Ташев-Галвинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Ташев-Галвинг ООД

Хора,в фирмата е много добре които не вярва да иде да се овери сам.....

Ташеви са добри хора.Не зная защо не си пишете имената когато ги критикувате.Не се дръжте като лигльовци,а просто се стегнете и рабоете.Не са ми роднини и не съм зависим от тях.Но зная как са започнали и се вижда какво са постигнали.

Почти всичко написано в предишните мнения е вярно. Става дума за отрицателните изказвания страх и недоверие, подозрение и съмнения това седи в основата на отношенията във фирмата. Това не е случайно, биг брадър в действие. Как да не те е страх след като има поне 50 камери и подслушвателни устройства. Всеки си мери думите да не стане лош пред собствениците, които си създават разнообразие от тези неща. На почит са ласкателите, подмазвачите и нагаждачите. Знае се те кои са разгледайте снимките във фирмения сайт, най-близко седящите естествено. Може да е реклама, но все пак вижте ги за да знаете от кого да се пазите. Но всичко е временно днес си на почит утре си извън. Сигурно и аз ще се махна след като се видях отношението към една наша колежка работеща и можеща, че няма място за нея и я принудиха да си отиде. Естествено на никого не му трябват знаещи хора започват да пречат. Вечни са тези, които са прости, арогантни. Пълно е с роднини  и роднинчовци, бабички на преклонна възраст, които ще те прегазят за да си вземат своето. Единственото хубаво е, че ти дават заплатата на уговорената дата или тази част която ти оставят след като са те глобили за собствените си грешки и некомпетентност. Не мисля, че служителите трябва да познават законите касаещи дейността на фирмата. Има ТРЗ и юристи, които също не блестят с много голяма компетентност, но защо да не одрусаме и хората си, нали заплатите са разход, а глобите неофициален доход. А за колежката от Габрово и чичовото тях животът достатъчно ги е наказал и колкото и да правят мръсно няма да станат по-добре. Нека някой да ме опровергае, ако до тогава съм още в тази фирма и ме интересуват тези въпроси.Само, ако си много финансово закъсал постъпвай  поне няколко месеца ще си на завет не те закачат а след това бягай и се спасявай когато решат да те издигат тогава започва тормоз глоби и простотии

Фирмата е пред фалит. Правят се последни опити да се задържи на пазара. На клиентите им писна от нелоялната конкуренция на Ташев, подбиващи цени и грозно заграбване на клиентела. Лидерите на пазара вече не ни искат, защото работата с Ташев е рискова. Много обещания, малко реализирани. Както и да въртим и сучем дойде време да си търсим нов работодател, а Ташев да се научи как се прави печеливш бизнес.

Нямам нищо общо с двете фамилии спрягани във фирмата. Попаднах там случайно, и нямам никаква роднинска връзка с ръководството. Колкото и да не искам да обиждам хората, които се хабят да пишат тук, пак ще повторя, личи си от написаното какъв човек с какво интелектуално ниво пише! Навсякъде има и положителни и отрицателни мнения , това е нормално! Колкото до работата и "мизерната" заплата , ами намерете си държавна работа, нали за такава всеки дупе дава от долу пишещите! Всеки човек си има характер, и живота не е за мекушавите! Като не се трудиш качествено и като това се вижда нито ще имаш хубава заплата нито добро отношение. Да не говорим ,че това със заплатата е все по трудно.
Условията са прекрасни, ръководството е стабилно! Средата е за трудещи се хора, без значение дали си общак или управител!

Последното мнение е доста коректно.Когато получиш заплата очакват да работиш поне за трима, отпуски не дават, болничние не се увавават - ако вземеш си с единия крак вънка. Трябва да си на разполовение почти денонощно. Там работят прости хора, които нямат избор, затова са съгласни на всички унижения, а останалите не се задържат дълго. Ако имаш склонност към доносничество и подмазване, ако нямаш избор и жишееш за да работиш, това е твоето място....

Относно по долното изказване!Предполагам,че това  направено от Лъчезар Маджаров или как се води там не знам,но самата фамилия ще Ви подскаже,защо има толкова позитивно мнение за фирмата!Е все пак е "чичовото"момченце,за това са Му правили компромиси,а смеят ли да му натякват!"чичата" веднага ще се активира и някой ще изхвърчи!По самото изказване си личи ,че е някой който е заел поза партер в борбата и чака да му потдадат и нещичко в устата.Били хората неграмотни,че те ако са грамотни ще дойдат ли да робуват на чичоти бе мискин.Е от такива "мазници"в ТГ човек е може ,а и не иска да работи там.Давали заплати? За тоя труд който се полага там ,заплатата е наистина МИЗЕРНА!
Не ща повече да коментирам щ оставя малко и а другите.Все пак тва си е мое мнение и може някой да не е съгласен с мен,но не ми дреме!

Здравейте! Искам да споделя каква е моята реалност за фирмата. Винаги са били коректни спрямо мен.С нищо не са ме излъгали.Никога не се е бавило плащане на заплати. Никога не съм се почувствал унизен от собствениците на фирмата.Винаги са били коректни, и винаги са проявявали разбиране към индивидуалните ми нужди. Винаги са били отзивчиви и любезни.Винаги когато е имало спор и грешка от нечия страна са се отнасяли справедливо , и са вземали нужните мерки. Наблюдавам стремеж от тяхна страна да подпомагат и да развиват потенциала на работниците си. Нищичко, нищо наистина немога да кажа за тях лошо. Наистина нищо. Виждал съм и виждам все още как те самите дават от себе си за да стимулират хората.Направиха голям компромис със себе си, за мен лично. И никога не съм усетил да ми го натякват! По скоро на работа имам да се доиздължавам отколкото да взимам! Работил съм за доста фирми и на доста места и в БГ и в Чужбина. Това , Ташев галвинг, това е НАЙ ДОБРОТО което съм видял досега.!Винаги са оставяли работника сам да подреди приоритетите си , и да изгради сам система за работа. Това е МНОГО, просто никой никъде няма да те остави сам да си разпределиш времето. Просто ще те карат .... (на сръбски ...) ...
Относно другите хора които се изказаха за фирмата. Личи си тяхната грамотност , личи си и тяхната култура. Личи си и грешното им мислене. Разбира се че има текучество. Изумих се колко мързелив народ има. Просто хора които искат да седят и да не правят нищо и да получават 1000 лева. Няма да стане никога!

Мога да говоря още много. Ще замълча и ще оставя умните хора да преценят , да огледат , и сами да изградят мнение.

абсолютно съм сагласен със всички до тук но да не забравя да спомена една служителка която е от габрово и заради която суматА ти и народ си е заминал от фирмата защото шефовте и имат много голямо доверие.който е работил там сигурно се сеща коя е.колегите във фирмата са супер

Работих преди години във фирмата до като влачих собствениците бяха доволни . Но се случи че се разболях дадохами болничен за една седмица . Върнах на работа . По циялден работех на вън въпреки че бяха доста под нулата . След около 10 дни резвих племония и се наложи да си взема болнични ме изкараха мого кекав . Което многоме издразни . А за работното време просто нямам думи . Работеше се и в събота до обад като имихме право да почиваме по една събота по не така ми казаха като почнах работада ама не .