Ташев-Галвинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Ташев-Галвинг ООД

Изключително бързо и коректно отношение от отдел сервиз.Не вярвах,че тази услуга може да е на такова високо ниво в България.

Здравейте, моето мнение за фирмата е като клиент и поради тази причина не мога да отбелязвам по звездичките освен "уважение" , може би. Направих поръчка през сайта им с молба да ми я изпратят на същият ден, разбрах че не могат да се справят и се съгласих да я приема на следващият. Седмица по-късно нямам нищо пристигнало през "СПИДИ", нито каквото и да е обаждане или опит да се свържат с мен от тяхна страна. Това ми говори, че не уважават клиентите си. Помолих ги да откажат поръчката, както е коректно, когато не са си спазили сроковете. Ще видим какво ще стане и ако проявят неразбиране или лошо отношение ще пиша отново. Успех на всички!

Главен съвет до кандидатите за Ташев-Галвинг:

Не се съгласявайте да работите на щанд Градинска техника.

Ако ви натиснат кажете че след 3-тия месец (много важно) искате в друг отдел.

Ако нарушите съвета ще се запознаете с безмисления гърч отблизо.

Споделям всички отрицателни мнения за фирмата. 1 работник 4-5 шефа над него и все рода на собствениците?

Здравейте и от мен. Имах честа да работя във фирмата цели 20 дена. Викат те веднага да почваш работа, имаш 3 месеца за обучение и да свикнеш, а накрая те освобождават на 20 ден с мотива че имали други очаквания / а какви са те не се знае.... явно да не объркам плановете на бременната/. Така и не можаха да се разберат г-н Испирски и г-жа Стоичкова по заместване ли съм или не. Тотално съм разочарована. Другото което не ми допадна задържането след работно време цели 10 минути висиш като супол за да си тръгнеш от майната си. не можеш да използваш интернет от телефона си, защото те чака глоба.Камери навсякъде...... Имах големи очаквания за фирмата но останах разочарована.

Здравей те.Ако търсите работа сега е момента да започнете в тази фирма ха ха ха.Новоназначената роднина на шефовете така наричащата се мениджърка Габриела е душа човек ха ха.Ако някой и досажда докато спи на стола веднага му се дават пет лева на ръка и да не и пречи на съня.Така миналата седмица колегата Генади си изкара петак+надника за деня ха ха.Та ако някой не вярва да пита колегите вс.видяха и знаят само да имат смелостта да си признаят а има и камери те не крият роднините ха ха.Дай боже всекиму такава работа 5 лева на ръка + надник и заповед да не досаждаш.Браво господа Управители вижте си първо рода та която постоянно спекулира с вас и плаши колегите ще кажа на Таня ще на Фори.Какви ги върши какъв пример дава и после изисквайте от нас.Ако не спи то танцува като луда поне има кой да ни разсмива не е менажера а е мажоретка

Хора,в фирмата е много добре които не вярва да иде да се овери сам.....

Ташеви са добри хора.Не зная защо не си пишете имената когато ги критикувате.Не се дръжте като лигльовци,а просто се стегнете и рабоете.Не са ми роднини и не съм зависим от тях.Но зная как са започнали и се вижда какво са постигнали.

Почти всичко написано в предишните мнения е вярно. Става дума за отрицателните изказвания страх и недоверие, подозрение и съмнения това седи в основата на отношенията във фирмата. Това не е случайно, биг брадър в действие. Как да не те е страх след като има поне 50 камери и подслушвателни устройства. Всеки си мери думите да не стане лош пред собствениците, които си създават разнообразие от тези неща. На почит са ласкателите, подмазвачите и нагаждачите. Знае се те кои са разгледайте снимките във фирмения сайт, най-близко седящите естествено. Може да е реклама, но все пак вижте ги за да знаете от кого да се пазите. Но всичко е временно днес си на почит утре си извън. Сигурно и аз ще се махна след като се видях отношението към една наша колежка работеща и можеща, че няма място за нея и я принудиха да си отиде. Естествено на никого не му трябват знаещи хора започват да пречат. Вечни са тези, които са прости, арогантни. Пълно е с роднини  и роднинчовци, бабички на преклонна възраст, които ще те прегазят за да си вземат своето. Единственото хубаво е, че ти дават заплатата на уговорената дата или тази част която ти оставят след като са те глобили за собствените си грешки и некомпетентност. Не мисля, че служителите трябва да познават законите касаещи дейността на фирмата. Има ТРЗ и юристи, които също не блестят с много голяма компетентност, но защо да не одрусаме и хората си, нали заплатите са разход, а глобите неофициален доход. А за колежката от Габрово и чичовото тях животът достатъчно ги е наказал и колкото и да правят мръсно няма да станат по-добре. Нека някой да ме опровергае, ако до тогава съм още в тази фирма и ме интересуват тези въпроси.Само, ако си много финансово закъсал постъпвай  поне няколко месеца ще си на завет не те закачат а след това бягай и се спасявай когато решат да те издигат тогава започва тормоз глоби и простотии

Фирмата е пред фалит. Правят се последни опити да се задържи на пазара. На клиентите им писна от нелоялната конкуренция на Ташев, подбиващи цени и грозно заграбване на клиентела. Лидерите на пазара вече не ни искат, защото работата с Ташев е рискова. Много обещания, малко реализирани. Както и да въртим и сучем дойде време да си търсим нов работодател, а Ташев да се научи как се прави печеливш бизнес.