Стени ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Триадица, бул.КНЯЗ БОРИС I, 59, ет. 3&markers=София,Район р-н Триадица, бул.КНЯЗ БОРИС I, 59, ет. 3

Стени ЕООД

Смятах да кандидатствам за работа в тази фирма, но прочетеното тук ме отблъсква и отказва.. Ако наистина шефката е някаква мутреса, то тогава по-добре да мета улиците в Чистотата. Уважавам се като човек.

Не бих препоръчала да започвате работа за фирмата. Заплащането е прилично, бихте могли да получите и приличен бонус от личния си оборот, но парите определено не са достатъчно за всички изисквания към вас и задължения, които ще имате. Колегите като цяло са окей, но пак много зависи в кой магазин ще попаднете. При определени хора ще се окажете в центъра на грозни интриги и клюки. Т.нар. ръководни фигури толерират тези, които се подмазват и са "удобни", за разлика от тези, които всъщност работят. Ще Ви използват докато сте им удобни и в първия удобен момент ще ви захвърлят, все така с лицемерна усмивка на лице.

Всеки започва работа запознат със заплататаси. Но за безумно простото и злобно чернокосо същество наречено ”мениджер„ е абсолютно вярно казаното.

Ужасно отношение неви препоръчвам тая тъпа фирмичка. шефката е арки некомпетентна и мениджърката дето отговаря за магазина, в който бях е много зла и проста. поставят се цели които не могат да се изпълнят, бонуси през крив макарон. искат всичко, а не дават кой знае какви заплати, не си правете труда дори да ходите на смешнете и интервюта и ошмуления им офис!

много е зле фирмата,никой не знае за какво е там,всеки ден нови неадекватни заповеди,поставяне на таргети които никога не се достигат,съответно никога не взимате бонуси .
собственичката е една дебеланка която я мързи да диша,оставила е всичко да и го вършат хората в офиса,ама те са още по зле.
изисквания големи,насреща нищо.
дрехите които избират са толкова грозни,че нямат продаване.толерират се подмазвачи и лицемери,служителите се използват и захвърлят,няма никаква екипна работа,всеки се бори да вземе клиента на другия,всеки говори зад гърба на другия,всичките ми колеги оплюват жестоко и собствениците и мениджърките,а като дойдат в магазина им се подмазват и им правят комплименти колко са готини.пълно лицемерие цари ,хората са супер завистливи и всеки се оглежда в канчето ня другия.има далаверики ама слабо .не започвайте работа при тях,няма да прокопсате

Фирмата се отнася много коректно със служителите си. Всичко зависи от това, в кой от магазините ще работите и съответно под чие ръководство ще сте. Никога не сме имали забавяне или проблем със заплащането, поне за двете години, през които работех там. Управителката на фирмата е много разбрана и много земна, за разлика от една от подчинените и, която е изключително досадна, нахална и въпреки че е започнала като консултант във фирмата, отдавна е забравила от къде е тръгнала. Работната среда е малко проблемна, от гледна точка на това, че нямаш право дори да се подпреш по време на смяната, което е изключително изморително, когато няма работа и не влизат хора в магазина. В тези случаи се чудиш изобщо за какво стърчиш зад касата или някъде из магазина и дали изобщо си заслужава парите. Вече никой никъде не стои прав и може би е време да се обърне внимание на тази отживелица. Има текучество на персонал, но то не се дължи само на лошото отношение на злобната къдрава жена, а е свързано и с постигането на заложените таргети - а.к.а Мисията невъзможна.

Не мога да се съглася с предходното мнение, заплатата винаги съм си я получавала навреме. Ревизиите не са нищо ново, мисля няма търговски обект, в който да не се провеждат ревизи. Аз личн, както и колегите, с които работя не са имали каквито и да е било проблеми с ползването на отпуск, всичко е както го пише в договора ми. Познавам моите ръководители и не съм чувала нищо за мутреси и т.н.

За да получи работник заплата от 800 лева,брутната сума трябва да е 1020,44 лева ,каквато при вас не е а осигурявате на минимума за длъжността. Работи се повече от 40 часа седмично(разбира се НЕзаплатени).Отношението към персонала е меко казано като към роби.Отпуската не се изплаща за 20 дни какъвто е закона в България.Относно и ревизиите те са проформа т.е. винаги могат да си измислят нещо и да ти се удържи от заплатата. Съсобственичка във фирмата е бивша манекенка и все още настояща мутреса.Сами си направете изводите ,че като се смени управителя всичко цъфти,да ама не всичко си е по старо му.

Бихме искали да дадем разяснение на част от старите коментари. Ръководството на фирмата е изцяло сменено, така че мненията не са меродавни. Относно условията на труд, това което бихме могли да кажем е, че те са изцяло съобразени с българското законодателство и сме коректни към нашите служители.

Мила Габи, хайде да не се лъжем ... Заплатите не се увеличиха, а се намалиха. До преди няколко месеца, никога не е имало забавяне на заплати, а сега и това се случва. Новото ръководство ( което нкой по магазините не вижда и което е много трудно да откриеш за каквото и да е ) дори няма да го коментирам. По магазините цари хаос, Black Friday -20% и няколко дни по-късно старт на намаление - 30% - подобни неща говорят единствено за некомпетентност на ръководството, а за нас остава да се червим пред клиентите!