Тринити БГ ООД /img/frontend/nomap.png"

Тринити БГ ООД

Tova e porednata firma fantom......Тринити БГ ООД

i kvo to4no prai6, 6tot na trinity,bg nema ni6to?

Работя по проект на фирма Тринити БГ , и мога да кажа няколко думи за фирмата , защото смятам че е крайно време някои да погледне нещата в България и от гледната точка като Мениджъра , а именно .... ..... !
Да започвам :
- Стартирах по проектът със скептицизъм - щях да получа 5% от стойността на проекта. Наистина в началото бях готов да откажа но сладкодумният господин ме убеди да небързам да се отказвам и че иска \"само част от свободното ми време и знания\" . Съгласих се ! В момента вече 3 месеца от старта на проекта и аз получавам свойте 5% , също така съм подсигурен с телефон и абонамент от които таксата се поема от фирмата а над таксата си плащам аз, но забелейете - на такса която мен ме устройва т.е. 80 мин/към всички + безплатни разговори в групата. Към това получих и безплатен телефон като аван *(Nokia E51) за да мога да си върша добре работата. 5% от проекта в началото бяха 6-10лв , а сега вече 3-ят месец за 430лв , така де , чифрите си говорят сами ! за работа която ми отнема по около 100 часа/месечно (25дни по 4часа - след работно време ).... някой хора за тези пари какво ли неправя ..

Като заключение мога да кажа само :
Давайте Напред , може винаги да разчитате на мен ! Видях Рискувах и в Крайна сметка спечелих.
Колеги и драги читатели мога да ви дам само 1 безплатен съвет - опитаите или поне се запознайте със структурата на ф-ма Тринити БГ , а ако сте Можещи , Знаещи и имате Идей, дори и абсурдни , нищо непречи да опитате

Надявам се никои да не ми се разсърди, но и ще оставя координатите на фирмата , а именно :

[email protected]
[email protected]
GSM : 0878969012

Е това е от мен , ще се радвам много скоро да прочета и др мения за тази фирма