Г сервиз АД /img/frontend/nomap.png"

Г сервиз АД

Не дай си боже да ти се наложи да опираш до услугите на сервиз!Изключително тегава история!Няма телефон в офис Люлин,който да отговаря освен националния за връзка,който от мобилен излиза солен(близо 0.70лв за да слушам ператор,койтои разяснява в 9,05 и в 9,15 че работното време на срвиза е от 9.00-18.00ч и 3,30лв да ми мънка някаква недоспала кака седем минути процедурата)!
Така де-кой да ти се обади,че имаш готов констативен протокол след като две седмици седиш с протекъл бойлер докато дойде някой да го установи!Съответно стават три,докато търпеливо чакаш някой и накрая сам вземеш нещата в ръце.Според мен идеята е въпреки че уреда ти е в гаранция да си купиш друг,вместо да си късаш нервите по процедурата-един ден идва техник(ок),после отиваш за протокол...и накрая си грабваш уреда в ден трети да го носиш в магазина от който е закупен(до ту три дни отпуск?)!Алоо в кой век живеем?Нямате ли връзка помежду си-всеки документ има номер!!!Толкова ли е сложно веднъж одобрена рекламация да бъде синхронизирана между представителя на съответната марка и търговеца???
Аз също съм в сферата на търговията,но ако има рекламация по даден артикул не карам клиентите си да тичат до всевъзможни офиси да си търсят правата-артикулът е закупен от мен!!!Цялата ни работа е такава-БЪЛГАРСКА!СТРАШНА ПРОСТОТИЯ!
Мисля си тези дни за запозная КЗП с тромавостта на процедурата-уред с одобрена гаранция!

Искам и аз да споделя негативното си мнение към този сервиз.Обаждам се за проблем с уред казват ок записваме ви .И чакам две седмици за да дойде техника, но ни вест ни кост.Званя пак  на тел. 0882266802 офиса във Варна и ми отговарят съжеляваме,но няма записана такава авария.ѝм ок хаиде нямат билинг система записват си на тоалетна хартия си мисля .Давам наново даните адреса и 2 тел за контакт и казват до 3 дни ще ви звънем да ви кажем кога ще дойде техника .чакам 5 дни пак никой.званя пак и най сетне се уговаряме викам си аллелуя .Идва техника М.Петров и с влизането вика на жена ми аа аз ако знаех,че е за този уред хич нямаше да дойда.(аланколу в заявката сме казали модела сериния номера всичко не четете ли преди да тръгнете?)И вика този котлон си свети така едно все едно парче от тортата го няма така си е било ?!?!? ок ама ч година го гледам да свети цялото парче .Пиша на емайла на централния офис www.gbgs.net и там ми отговарят да така си  свети вие сте се объркали.Явно разчитат на една лъжа повторена многократно да се превърне в истина

Здравейте
Този сервиз е пред фалит!Не си губете време и нерви да кандидатствате там за работа.Управлението им е във Варна а в София е един от филиалите.
 На интервюто за работа като разбрах за какви смешни пари става вапрос ми причерня - сигурно голямата пара отива във Варна а за другите трохите!
Имам познати,които вече са работили в този сервиз и са добри специалисти но сега са в конкурентни сервизи.
Бил съм и клиент на този сервиз но повече няма да се повтори!Не е нужно да си завършил техническо образование за да си ремонтираш сам уреда - казвам това защото състоянието в което ми върнаха уреда беше меко казано все едно го е ремонтирал ученик със завършен 8 клас!
По-добре си поръчайте части в друг сервиз и си ремонтирайте сами - ако не ви се чакат частите в продължение на месец и повече, защото аз чаках толкова.
В последствие разбрах от познати за огромното текучество на работниците в този сервиз - сигурно има защо!

Факти: Повреда в сушилня - грешка Е50.Идва техник (Антон Ненчев) от Г-сервиз и "установи", че мотора е повреден - "правил котва" по негови думи. От тук нататък или смяна на мотора струващо 306 лв. или нова сушилня, която струва 600 лв. Реших смяна на мотора. След 40 дена ми я върнаха.Включвам на другия ден - пак същите проблеми - грешка E50 и същите звуци от мотора. Обаждам се в сервиза - направо ми казаха, че явно проблема е в платката и да занеса капаро за да я поръчат и сменят. Обобщение: Щом след смяната на мотора грешката и "държането" на уреда е същото следва, че не в мотора е бил проблема.Въпрос: Какво бихте направили на мое място, освен, че ще изчакам известно време за да "се успокоя"?

Здравейте на всички.
Благодаря на всички за споделените мнения! Те са важни за нас.
За да изляза от анонимност искам да Ви информирам, че съм един от собствениците на фирмата и поради тази причина написаното тук е важно за мен.
Имате моят ангажимент за съдействие за всякакви въпроси касаещи дейността ни. Моля използвайте емайл адрес: [email protected].

Фактите? Предадох за ремонт хлебопекарна Мулинекс на 2 юли. Звънях многократно и всеки път ми казваха, че чакали платка. Към средата на октомври (?!), тоест след повече от три месеца  най-сетне ми обясниха, че не можели да им доставят платка и да съм си търсел сам???
Въпрос: нима служителите не са запознати със сроковете и възможности за доставка на резервни части? Защо не ме информираха по-рано за затрудненията? Защо всеки път, когато звънях, ми обещаваха да звъннат "след 10 минути" и НИКОГА не го правеха? Какъв е смисълът от този сервиз, ако сами ще си намираме резервни части?
Този т.нар. сервиз си плаче за затваряне.

здравейте,по-повод този сервиз за бяла техника намиращ се на ул.Велбъж,№25 и аз имах проблеми с тяхф и то мног проблеми.Принципно са големи некадърници,а и за отношението им ва управителя напълно те подкрепям това е човек който за нищо не става освен да си стои в къщи може ли да си управител на дадена структура и да не можеш да вземеш отношение по даден въпрос отнасящ се до твоята компетентност.Това е безумие сега и аз разбирам защо стоят така нещата просто им липсва твърда ръка на местна почва.Наистина жалко за бизнеса на човечеца аз също имам малък бизнес,но към момента небих се доверил на такива некадърни кадри да ми разполагат с парите

Г-н Петров,
Като бивш служител на "Г - Сервиз", който няма интерес от хвалебствия мога да кажа следното:
1. На пенсионна възраст там хора НЯМА. Има по-възрастни наистина, но техните възможности и способности далеч надвишават вашите представи за техник по домакинска техника.
2. До сега недоволните клиенти са такива, които ползват уреда без да си прочетат подробно упътването и без да прочетат гаранционните условия. След това следват ето такива постове, съобщения и оплаквания, като вашето, които аз определям като АБСОЛЮТНО БЕЗПОЧВЕНИ.

Здравейте,искам да споделя нещо с вас
днес ми се наложи да посетя един столичен сервиз за бяла техника намиращ се в гр.София,кв.Лозенец,ул.Вежен,№25и  на какво мислите че станах свидетел неможете и да предположите нестига че персонала е на пенсьонна възрасн,но и имат странен начин на възпитание по между си пенсьонерите "техническия персонал или там тези който ни поправят уредите "и може би трябваше да сложа поправят в кавички защото това така и не се случва или се случва рядко бият колежките си затова ви омолявам или не ходете там или в тази криза освен,че няма да ви ремонтират уреда ще хапнете и бой

Въпреки крайно тежкият предмет на дейност в областта на гаранционните проблеми на фирмата, там се работи много добре. Ръководството има много правилно отношение към работещите и към своите клиенти.