Булгарком ООД /img/frontend/nomap.png"

Булгарком ООД

Фирмата е изключително коректна.Всеки може да пише каквото иска ,аз докато съм работил до последният ден коректност 100%.

Аз вече писах за тази фирма. Но Вие, анонимният "клиент" защо се изказвате, че и давате оценки за Булгарком ООД без да си дадете дори ника. Не сте ли подставено лице, както и при други мнения за безброй други фирми? Просто с това и подобни изказвания правите лоша реклама на фирмата, господа с анонимни никове. От категория клиент не би трябвало да се спотаявят и страхуват, нали така?

Всъщност групата Булгарком са 4 фирми. Основната търгува със строително орорудване и са много добри в областта на подемната техника, кофражите и скелетата. Само здрава техника, която си заслужава. Има и три дъщерни рентал компании- дават под наем авто и куло кранове, скеле и кофражи. Строги правила на работа, но можеш да разчиташ на тях. Пълно обслужване. Сърцето на бизнеса е Драго Даков. От години работя с тях и съм много доволен клиент.

Някой може ли да ми каже нещо за тази фирма, пуснали са обява за Офис организатор, тъй като се били разширявали. Бранш - строителен. Око има някакво мнание, ще съм благодарна. Напатих се от непроучени фрми.