Ташев-Галвинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Ташев-Галвинг ООД

Пичове вместо да се занимавате с тази изчанчена фирма може да си изкарате пари от този сайт:
Аз си цъкам на него вече повече от 5 години и съм си супер доволен.

До всички които са решили да работят във фирмата да внимават какъв договор подписват.И наи вече да е опоменато бруто-нето.

Фирмата е много зле не се лъжете по нейната големина не почвайте работа там само интриги и боклуци събрани от кол и въже имат лоша репутация вземати душата от работа за 1000 лв

С две думи не става хора, това не е за хора които си търсят и знаят правата. Другото така като гледам е написано в останалите коментари.

Изключително бързо и коректно отношение от отдел сервиз.Не вярвах,че тази услуга може да е на такова високо ниво в България.

Здравейте, моето мнение за фирмата е като клиент и поради тази причина не мога да отбелязвам по звездичките освен "уважение" , може би. Направих поръчка през сайта им с молба да ми я изпратят на същият ден, разбрах че не могат да се справят и се съгласих да я приема на следващият. Седмица по-късно нямам нищо пристигнало през "СПИДИ", нито каквото и да е обаждане или опит да се свържат с мен от тяхна страна. Това ми говори, че не уважават клиентите си. Помолих ги да откажат поръчката, както е коректно, когато не са си спазили сроковете. Ще видим какво ще стане и ако проявят неразбиране или лошо отношение ще пиша отново. Успех на всички!

Главен съвет до кандидатите за Ташев-Галвинг:

Не се съгласявайте да работите на щанд Градинска техника.

Ако ви натиснат кажете че след 3-тия месец (много важно) искате в друг отдел.

Ако нарушите съвета ще се запознаете с безмисления гърч отблизо.

Споделям всички отрицателни мнения за фирмата. 1 работник 4-5 шефа над него и все рода на собствениците?

Здравейте и от мен. Имах честа да работя във фирмата цели 20 дена. Викат те веднага да почваш работа, имаш 3 месеца за обучение и да свикнеш, а накрая те освобождават на 20 ден с мотива че имали други очаквания / а какви са те не се знае.... явно да не объркам плановете на бременната/. Така и не можаха да се разберат г-н Испирски и г-жа Стоичкова по заместване ли съм или не. Тотално съм разочарована. Другото което не ми допадна задържането след работно време цели 10 минути висиш като супол за да си тръгнеш от майната си. не можеш да използваш интернет от телефона си, защото те чака глоба.Камери навсякъде...... Имах големи очаквания за фирмата но останах разочарована.

Здравей те.Ако търсите работа сега е момента да започнете в тази фирма ха ха ха.Новоназначената роднина на шефовете така наричащата се мениджърка Габриела е душа човек ха ха.Ако някой и досажда докато спи на стола веднага му се дават пет лева на ръка и да не и пречи на съня.Така миналата седмица колегата Генади си изкара петак+надника за деня ха ха.Та ако някой не вярва да пита колегите вс.видяха и знаят само да имат смелостта да си признаят а има и камери те не крият роднините ха ха.Дай боже всекиму такава работа 5 лева на ръка + надник и заповед да не досаждаш.Браво господа Управители вижте си първо рода та която постоянно спекулира с вас и плаши колегите ще кажа на Таня ще на Фори.Какви ги върши какъв пример дава и после изисквайте от нас.Ако не спи то танцува като луда поне има кой да ни разсмива не е менажера а е мажоретка