Стени ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Триадица, бул.КНЯЗ БОРИС I, 59, ет. 3&markers=София,Район р-н Триадица, бул.КНЯЗ БОРИС I, 59, ет. 3

Стени ЕООД

Това е възможно най-отвратителната и некорекна фирма в която някога съм работела.Когато няма оборот ти викат едва ли не ти си виновен за това че няма хора,убиждат те натоварват те с хиляди неще който са непосилни да ги свършиш до края на роботния ден.Много малко са хората които напускат, обикновенно те освобождата без предупреждение просто ей така защото не си им удобен ..Почти винаги те режат със заплатата по някакви си техни причини.

фирмата е коректна,плаща навреме ,но натоварването е голямо.Страшна лудница е непрекъсното.Имахме индивидуални таргети и хиляди правила.Аз се научих на много неща от тях и даже след като напуснах,кандидатсвах на няколко места и като чуеха че съм работила в тали веил се отнасяха с голям респект.Работата е за сводобни момичета които нямат деца,защотот нямаш време за нищо.Парите са много добри и се учиш на много неща,но за две години си изцеден.Към мен шефката винаги се е отнасяла изключително добре,плащала си е,давала ми е награди,бонуси,дрехи и изобщо много пекана.Аз имам чуство че тя усеща хората и ако някой е кофти и тя се отнася кофти към него,но колежките които си бачкаха и бяха сериозни и тя се отнасяше много добре с тях,но теа ''еднодневките'' ги сече яко,защото някои са много нагли.Изобщо не им цепеше базсма.Аз вече имам дете и съм на друга вълна,но съм само с добри впечатления.Аз работих в стени 3 години и се разделихме като приатели.Нищо лошо не мога да кажа за фирмата

бонуси има ако си направим таргета,но ни е забранено да говориме за заплащането и таргетите.Ако те удобрят и се справяш добре с сигурност ще те забележат и ще останеш доволна от заплащането.Другите колежки са доволни и си пазиме местата ,че сега е трудно да си намериш работа.Трепериме  да не  махнат.Няма до сега някоя от нас която да е работила добре и това да е останало незабелязано и не възнаградено.За това пък тея където не влагат нищо и ги мързи,изхвърчат бързо бързо.Така че не мога да те посъветвам нищо.индивидуални са нещата и си зависи от теб как ще се развиеш

какво е заплащането? и има ли месечни бонуси?

тази фирмичка е отврат.възможно най-некоректната,на която съм била служител.побъркват те когато няма оборот-едва ли не те подвеждат под отговорност за това.често се назначават нови служители,обиждат те,натоварено е.обикновенно никой не напуска-винаги се освобождават служители,защото спират да са им удобни-не се плаща последната заплата.имаш отпуск но не винаги го ползваш

много се работи,но аз съм доволна защото получавам много добро отношение и заплащането е много добро.даже получихме коледни бонуси:).освен това са много точни в заплащането,никога не са закъснявали или пък да пропуснат да ни дадат заплати.една приятелка работи в сити центъра и там от 2 месеца не са им плащали.сега е такава криза,че сме супер щастливи че при нас никой не съкратиха
не разбирам защото момичетата които ги освобождават,пишат такива простотии в този форум.на ревизия сме плащали за липси,но хванахме две момичета че крадат.едната даже продаваше дрехите,.но я хванаха и сега до колкото знам още я съдят.
има неща в този форум които изобщо не са верни.истината че е че всеки които иска нормални условия и правила,ред и развитие,да кандидатства

Много гадна фирма

Преди около година работех в Тали Вейл,работата беше страшно много,но и заплащтането беше много добре.Нещата,който не ми харесваха:ревизията се правеше на отворен магазин,при което не се брояха правилно артикулите и имаше големи липси,съответно обвиняваха продавачките за тях!Искаха им по 800 лева за ревизия,което е недопустимо,после казаха,че са ни изпробвали,за да видят как ще реагираме.Това за мен не е нормално.Постоянно имаше имейли,закани,задължаваха ни да подписваме какво ли не и на който не му харесва да си ходи.За отпуска да не говорим, не ни пускаха изобщо,независимо,че ти се налага.Освобождаваха момичетата без предупреждение,което не е коректно.Всеки ден имаше по 10-15 кашона със стока и искаха да я оправим за една вечер,имахме нощни смени.Не се зачиташе мнението на персонала,което е от значение за една просперираща фирма.Но смятам,че колкото и пари да ни дават,не си заслужават,ако те са за сметка на много нерви!!!!

disciplina i rabota.Tova e tazi firma.koito iska da se nau4i na pravila i red da hodi pri teh.
zaplatite si gi pla6tat navreme i vsi4ko e dobre,ama non stop ima nekvi iziskvania,pravila,imeili i taka.Ina4e az se razbirah dobre s kolejkite,no re6ih da u4a,a v taq firma trudo te puskat da otsustva6.Trqbva da si pi6e6 molba za otpusk

еми според мене фирмата си е супер ! фирмата си плаща навреме и отношението към сужителите е супер !