AII Data Processing Ltd. https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. "Св. Св. Кирил и Методий" № 64&markers=София,ул. "Св. Св. Кирил и Методий" № 64

AII Data Processing Ltd.

Кандидатствах за позиция със сръбски език. Изпратиха ми линк за тестове на сръбски, хърватски и английски. В крайна сметка получих обратна връзка, че нивото на английски не е задоволително и не могат да ме поканят на интервю. :) Да речем, че е така, но нивото на теста по сръбски и хърватски беше плачевно или ако трябва да се изразя в техния евфемистичен модел- незадоволително. Мисля, че фирмата не разполага с добри специалисти, а действа в някакви ограничени и заучени параметри. Кандидатствах от любопитство, по принцип работя в голяма медийна компания.

Здравейте! Искам да кандидатствам за Media analyst with English/French. Някой знае ли какво е заплащането?

Ето и "Дейтата" отвърна на удара:) Ицо или който и да си там, имаш право на мнение, това е смисълът на форумите. На първо четене искам да отбележа, че не съм анонимен, за разлика от всички останали. Когато имам негативно отношение към някого - "хейтвам" ( българската дума е мразя), а когато имам положително - "нямал съм право да хваля", а какво имам право да правя? Аз съм съгласен с твоето мнение, отношение или позиция - стой си там още 15 години, мен това не ме касае. Просто искам хората, които смятат да постъпят в тази фирма да имат някаква информация. Защо мнението ти е нападателно? Истината ли съм казал? Който има малко мозък ще разбере от коментара ти, че другомислието в тази фирма не се толерира! Ок, за теб всичко е приказно, чудесно, те са пичове, а какво правиш в тоя форум? Мисля, че на всички им е ясно каква е била целта на коментара ти... Нямам какво повече да напиша, хората ще разберат истината сами.

ПС. Нивото на неграмостност на "коментара" само и единствено затвържадава нивото на мениджмънта! Успех:)

Здравейте и от мен. Днес попаднах на интересни коментари по повод на Дейтата и реших да споделя 2-3 думи към заинтересованите.
Служител съм във фирмата почти 5 години и мисля че има причина за това,т.е. все още да имам желание да работя тук.
Заплатите не са като за програмисти, но предвид алтернативата- преподавател в училище или езиков център, не бих казал че са ниски а по-скоро на средното за София ниво.
По отношение на колегите не мога да кажа нищо лошо,а именно напротив- много малко фирми в София могат да създадат такава страхотна работна атмосфера през екипна работа. Вярно е, че натоварването е доста сериозно, но пък къде не е, нали :) Винаги имате алтернативата и да продавате вестници (на спокойствие) на обръщалото на 204 в Борово. Работата определено е интересна и развиваща уменията и качествата ви.
Мениджмънта не бих желал да го коментирам, но тъй като последното мнение тук е крайно негативно, ще се изкажа и аз. Всичките ми ръководители до момента са се отнасяли с уважение към мен и труда ми. Вярно е че често ми се е налагало да работя над задължителното,но винаги, когато ми се е налагало да полуа отстъпка за нещо, съм срещал разбиране.Освен това винаги срещаш подкрепа, когато не можеш да се справиш с някоя задача, абе като цяло има на кого да разчиташ.
Със Сияна съм работил относително малко по един проект и мога да кажа е че голям пич и си разбира от работата.
Относно Ивелина- ами тя е директор на отдела и който знае какво прави тя, определено няма да хейти и вероятно работи пряко с нея за да знае това. Приятелю, не знам ти какъв проблем си имал с тях, но звучиш като човек, който определено не си работил с тях.Митака, че е пич, това всички го знаем и няма какво да го хвалиш, който работи с него си го знае,тези, на които им предстои също ще разберат.Също е човек, на когото можеш да разчиташ. Виждал съм мениджъри в други фирми, които просто не знаят какво работят и с кого работят, а в Дейтата нещата не стоят така. Самия факт, че синиър мениджмънта познава добре работата на повечето хора и ги знае поименно е признак,че хората тук значат нещо, а не са на конвейъра, както добре познатите ни фирми за телефонисти :)
На кратко- който си търси сериозна работа с отговорни и човечни колеги, това е място където ще я намери, а който иска да богатее и да си клати краката- нека си потърси работа като принцеса.

Привет,

Не мога да повярвам, че стигнах дотук... просто това е едно от малкото места, където моят глас ще се чуе. Няма да влизам в излишно плюяене, мъгляви размишления, а с името си заставам зад всичко, което ще кажа и твърдя! Като цяло все още смятам, че компанията ми даде много - не плащат задоволително, но за това, което научаваш е супер. Ок, не се разбирахме - не е моята компания, не съм човекът аз за нея- отивам си. Но не разбрах защо такава злоба и интриги се изляха последната седмица докато работя, това ок ли е? Защо никой не разговаря на живо с мен, никой по никаквъ начин не ме изслуша? Хора, мениджмънтът е отвратителен, колкото и да са готини другите хора и атмосферата, това ще ви съсипе. Изключително "селски" и елементарен мениджъмнт. Ще ви третират като животни. Ще кажа и имена: Сияна Вачева - може би явление, което рядко се среща, раздава го тийм лидер и Ивелина Ламбева, която така и не разбрах каква го играе. Сплетни и интриги, почти разбиха най-хубавия и прекрасен проект във фирмата. Не си заслужава, ще се подиграят с вас накрая!

ПС. Във фирмата работи, за мое огромно изумление, един от най-готините хора, които съм срещал - Димитър Митрев (за жалост често прави интервюта и "подмамва" хората):) Успех на всички!

Работих в Аии от няколко години и не съм чул колега да каже нещо добро за фирмата. Ужасно лош имидж сред собствените си работници, преценете вие защо е така.

Работих близо четири години за фирмата, и не мога да кажа че съм въодошевена от развитието й. Пропаста между служителите и малко по-висшия мениджмънт е огромна, и вторите смятат първите за нещо като чувал с картофи. Заплащене под средното за София(в НЦИОМ може да се види колко е, с много под това е), претенции доста високи, ако може 5 езика да знаеш, да не спиш и да не работиш за повече от 500 лева - прекрасно. Безумни часове за работа по някой проекти, пълно игнориране на национални и лични празници/трагедии. Разбирайте, че дори майка ви да е умряла, трябва да си свършите работата и това не е никакво извинение. Работа колкото искаш, и само защото екипът е съставен от млади и желаещи да се докажат хора, всеки успява да свърши работа за трима(поне) и фирмата печели лудите поръчки, които после си няма на идея какво да прави. Колегите са фън, но мениджмънта е под всякаква критика, изключително зле управляване фирма, единствено я препоръчвам ако имате план за след няколко месеца какво ще правите и ви е скучно в промеждутака.

Работих близо четири години за фирмата, и не мога да кажа че съм въодошевена от развитието й през годините. Пропаста между служителите и малко по-висшия мениджмънт е огромна, и вторите смятат първите за нещо като чувал с картофи. Заплащене под средното за София(в НЦИОМ може да се види колко е, с много под това е), претенциите доста високи, ако може 5 езика да знаеш, да не спиш и да не работиш за повече от 500 лева - прекрасно. Безумни часове за работа по някой проекти, пълно игнориране на национални и лични празници/трагедии. Разбирайте, че дори майка ви да е умряла, трябва да си свършите работата и това не е никакво извинение. Работа колкото искаш, и само защото екипът е съставен от млади и желаещи да се докажат хора, всеки успява да свърши работа за трима(поне) и фирмата печели добрите поръчки за работа, които после си няма на идея какво да прави. Колегите са готини, но мениджмънта е под всякаква критика, изключително зле управлявана фирма, единствено я препоръчвам ако имате план за след няколко месеца какво ще правите и ви е скучно в промеждутака.

Здравейте,можете ли да ми кажете месечно какъв доход получавате от тази фирма? От проектите ли зависи или е твърда заплата?

Преди да започна работа във фирмата прочетох мненията в този форум и почти се бях отказала от позицията. В действителност обаче нещата се оказаха доста по-различни. Хората, началници и колеги, са дружелюбни, готови са да ти помогнат, когато е необходимо. Ясно се казва какво се очаква от теб, кога се очаква и как трябва да го направиш. Заплащането не е толкова лошо, колкото го описват. В случай, че не се справяш с дадена задача, или на незадоволително ниво, има хора насреща, които ти оказват нужната помощ и подкрепа. От скоро работя във фирмата, но съм доволна от условията.