Технопол ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Технопол ЕООД

работата я бива,повечето колеги сащо са приятни,началниците добре са влизат в положение.Единствено не ми харесва заплащането трябва да е на по високо ниво !

Някои от мненията са преувеличени , други не , но си е факт както някой беше писал – фирма в сивата икономика.

колежке като твърдиш че фирмата е страхотна задавала ли си  си въпроса защо има такова голямо текучество .......

Фирмата е страхотна и колегите са чудесни.

Случайно попаднах тук и се реших след дълъг размисъл да похваля тази фирма
Много ниски заплати (200-400лв) - съсипващ нощен труд.Фирма която се намира в сивата икономика (хора вземащи по и над 350 се разписват че взимат минимална раб.заплата - това разбира се е за сметка на работниците - лично съм чувала как шефа казва че не може да ни осигурява на това което на което се разписваме защото трябва да се купуват Джипове ) -и се чудя как успява ,може би защото има будали да им работят и мафиоти зад гърба на управлението. За малко се задържах там , за да разбера че няма развитие и перспектива. Ужасно отношение на собственика на фирмата към работниците . Много интриги между колеги, които се създават с цел че Технопол е единствения работодател . Мисля че нищо хубаво не мога да кажа за Технопол .

пари и превилегии има само за някои определени "личности" а за другите има среден пръст.

Заплащане - обещания - празен джоб.
..... - не уважава дори и жена си(....) , какво остава за нас работниците.
Привилегии - колкото са по малко толкова по добре за ......
Фирмена Сигурност - някой ако се пробва да влезе в сградата и в офиса , може спокойно .... ...., защото касиерките пушат цигари извън стаята.
Работа има на корем , ако съвсем за малко се отпуснеш - отидете увеличението на заплатата .
Местоположение - на най-мръсната и прашна улица Славянска
Колеги - биват.
Работна среда - като .... .... забягнат някъде извън града , работната среда е супер.

MO6ENNICI,RABOTA MNOGO PARI NQMA