Факултет Обществено здраве при Медицински Университет София /img/frontend/nomap.png"

Факултет Обществено здраве при Медицински Университет София

Оф... какво се обиждате и се защитавате!?! Като не ви изнася заплащането, намерете си друга работа! Защо трябва да се плюете като селянки. Иначе... именно заради недоволството и напрежението във деканата служителките са яко сдухани и... има какво да се изисква от тях. Нека са малко по-усмихнати, малко по-разбиращи, а не само сумтящи нацупени лелки...

Искам да се обърна към въпросната АМБЪР!Много е глупаво от твоя страна да обиждаш мед. сестри и да казваш колко са компетентни МЕДИЦИТЕ,това показва твоята некомпетентност,защото "тъпите мед. сестри" вършат всичката работа на МЕДИЦИТЕ, и същите те се грижат за пациентите и ако ги няма тях МЕДИЦИТЕ също няма да ги има.Иначе съм съгласна с лошото онтошение във ФОЗ и не само помежду им а и към самите студенти!

Високо ниво на компетентност и култура на служителите.
Нов нестандартен начин на мислене.
Сремеж към иновации.
Европейска култура в общуването.

Имах Неудоволствието да се срещна с работещите там "хора" и с обстановката на факултетната територия, която е само няколко метра коридор!По-неприятни, неприветливи, некомпетентни лелки, невротични същества не бях срещала през живота си! Имат безумно отношение към студенти, магистри и външни гости!Ниските им заплати не оправдават отношението! Счетоводството има капацитет на бакалско ниво!Положението там е трагично и неспасяемо!Ръководното тяло е ограничено и емоционално нестабилно!Декана няма работно време и достъпа до него е нулев!Кога някой ще обърне внимание на положенито там?!

Това е най-отвратителното място, където човек може да работи. Изключително ниска заплата - чак унизителна. Има някви тъпи медицински сестри, които си мислят, че са превзели света и имат нахалството да унижават хора с класи над тях по акъл. Просто е ужас. Нито за работа става, нито за обучение. Единствените свестни хора са професорите и доцентите - МЕДИЦИ. Просто не можете да си представите що за хора има там. Нека започнем със заплатата - как Ви се струват 330 лева заплата??!! Работата е много - всеки работи всичко...