ПЪТНОСТРОИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕАД /img/frontend/nomap.png"

ПЪТНОСТРОИТЕЛНА ТЕХНИКА ЕАД

В тази фирма заплата е мръсна дума... Януари дават аванс за Ноември... А заплати? Само за вас ли господа-началници има пари за заплати??? Работи се като че и бонуси дават ( особенно през летния сезон) пък в същото време хората,които ви изкарват заплатите не са получавали това,което са си изработили... Нямам думи! Името на фирмата се сменява през 2,през 3 месеца (след като им блокират сметките и натрупат дългове към кой ли не). Ама на думи са мнооого велики! Ако си мислите дали да кандидатствате или не- МОЯТ СЪВЕТ Е: БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ ТАЗИ ФИРМА!

какво става с тази фирма нестига че не се дават купоните за храна но и заплатите не се изплащат,как да живее човек ,да си плаща сметките и да се храни

РАЗОЧАРОВАНИЕ,пълно разочарование!
Дългогодишните служители на пътно строителна техника ,това ли заслужихме господин Иванов?Удобни сме ,когато сме на 40 градусовата жега,удобни сме когато сме в командировка далече от семеиствата и децата ни,удобни сме когато дишаме мръсотията по пътя,но сега сме неудобни,за нашите пари,който сме заслужили напълно,и трябва да се молим за тях!
Кжете моля,господин ИВАНОВ,как да кажа отново на децата си,че нямам пари да им осигуря елементарните нужди?Всеки път ,като се прибирам от работа ме очакват да им донеса ,нещичко ,дребничко дори,но уви и това няма,за пореден път,вече колко месеца станаха господин Иванов??
Вие казвате ли на вашата дъщеря,че нямате пари да и купите шоколад или дъвка?Аз съм напълно сигурен ,че вашето момиче не е лишено от нищо,но на хората ,които Ви осигуряват причките,техните деца чуват тези думи ,вече колко месеца!
КАК СПИТЕ НОЩЕМ?
ЖАЛКО ЗА ДЕЦТА  НИ!

НЕКОРЕКТЕН работодател!!! Разделение на "СЛУЖИТЕЛИ" и "РАБОТНИЦИ"Последните не ги имат за хора.Не ги интересува нито с какво живеят,нито с какво отиват на работа....-НЕ СА ИМ ИЗПЛАЩАНИ трудовите възнаграждения от 3 МЕСЕЦА , а от 10 МЕСЕЦА НЕ СА ИМ РАЗДАВАНИ ваучерите за храна (които им се отдържат от заплатите !!)Ако искате да се почувствате като НИЩОЖЕСТВО -подайте документи за работа в ПТС !!!

Изключително некоректен работодател,заплати се изплащат само на ръководните кадри а работниците които им изкарват парите чакат с месеци за заплата.Работниците ги имат за 3-4 ръка.Ваучерите за храна не са давани от май месец 2010.Има разделение на труда относно ръководните кадри и работниците.Ако някой желае да си подава документите в тази фирма просто не си заслужава,ще бъде разочарован.

НЕКОРЕКТНОСТ!!!НЕ СЕ ИЗПЛАЩАТ ЗАПЛАТИ С МЕСЕЦИ!НИКОЙ НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА КАК СЕ ЖИВЕЕ БЕЗ ЗАПЛАТИ-АКО НЯКОЙ СЕ РАЗБУНТУВА ГО УВОЛНЯВАТ.КУПОНИ ЗА ХРАНА-НЕ СА РАЗДАВАНИ С ГОДИНИ-А УЖ ТИ СЕ ПОЛАГАТ...

Уважуем господин началник дано в тези кризисни времена се сетите за хората което ви изкарват ПАРИТЕ и се сетите че и те хранят СЕМЕИСТВА не се отнасяте коректно към служителете.В отношение на плащане,купони,облекло и условия на труд

Работих в пст и напуснах чакам заплата за 3 месеца,кое е доброто на фирмата.Aко нети харесва напусни това е девиза на ПСТ

голяма фирма но не са давали заплати от 8 .2010.само внасят осигоровките

Голяма фирма- много работа, много персонал, а какво става със заплатите напоследък? Защо не плащате на хората от три месеца? Те как ще преживяват в тази криза?Получавате пари от нас клиентите, не се грижите за хората, които Ви работят.