Аксон България ООД /img/frontend/nomap.png"

Аксон България ООД

Аз съм машинен инженер с 30 годишен опит. Работих 2 месеца в производствения цех на AXON В кв. Обеля в София на позицията инженер технолог.
Бях овободен без дори да ми обяснят какви са причините. След като настоявах изрично за това, отговора беше, че имат право да го направят съгласно договора и заради това, че не съм се сработил добре с колектива. Реших да пиша тук с единтсвената цел да предпазя бъдещия колега, който ще кандидатства за тази позиция или за друга такава като техник механик. Оборудването /няколко малки поточни лини за боя за обувки/ е старо и лошо работещо, изискващо непрекъснати донастройки по време на работа и увеличен брой на работниците, които работят на минимална заплата. Когато постъпих на работа очаквах от колегите някакво внимание по отношение на обучение и по-бързо навлизане в работата, съгласно първоначалните условия за работа. Вместо това срещнах едни злобни, невъзпитани и пълни с комплекси хора, които криеха всичко от мен и не отговаряха на никакви въпроси, зададени от мен във връзка с работата. Началник цеха К.М. се държи като възпитател от ТВУ и се държи невъзпитано и неадекватно а директора на производството Р.О. си стои през цялото време в стаята и не го интересува почти нищо освен изпълнението на производствената програма. Изобщо във фирмата най-добре са хората, приближени на г-н Диамандис-комплексари и мижитурки, а кадърните се принуждават да напускат, защото имат собствено мнение и не се вписват в обстановката. Текучеството е голямо в тази измислена гръцка фирма по обясними причини така, че който има време за губене може да се пробва.

Работя тук от 2 години. Доволен съм от отношението и колектива. Фирмата е стабилна и по време на пандемията.

Здравейте. Изобщо не се лъжете да започвате работа в тази фирма. Бях на интервю в София за позицията оператор в отдел логистика.Парите са дооста малко, за сметка на отговорностите, които ти възлагат, има голямо текучество за тази позиция, досещайте се защо, сградата е на майната си меко казано.. Студени и неприветливи хора и среда на работа.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете гарантирано и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Бях на среща в Аксон преди една седмица. Предложиха ми административна позиция и адекватно заплащане. Отказах само заради местополежението, въпреки че имало транспорт. Според мен фирмата е добра и има възможност за развитие.

Някой има ли информация за маркетинг отдела? Ходих на среща и останах много впечатлен от отношението по време на срещата, а също и от сградата. Чакам обратна връзка...

Бях на интервю преди няколко дни и ми направиха много добро впечатление. Сградата е доста отдалечена, но имало транспорт. Обясниха ми всичко подробно и сега чакам обратна връзка. Успех на всички кандидатствали за работа.

свързаните фирми са аксон за бански - Казедония и Севен секондс предлагат - за продавач в мол -
магазин за бански собственост на Севън Секондс- 3 смени по предварително утвърден график, договор на 8 часа но на сумирано работно време, през празници и акции стойш докато има работа, заплащане 620 лв чисто след изчисляване на часовете ти , и си касиер и си складажия и всичко , като има липси плащаш .

Към днешна дата, работата в склада на Аксон София е безумие! Първо за парите: минимална работна заплата, към която се взимат пари за направени редове и направено количество работи се с елекронен четец! Но 1000 реда се плащата 30 лева, при направени над 5000 реда има бонуси - 5000 реда - 100 лева, 5500 - 200 лева и 6000 - 300 лева! Складът е 10 декара, вие преценете как се правят 1000 реда! Относно количеството, 100000 бройки се плащат 50 лева, и тук идва момента с колегите! В склада цари алчност, злоба и завист - едни взимат и правят по 100 реда на една обиколко на склада, други по обикалят за 30 реда, едни прехвърлят кашоните с Доместос, където вътре са по 20 бройки и тежат по 20 килограма, други си качват кашони със сапуни, вътре са по 48 и кашончето е 2 килограма! Всички вършим една и съща работа, но едни правят по 600 реда и 30000 количество, други по 250 реда и 5000 количество, което се отразява на заплатата, разбира се! Както вече споменах, складът е 10 декара и днес 15 километра ги прави човек, даже и повече, влаченето също е на ниво, за колегите писах по-нагоре, за капак на смяна са 5 шефа, а работниците са 6, ако е пълна смяната! Работи се с около 15000 вида артикула, и от теб се очаква на петия ден да знаеш всичко! Складът се намира на такова място, че без кола е много сложно! Има само две хубави неща - работното време(7:30 - 16:30 и втора смяна 13:00 - 22:00) и това, че осигуряват на колкото си изкараш - няма даване на пари под масата! За временна работа, може, но нищо повече!

Бях на интервю за финанси. Направиха ми много добро впечатление за първа среща. Нямам много информация за фирмата.