КПМГ България ООД /img/frontend/nomap.png"

КПМГ България ООД

заверените одити публикуват ли се някъде и как да се видят

Гледам бая щуротии сте написали. HR отдела си нямат друга работа и постват тука редовно, виждам

Някой настоящ служител може ли да каже как се отразява кризата на фирмата, каква е работната атмосфера и стартова заплата за счетоводството!

Работната атмосфера е отлична. Колегите са доста печени и когато трябва да се сшърши нещо се работи здраво, а когато разпускаме разпускаме качествено. Заплащането е на сравнително добро ниво, като има и доста социални придобивки. Като цяло самото отношение на хората един към друг е на доста добро ниво. Мога да кажа, че в отделът, в който аз работя е доста сплотен и когато има някакви трудности винаги има някой, който е готов да помогне. Като цяло оценката ми за компанията е Отличен. И поне според мен ако знаеш как да комбинираш нещата не е задължително личният живот да остава на заден план.

Това е едно добро място за работа, но трябва да се има предвид и огромното количество работа. Не че е нещо непостижимо или извън човешките възможности, но работата си е много, а личния живот остава на заден план.

KPMG e otlitchno miasto za rabota i razvitie na potencial za kariera.Kolegite i rabottodatelite mi sa prekrasni i niama zabelegki v nito edno otnoshenie kum tiah.

Смятам,че това е една добра компания за стартиране на кариера във финансовата сфера за амбициозни и взискателни млади хора

Внимавайте какво си пожелавате, че току виж ви се случило ... това е КПМГ ...

OK

Много е хубаво...може и повечко пари да дават ама нали и те са хора...Всички се държат добре един с друг и няма проблем да се обърнеш към който и да е било за съвет и помощ.
Като привилегии - има доста социални придобивки. Развитие - за всеки е поотделно, зависи колко се стараеш. Някой колеги ходят на международни обмени - например Люксембург!