Ташев-Галвинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Ташев-Галвинг ООД

работих в тази фирма и мога да кажа доста неща,но не искам дори да си спомням за това време!Условията на труд са унизителни дори и за роб,работиш като идиот,а на края на месеца излиза ,че си най мързеливия.Ако си от мазниците може да вземеш някакви пари,но в противен случай забрави за добра заплата и добро отношение.За всички настоящи и бъдещи работници мога да кажа само едно МОИТЕ ИСКРЕНИ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ

кой е този клиент където казва че отношението работодател-работник е ок, това да е превидно само.Как може да изгониш добрите си работници за сметка на 1-2 мазници, които ги плюят пред работниците а после плюят работниците.заплатата им е ништожна за работата която предлагат.И маджаров да се сети как се молеше на работниците да работят повече защото ВАСМЕТАЛ бяха направили склад.общо взето пьлни идиоти

за тази работа заплатите са много ниски оважението от страна на работодатели те е нула никакви привилегии само работа без по4ивка искат да ти вземат ду6ата да се развива6 е невазможно колегите са суепр работна среда под небето.Заповиадаи те о4акват Ви с нетърпение.

Здравей те!Аз сум страничен човек,не работя в тази фирма,но мога да кажа,че отношението работодател-работник е на доста добро ниво.Но относно заплащането и свободното време може да се иска още.Но като цяло нищо лошо не мога да кажа за тази фирма.Шефовете са печени и може да се разчита на тях,а това е едно от най-важните неща,може би.

просто без думи,добре че се усетих и ги разкарах
фирмата наема само от провинцията работници "което не е лошо след време те се усещат и си намират друга работа -един вид тя е проводник"
заплащането унизително ниско,единият от собствениците"те са 3-4"се казва ..... ...... този е....... можеш ли да си изгониш можещите квалифицирани равотници с надеждата да дойдат други същите ми те са на свършване.

мили и добри работници ще бъдете ако се мазните на менажери и шефове.за развиване и дума да не става ,всеки те унижава.
ЩЕ ПО4ИВАТЕ В ГРОБИЩТАТА
ДУМИ НА ЕДИН ОТ СОБСТВЕНИЦИТЕ