Коматек-КМТ ООД /img/frontend/nomap.png"

Коматек-КМТ ООД

Хасане , явно твоите критерии са доста ниски след като си получил "развитието" си и "търговският си опит" във фирма като Коматек, това е фирма, която дори няма офис мениджър,да не говорим за търговския мениджър, нещо което е задължително за всяка една фирма, претендираща за някакъв статут и затова всеки си прави там каквото иска и то благодарение на недалновидността на управителя ..... ..... Въпросният господин се отнася с пълно неуважение към хората, които му изкарват хляба , крещи, обижда, а също така издава заповеди да се работи по официалните празници за страната без това да им бъде заплатено, което е пълно безобразие и в пълен разрез със законите на република България, за което трябва да му се наложат тежки санкции. Съответно той си почива през това време.

аз преди време работих в КМТ, смея да твърдя, че разбрах какво означава развитие, но заплатите не са кой знае какво. За хляб и мляко има, но повече не очаквай. Като цяло биваше преди година сега не знам, но тъговския опит придобит в КМТ трудно се постига другаде. И вярно си е, че ръководителите не бяха достатъчно добре подготвени - всяко обучение обаче е пари

haha pulna parodiq , v tazi firma rabotiat i sa se zadurjali hora koito purvo imat dopulnitelni dohodi ili vtoro, koito niamat drug izbor, vijte im saita samo!

Фирма , в която тенденцийте за личностно развитие клонят към нула поради пълната липса на управленски екип умеещ да ръководи хората и да оценява способностите и труда им. Фирмата успява да се развива единствено поради доскорошният й сравнителен монопол на пазара и бързоразвиващата се сфера на строителството в страната. Текучеството на персонал и изтичането на ценни кадри за неголемият състав на фирмата е показателно както за горепосоченото, така и за нивото на заплащане, по-ниско за бранша. Непрозрачната политика на ръководството спрямо подчинените си предизвиква у тях несигурност и ориентация към други фирми.

Нито зле, нито добре. Устойчива във времето фирма. Бързо развиващ се бранш. Възможности за развитие ако човек е самостоятелен, не се предоверява и се отстоява активно. Средно заплащане, непостоянство на обещанията, управление на приливи и отливи. Лицемерие, двуличност, доноси, стари клики и приятелски кръгове, които приемат нови хора само ако са като тях. Единици много готини колеги.
Добро място за трупане на опит или за усядане при липса на други възможности или при наличие на допълнителна заетост и доходи.

za men tova e typa bulgarska firma s ujasni problemi kakto organizacionni, taka i upravlenski.Rykovoditelite ne znam kak gi izbirat, i zashto pone malko ne gi obu4at ne znam sigurno e firmena politika. Zaplatite smeshni, smeshni 4ak na cirk zaprili4ahme.