СД Ан-Мари 2002 /img/frontend/nomap.png"

СД Ан-Мари 2002

Обява на "Ан Мари 2" от 12.02.2018 в Jobs.bg
"СПЕЦИАЛИСТ ВНОС И ЛОГИСТИКА с ангилйски език
ТЪРСИМ ЗА СВОИ КЛИНЕТ фирма вносител на луксозни стоки

СПЕЦИАЛИСТ ВНОС И ЛОГИСТИКА с ангилйски език"
Any comment....

Много неприятна собственичка, тя ме извика на интервю, обявата, за която кандидатсвах тогава се върти и до днес-повече от три години. Смятам че пускат несъществуващи обяви. Не знам дали се занимават с друга дейност, освен подбор, но от това няма как да се издържат. Изключителни непрофесионалисти. Смешна фирма!

Прави впечатление колко много правописни грешки има в обявите им. Това е недопустимо. Как е възможно агенция за подбор на персонала да търси грамотни и образовани хора, а нейните собствени обяви да са пълни с правописни и граматически грешки. Мисля че, това е обидно, както за самата агенция, така и за нейните клиенти - фирми и ФЛ. Моля, представителите на тази агенция, ако четат тези редове, да обърнат внимание!!! Критиката ми е добронамерена, но и обективна!

Преди повече от 10 години се записах на курсове при тях. Признавам, че по онова време нямах и грам компютърна грамотност, тъй като не съм от поколението израсло с компютър. Нямах идея, че освен курсове регламента е да ти намерят и работа, каквато тогава не търсех. Полезни ми бяха дотолкова доколкото се научих да пиша по десетопръстната с-ма и да оформям първични документи на компютъра. Към края на курса забелязах някакво напрежение от страна и на двете (Панева и Димитрова) - може би защото идваше време да ми намерят работа. Не им казах, че не търся, за да видя дали подозренията ми ще се оправдаят. Е, оправдаха се - без изобщо да поставям въпроса ми казаха да не разчитам на тях, тъй като съм имала добра външност и съм зодия Лъв (!!!) и такива като мен си намирали лесно хаххахахахххх (извинявам се, че в момента се хиля, но това си е идиотщина). Миналата година кандидатствах за една работа, въобще не съм забелязала, че те подбират персонала. Извикаха ме в офиса, за да ми кажат да поправя 2 реда от Автобиографията си. Чудно не можеше ли по телефона да ми го кажат. Съобщих им, че гореспоменатите 2 реда са оставени така НАРОЧНО. Естествено повече не ми звъннаха. Може би вършат работа в намирането на персонал, в което се съмнявам - сега се сещам, че докато работех във Франт ООД - доведоха сигурно 5 секретарки, коя от коя по-неподходящи.  Като цяло за мен това е фирма без развитие (поне за последните 10 години). Време е г-жа Димитрова да се пенсионира и да се наеме човек, който е "в час" (след последната ни среща имах усещането, че ще вземе да се спомине, докато ми фъфли поредната глупост.

Отношението на собственичката е под всякаква критика....
Обажда ми се, вика ме на интервю, правя интервю, тръгвам си...3 дни след това ми се обажда, за да ми каже, че никой работодател не ме търси, защото CV-то ми е ужасно(всъщност получих 3-4 покани за интервю през този период).
Междувременно започвам работа и не смятам да се обаждам на всичките фирми, при които съм била на интервю и така ...един приятен ден , на обяд с колегите ми, тази неприятна и невъзпитана жена ми звъни с покана за интервю, което аз отклонявам културно...тогава настана същински Ад по телефона....Викове, краясъци и обиди....пожелах приятен ден и затворих, но не мога да проумея, защо трябва да се чуствам длъжна на тази госпожа и да търпя арогантното й отношение!!!
През цялото време тази жена ми обяснява как нямам шансове да започна работа никъде ...бля, бля....Ако сте мека душа като мен-не се занимавайте с АН -МАРИ...ще Ви скапе целия ден!!!!

Ще бъда максимално обективен. Фирмата като локация е добра.
Отношението беше на много добро ниво. Истината е, че човек трябва да не ползва клишета и да бъде максимално прям.
1. Попълваш анкетен лист.
2. Превеждаш писмо.
3. Срещаш се с представител на фирмата. Добре е да казваш истината.
4. Ще получиш отговор! Независимо от резултата.

Ако нещата се получат всичко е ок, ако не се получат здраве да е :)

Изкарах курс там, доволна съм само от учителката - Дони. Изключително коректен и добър преподавател, но ако можеяе отделно от тази агенция да преподава. До тук с похвалите. Сблъсках се и с наглото отношение на собственичката или каквато е там. Казва се Елена Панева (Ели). Много злобна и нелицеприятна личност с арогантно поведение, което не съответства на годините й. Започна да ми обяснява (след като  на втория ден отказах да се мъча с десетопръстната система) как съм нямало да бъда конкурентно способна и прочее. Мила Ели, за разлика от теб, аз пиша грамотно (не както ти на учебните филмчета) и определено пиуяа достатъчно бързо, въпреки че работодателите не ги интересува дали мога да изпиша 100 знака в минута или някакви такива глупости. Когато някой си плати за нещо такова грозно поведение от страна на получилия парите - е недопустимо. Съветвам тези, които не искат по-нисши (интелектуално) "хора", да ги унижават или да се държат неприемливо - Не правете грешката да си търсите работа чрез тях. Пълна загуба на време.

Az biah predi izvestno na kurs. Uchitelkite sa mnogo gotini, no shefkata im e luda. Vliza, zapochva da kreshti bez da se saobraziava, che ima vanshni hora. Dosta neprofesionalno. Predpolagam, che slujitelite na debelata nachalnichka vzimat ogromni zaplati, zashtoto spored men inache tova jivotinsko otnoshenie, koeto ima kam sobstveniat si personal neznam kak bi se kompensiral.

Рааботих в Ан-Мари 3 години дадоха ми шанс да се науча да се квалифицирам инвестираха в мои обучения наясно с това което правят и че един човек няма да се пенсионира там. отношението е открито и честно към всеки друг е въпроса, кой как приема истината за себе си и дали може да види своите кусури. Разделихме се като приятели и сега поддържаме добри отношения. Който иска може да отиде и да види как стоят нещата лично. Била съм свидетл на много щасливи хора от това, че са намерили това, което търсят, но и на много, които не знаят за какво са дошли и за къде са кандидатствали така че не ка всеки лично да провери как стоят нещата

И аз останах с неприятното усещане, че се държат с хората като с маймуни. Много непрофесионално отношение, защото при този интензивен пазар на труда и долям диапазон на заплащане за една и съща позиция същата "маймуна", но по-кфалифицирана след натрупания опит, след 8 до 10 месеца пак ще е на пазара на труда и определено няма да ги потърси пак (но това важи за всички HR-агенции). Пък и имат навика да рекетират контрагентите си. А и като доста фирми в бранша са се научили да ... ... ... на кандидатите, а в бг всички знаем какво е положението със .... и приложението му. Всъщност HR-агенциите са крънкачи на пари от фирми, които си въобразяват, че hr-подбор изобщо се прави в бг, но като ги мързи да си свършат сами работата, нека дават пари. Тя не е нищо повече от това, което една секретарка би свършила- взима една по-професионално написана обява за работа, copy, paste и регистрира някаква поща, на която да се пращат емейлите. От тази гледна точка и потенциалните работодатели май не си струват- нещо не им щрака мозъка. За да въде един hr- специалист добър трябва да има освен завършена психология и поне грам икономическо мислене, ако не hr-икономическо образование, което гореспоменатата от други хора жена няма. Нещата там винаги са на лична основа като при всеки изкукал и самозабравил се шеф в тази държава.