БАЛКАНКАР РЕКОРД АД /img/frontend/nomap.png"

БАЛКАНКАР РЕКОРД АД

Случайно попаднах тук и се подразних от глупостите писани по надолу.Работих тук до преди година и нещо.Защо,се оплаквате господа?Защото ви трябваше да работите ли?
Не ви стигаше времето на обяда да пляскате скамбилЯ,а?
Може би не ви стигаше ракията,а? Или защото не ви разрешаваха да работите часно,а? Свободията ви беше много.
Състава беше хубав, имаше колектив и работата вървеше да речеме добре.Сега е момент на криза която ще премине.Не се сърдете на човека с дъвката и ситната стъпка.Той е необходим,иначе няма да има работа .Бъдете здрави.

Прочетох с интерес коментарите на колегите преди мен, гледам все бивши кадри... Очевидно гордостта и личният им афект им е замъглила трезвата преценка за нещата. Рекорд действително преживява тежки времена в последните години, но все още остава една от най-престижните марки за кари на пазара. С шуробаджанащина или не, тя устоява на трусовете. Аз лично не знам завод, където условията да са перфектни. В Рекорд поне материалната база е на доста високо ниво. Не се работи в калната нива на някои от конкурентите. След като Вие господа сте допринесли толкова много за развитието на завода, дори и др. Калев и др. Марчев би Ви оценил оценил по достойнство. А колкото до производствения с "джвакащата дъвка"... личните ми наблюдения са, че ако не беше той, сега нямаше да има сладури като вас, които да пишат в сайта, защото този завод отдавна щеше да си е заминал. Мисля вече, че сте големи хора да се правите на щипани ученички и това, че Ви е глобил няколко пъти не означава, че той е сатаната и трябва да го анатемосаме. Аз също съм бил глобяван от него, но след това съм търсил грешката първо в мен и съм се старал да не я повтарям.
Няма по-лесно нещо от това да критикуваш, да оплюваш, и да се правиш на клавиатурен герой. По-трудно е да приемеш условията, които имаш и да се докажеш като професионалист с това, което имаш. Уви, това май се отдава само на определени хора. Дано Вашият дългогодишен стаж и задълбочени знания, които ако сте имали желание сте придобили в Рекорд, Ви помогнат в бъдещото Ви развитие ;)

Ваш Приятел верен
Весел и Доволен Рекордчо

БалканкарРекорд е фирма с традиции в каро производството, като всяка фирма в прехода се задъхва, има какво още да се желае но и другите неса цвете. За нашите стандарти може да се каже добре.

ПРЕДПРИЯТИЕ В КОЕТО НЯМАТЕ РАБОТА ТАМ. НАЙ-НАПРЕД ТЕ УВОЛНЯВА ДР.КАЛЕВ СЛЕД КОЕТО ТИ КАЗВА КАКВО ДА ПРАВИШ. УСЛОВИЯ ЗА РАБОТА НИКАКВИ. НЕ ТИ ДАВАТ ДА ЗАПАЛИШ ЛАМПИТЕ И ПЕЧКИТЕ. РАБОТИШ БЕЗ ПАРИ В СЪБОТА И ...УЖ ТИ ДАВАТ ПАРИ А ДОКАТО ГИ ПОЛУЧИШ СИ САНКЦИОНИРАН 4 ПЪТИ ЗА ТОВА ЗА КОЕТО НЕ ПОДОЗИРАШ. РЪКОВОДИТЕЛИТЕ СА ОБКРЪЖЕНИ ОТ ШУРО-БАДЖАНАЩИНА. ОСТАНАХА НЕКАДЪРНИЦИТЕ. АКО ТЪРСИТЕ ТАМ РАБОТА, ПОПИТАЙТЕ ЗА КАКВО СИ Е ОТИШЪЛ ТОЗИ ПРЕДИ ВАС. СТРАШНО НИСКО НИВО НО РЪКОВОДНИЯТ ПЕРСОНАЛ. НИКОЙ НЕ Е ВИЖДАЛ СУРАТА НА ДР.МАРЧЕВ. А ДРУГИЯТ САМО МИНАВА ДА ВИДИ ЗА КАКВО МОЖЕ ДА САНКЦИОНИРА КАТО НЕ СПИРА ДА СИ ДЖВАКА ДЪВКАТА. ПОИЗВОДСТВОТО Е ОСТАВЕНО НО САМОТЕК. ТЕХНИЧЕСКА МИСЪЛ НЕ ОСТАНА.

ОТ Одминистратора: Оценката е занулена заради повторение!

Оценките ми са базирани на личния ми опит. Работих в фирмата преди няколко години. Хората които бяха кадърни си отидоха, а някои уволниха. Рядко срещано неуважение на шефовете към работниците (произв.директор минаваше по стаите и спираше отплението). Рядко неперспективна фирма, тук каквото и да е развитие не може да има.

Работодатели които най-напред те уволняват и тогава ти казват "добро утро".Некоректни в заплащането.Страшно мръсни в душата си началници.Заплащане на 60%.Работиш на природни климатични условия.