Аксон България ООД /img/frontend/nomap.png"

Аксон България ООД

Бях на среща в Аксон преди една седмица. Предложиха ми административна позиция и адекватно заплащане. Отказах само заради местополежението, въпреки че имало транспорт. Според мен фирмата е добра и има възможност за развитие.

Някой има ли информация за маркетинг отдела? Ходих на среща и останах много впечатлен от отношението по време на срещата, а също и от сградата. Чакам обратна връзка...

Бях на интервю преди няколко дни и ми направиха много добро впечатление. Сградата е доста отдалечена, но имало транспорт. Обясниха ми всичко подробно и сега чакам обратна връзка. Успех на всички кандидатствали за работа.

свързаните фирми са аксон за бански - Казедония и Севен секондс предлагат - за продавач в мол -
магазин за бански собственост на Севън Секондс- 3 смени по предварително утвърден график, договор на 8 часа но на сумирано работно време, през празници и акции стойш докато има работа, заплащане 620 лв чисто след изчисляване на часовете ти , и си касиер и си складажия и всичко , като има липси плащаш .

Към днешна дата, работата в склада на Аксон София е безумие! Първо за парите: минимална работна заплата, към която се взимат пари за направени редове и направено количество работи се с елекронен четец! Но 1000 реда се плащата 30 лева, при направени над 5000 реда има бонуси - 5000 реда - 100 лева, 5500 - 200 лева и 6000 - 300 лева! Складът е 10 декара, вие преценете как се правят 1000 реда! Относно количеството, 100000 бройки се плащат 50 лева, и тук идва момента с колегите! В склада цари алчност, злоба и завист - едни взимат и правят по 100 реда на една обиколко на склада, други по обикалят за 30 реда, едни прехвърлят кашоните с Доместос, където вътре са по 20 бройки и тежат по 20 килограма, други си качват кашони със сапуни, вътре са по 48 и кашончето е 2 килограма! Всички вършим една и съща работа, но едни правят по 600 реда и 30000 количество, други по 250 реда и 5000 количество, което се отразява на заплатата, разбира се! Както вече споменах, складът е 10 декара и днес 15 километра ги прави човек, даже и повече, влаченето също е на ниво, за колегите писах по-нагоре, за капак на смяна са 5 шефа, а работниците са 6, ако е пълна смяната! Работи се с около 15000 вида артикула, и от теб се очаква на петия ден да знаеш всичко! Складът се намира на такова място, че без кола е много сложно! Има само две хубави неща - работното време(7:30 - 16:30 и втора смяна 13:00 - 22:00) и това, че осигуряват на колкото си изкараш - няма даване на пари под масата! За временна работа, може, но нищо повече!

Бях на интервю за финанси. Направиха ми много добро впечатление за първа среща. Нямам много информация за фирмата.

Допълнение към мнението ми по-рано и колегата писал след мен за ИТ отделът. Избира се кандидатът, искащ най-малка заплата. Ако не става, търси се друг. Изключение за парите се прави, ако си близък на мениджъра. Тогава взимаш повече и от старите кадри, а те напускат. :-D Търсете връзки. :-D

като кандидат за работа в ИТ отдела мога да кажа, че отношението от страна на HR и дамата, с която се срещнах беше много положително.
Получих и своевременно отговор на кандидатурата си.

Проблема явно е в определеното от мениджмънта заплащане за длъжността. Без пари няма кой да работи вече. Не си губете времето да кандидатствате ако искате повече от 1000 лв.
Пожелавам на фирмата, както и на всяка друга да обявява предлаганата заплата поне в някакви граници, за да не кандидатстват и да се разкарват излишно колегите специалисти.

Работих 10г в ИТ отделът на Аксон. Сигурно щях да се пенсионирам там, но когато разбереш, че нов служител взима повече от стар кадър, време е да си биеш камшика. Важи за всички отдели ... то май и в цяла България .. :-) Иначе колегите във фирмата са готини. Спокойно е за работа. Идеално е за започващи кариера в счетоводство, логистика, ИТ, финанси. Местоположението е кофти, но има служебен транспорт. Успех на фирмата и започващите работа там.

Работата вътре в склада е на норма.Съзтезаваш се с старите работници и бягаш като малоумен на ляво на дясно за да не вземеш 500 лева на края на месеца.В най добрия случай ако покриеш нормата може да вземеш над 1000.Естествено това е доста доста трудно.В малко по лошия случай се взима 800.Отношението поне към мен беше добро.Иначе казано ако не ви трябват пари а ви се работи това е мястото.