Технопол ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Технопол ЕООД

Клиент съм на Технопол от скоро. Наложи се да избирам кой да охранява дома и кабинета ми след като МВР вече не извършва такава дейност. Получих много предложения от различни охранителни фирми.Някои дори предлагаха безплатна охрана през първите месеци. Зная,че евтиното обикновено излиза скъпо, затова направих свое проучване на СОТ фирмите в града. Доволен съм,че се спрях на Технопол. Интелигентни и възпитани хора направиха безплатен оглед на помещенията, получих оферта, която беше изгодна за мен, а техниците дори почистиха след себе си! Много съм доволен от избора си. Препоръчвам!

Взаимоотношенията с колеги и работодатели са интересно нещо. Който се държи прилично и не създава проблеми няма как да има и гадно отношение към себе си от който и да е! Маринов говорите срещу някого, но ще уточните ли защо Желязков е "копеле" и какво се е случило за да предизвикате това отношение срещу себе си. Незнам дали си запознат думата какво означава? Нека уточним: според тълковният речник думичката означава "Извънбрачно дете". Е г-н Маринов .. Имате явно твърде близки взаимоотношения с Желязков за да твърдите това! Всеки вярва на думи. Аз нямах противоречия с него, даже мога да кажа че си беше точен пич. Само някой трябва да знае че липсата на уважение и скапано държание няма да доведе до уважение и от работодателя! та г-н Маринов да си имаме уважението! другия път като имаш проблеми с шефа си помисли кой е виновен и кой как трябва да се държи! защото шефа ти не е майка ти и не му е работа да те люлее в люлка а да ръководи фирма с всякакви хора, като някой от тях не заслужават нищо камо ли всичко! това че има промени във фирмата си е факт, ама той дали ще пада ти няма как да го знаеш, но вместо охранител да не вземе пак някъде да ти стане шеф ;) добре помисли другия път какво и къде пишеш!

е господин желязков какво ще прави сега като му духнат под опашката на това нагло и неблагодарно копеле ....ще става май охранител  пак в някоя банка за 350 лева така е да види как се пада от високо че много боли. и как ще мига само ...

Ползвам услугата на СОТ Технопол от 4 години и съм изключително доволна. За този период имахме възможността да се убедим в професионализма на служителите.Миналото лято при задействане на системата патрулът е пристигнал за по- малко от три минути.Тук е мястото да благодаря на момчетата и на техните началници!

Да така е има интриги .. и кой беше споменал за голямото текучество - всички дето си тръгват са били от интригите! но има още да се чисти! заплатите са малки - интересно защо за това се оплакват само хора, които по цял ден се чудят де да си дигнат краката? проблеми с интриги и заплати има навсякъде освен там където се бачка зверски и стреса е убийствен, но там мрънкалата немогат да стигнат! който не му харесва вратата е отворена свят голям! а на който му се работи и иска да порастне да го направи! стига толкова оплаквания! който иска да каже нещо да го каже където трябва! а не тук като страхливец! аз бях доволен от работата и заплатата всички бяха супер точни а други дето не са били стока просто не им обръщах внимание и толкоз! за съжаление се наложи да се преместя от града но още сме в добри отношения! така че кой каквото си иска да мисли! всеки си има мнение!  това си е моето!

Здравейте!Кандидатствам във фирмата на длъжност сътрудник в производствен отдел.Някой може ли да даде отзиви за заплата и работна среда.

Това е най-скапаната охранителна фирма в Стара Загора! Никакво уважение към служителите, постоянно се плетат интриги между колегите, а заплащането е под всякаква критика. За определени хора, който със сигурност ще векуват във фирмата, има бонуси, а отношението към останалите е като към нищожни същества. На всеки служител, който иска да напусне, не се изплащат никакви обезщетения, вкл. и за полагащият се неизползван платен годишен отпуск.

заплатите са повече от мизерни,за да взимаш прилична заплата трябва доста сериозно да правиш "четки" на някои от така наречените началници.за някои хора в тази фирма правилата са в пълна сила а за други "богоизбрани" не.отношението на шефа на фирмата към охранителите е като към роби.в последно време фирмата върви толкова надолу,че скоро ще стигне първоначалното си положение от когато е създадена фирмата и всичко това е заради пълната некадърност на някои "началници".а да не говорим за колегите.имам чувството че повечето са събирани от някой приют за хора с физически недъзи и някой старчески дом.общо взето жалка картинка.да не говорим,че въпреки,че се водят въоръжена охрана някои от служителите на знаят даже как се държи пистолет и естествено не носят такива.

здравейте,искам да кажа няколко думи,имам приятели които са били в тази фирма и са изключително недоволни от фирмата,заплащането е малко,и има много интриги между колеги,а тази година видях как действат на паник бутон,имаше кавга на "Аладин дюнер" и служителите бяха натиснали паник бутона,на метри от тях седеше автомобил на технопол но човека вътре се сви и се направи че нищо не се е случило,мислех си че са тренирани,приятелите ми които са им били колеги са ми казвали че има страхливци вътре,имало и свестни момчета но са 6-7,как може и ние ще разчитаме да ни пазят,с негативно мнение съм за тази фирма

да ви кажа,работата е добра,ам заплащането е малко,има наистина свестни колеги,шефпвете горе долу ги бива,ама не може отговорна работа и толкова малко пари,момчетата заслужават повече,да помислят началниците за това,ако дават по големи заплати ТЕХНОПОЛ може и да замяза на нещо