Сантинели АД /img/frontend/nomap.png"

Сантинели АД

Пичове от три години не работя никъде и си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://r.adbtc.top/1092055

Много ми харесват мнения та за фирмата Сантинели.

Мисля, че под формата на"Потребителско име" давам най-описателното, точно, реалистично, прогностично и прочие мнение за тази фирма. Единственото, което може да ти се случи там е: да те смажат като човек, да те спукат от работа, да научиш всички турско-цигански псувни , да хванеш Хепатит, гъбички на всички части от тялото, на останеш без пръсти, да загубиш 80% от зрението си, да загубиш безвъзвратно 90% от слуха си, бронхитите по всякакъв начин са бонус към прграмата, нека не забравяме и разширените вени, абортите на бременните, честите разтройсва(психически и газстрономически), все пак работника е най-дееспособен, когато е 58 градуса по Целзии и няма вода, ако някой колабира веднага му се бият 5 яки цигански шамара,ако не се усвести се продължава с ритници,това е с цел , както казват те-цитирам: "ДАВАЙ!".
Така..стига толкова за хубавите моменти.Нега си спомним, когато няма отпуски,когато 14 часа работиш като вол без да можеш да душаш  *това с дишането е забранено в тази фирма, имам усещането, че ако на някого евентуално му пускат трудов договор ще го има като клауза за наказания. Спмням си също как не изплащат...ПАРДОН! * Не заплащат болнични листове, платен отпуск->подлежи на уволнение, отказ да подпишеш заповед, с която не си съгласен.Пример: Заповед, че следващия месец ще се работи по 14 часа на ден , включително събота и неделя БЕЗ Заплащане. ->подлежи на наказание: 1) спират ти всякакви заплащания:); 2)спират ти осигуровки към НОИ . и  от тези двете следва, че ти си на улицата с прекратен трудов договор( от едната страна) без предупреждение,ДИСЦИПЛИНАРНО-за невежите да обясня: Това означава, че не можеш да имаш никакви притенции към фирмата евентуално, не можеш да отидеш на трудовата борса, не можеш да търсиш ,защото нямаш никакви права и най-сладкото за десерт не можеш да си намериш никъде работа каквато и да е то, защото имаш подпис и печат за дисциплинарно уволнение.
И заключителната фраза е:
Смело мога да твърдя, че хора които работят в агенцията за защита на неклетите, немилите, недрагите работници по скоро работят за фирма САНТИНЕЛИ като главна цел е:
-най-вече да предупреждават за евентуални, за всички, внезапни преверки;
-да не издават актове за нарушение на фирмата;
-да имитират работа,тъй като само на ден пристигат повече от 100 оплаквания
Моя съвет е, мили мои клети хорица загубили си 5 минути от безценното си време,което ви остава след дългия, изморителен, претоварен и винаги непълноценен работен ден ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ДА  ЗВЪНИТЕ НА:  0700 17 670 на ИА 'Главна инспекция по труда"

В тази фирма съм от един месец , а какво мога да кажа - всичко е под всякаква критика , пълен УЖАС !
Тоалетните са ужасни...., мръсотия колкото щеш. Друго,вече работниците трябва да си взимат необходимите им инструменти за работа като например - порче , клъцка , ножица дори ако се порежеш една лепенка не ти дават , казват ТУК ВСЕКИ СИ КУПУВА.......
Шефки , бригадирки нямат никакво уважение към работниците отнасят се сеедно са някакви животни че и по зле. И знаят само ДАВАЙ ,ДАВАЙ ПО БЪРЗО , а иначе пари не дават, дават ти там няква мизерна заплата която не си заслужава нервите... Имате ли възможност за друга работа не се лъжете с тази фирма , ще съжалявате...

защо влизате да работите, останете отвън и ги посрещнете с камъни-само така ще ви дадат заплатите

сантинели една от фирмите , които нямат никакво уважение ба служителите.От месеци не сме получавали заплати, само лъжат и използват народа.Там всички управляващи са измамници....

santineli e edna ot nai vrajdebnite firmi.za6toto poradi golemiq broi rabote6ti hora ot malcinstvoto nie B1LGARITE sme d1lboko o6teteni.

prosto e vjasno sutren zapo4va6 v 8 a ve4er moje da ostane6 i do19 ne se znae prosto rabotnoto vreme 90 procenta ot rabotnicite sa romi otno6enieto ot na4alnik kam rabotnik napravo nqmam dumi kre6tqt na horata vse edno sa po dolo i ot ku4eta
s dve dumi ujas

Това е фирма без организация, с много началници, които имат различно мнение. ..... фирма, изработва мъжки костюми. Никакво уважение към ...... ...... нямат никакви привелегии. Работното време - отиваш на работа и незнаеш кога ще се върнеш. Работи се и в събота, и в неделя, често се оставя и до 19 часа. Никога не са доволни от работата, която вършим. Гонят бременни жени от работа.