si pravete truda da biete pytq do tam za6toto na va6e mqsto e po dobre da vzemat nqkoj ...... ili selqnin koito 6te raboti za 300-400 lv.

Ами вижте сега аз споделям по-голямата част от мненията горе без някой неща които са преувеличени. Заплащането не е чак ужасно.., но може и повече доста повече, защото работата която се върши е много и натоварваща и физически и психически ( почти винаги ) Тоез ти си ги изкарваш парите, а госпожа главаната \"счетоводителка\" преценява колко как и на кой по нейно усмотрение как се вика.. Уважение има, но е доста малко и е тъпото, че малкото уважение е между колеги които се разбират и ДА - ТЕ СА МАЛКО. Хаха какви привилегии? Имаш две почивки по 10 минути за по една цигарка и една половин часова за обяд.. ЕБАСИ ПРИВИЛЕГИЯТА! Дават ти пари за път, работно облекло (ама то това не е привилегия съвсем нормално си е) иии общо взето това е. Може ли такава голяма фирма да не направи един нормален тийм билдинг. Ако не всички на веднъж то на отдели или група хора после следващите и така.. Фирмена сигурност почти няма това е ясно. Съотношение работа и свободно време е зле понякога, защото ако има много работа те оставят на 12, че и повече часове работно време което е тъпо... Имаш много работа,но слиза някой от тримата президенти и каже, че трябва да се чисти и ти почваш да чистиш или да подреждаш рампата... (иначе си на 12 часов работен ден, защото имаш много работа) Развитие може да имаш ако си лизач в повечето случаи, иначе трудно а и да го имаш какво? Най много да се качиш в администрацията и да взимаш по-малко пари :). А там па какво е пълно с интриганти, \"жени\" дето не стават за нищо и само клюкарстват и секретарката която има ОГРОМНИ гърди и като г-н ...... иска нещо от нея тя го чака на врата и се хили като детенце на което туко що са му дали близалка... \"СЛАДУРАНА\" Иначе е свястна върши работа за това няма спор. Местоположението е на майната си, е има и хора на които им е близо ама те са малко на повечето им е много далече от там където живеят. Идва най готиния момент - колегите. Ех значи какво да ви кажа има тъпи парчета и то много. Ама като казвам ТЪПИ си представете наистина, че са такива. Те повечето са такива, защото идват от места в които си ограничен нямал си никакво развитие в тази среда с нишо не си си обременявал мозъка и просто ставаш тъп и ограничен. Малко са печените хора. Много лизачи са и не стига, че винаги се подмазват ми и топят колегите си което е к******ко узпълнение ама то като се замислиш от мъжка к***а какво можеш да очакваш!?! Началник цех имаме които е добър човек и колкото и да иска да оправи нещата не става.. Господата \"президенти\" не искат за началник смените няма какво да говорим само ще кажа че са на моменти е по-голямата част от времето и понякога много дразнят с някой неща които правят ама то това си е нормално навсякъде началника понякога бива малко напсуван :). Работната среда е според мен нормална като като махнем това че вадиме продукция за стотици левове а почти няма инструменти и то най простите като чук, флекс и ей такива простички неща. Нищо, че има машини за 300 000 , 400 000 лева. Страх ги е хората да купат инструменти, няма да им отива на колите които карат за по 200 000 лева. (става дума за баш шефовете) Общо взето е това извода е , че парите развалят човека и че работодателите в БГ не мислят за работниците си. Не може да изкарваш толкова много пари на фирмата в която работиш и да не те ценят. Това никъде го няма няма го и този филм - да си в производство и да взимаш малко пари и да се чудиш какво да правиш?!?! Тъпа е работата в тази фирма и по старите хора които разбират какво правят и го правят добре ще си отидат. Съвсем скоро ще си отидат и там ще останат само хора които си нямат напредстава какво как се прави. Не че няма да се научат ама няма да е същото. Аз се надявам тея хора да се чукнат в главите и да направят нещо по въпроса, защото малко трябва да се направи и всички ще се доволни!!! Наистина е малко!!!

ДА СЕ ЧУДИ ЧОВЕК КАК ОЦЕЛЯВА ТАКАВА ФИРМА С НЕКОМПЕТЕНТНО РЪКОВОДСТВО И НЕКАДЪРНИ ВЕЧЕ РАБОТНИЦИ,БЪЛГАРСКА МУ РАБОТА ДУПЕДАВЦИТЕ ДЪРПАТ В ЖИВОТА,КАК ОЦЕЛЯВА БЪЛГАРИЯ С ТАКИВА ФИРМИ.БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ.