Герма-95 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Герма-95 ЕООД

Поредните нечестни работодатели - само знаят да искат без да дават! Не стига че бавят парите с по месец, ами и те карат да вършиш все повече неща! Ако не искате да работите за обещания и оправдания, не се занимавайте с тия долни егоистични използвачи!

интересувам се защо затвори борсата във варна . как во стана защо остави на произвола садбата на борсата ( марчето) . толковали него интересува бизнеса просто нямам думи .....................

1 точка

Явно за 3 години нищо не се е променило в фирмата ситуацията е същата макар ,че се опитаха да опровергаят лошия си имидж с приказката,че това са мнения на хора който не са били достатъчно старателни и сериозни.Аз повярвах на едно невероятно симпатично и усмихнато момиче и отидох да се ''уча'' на занаят.След 6 работни дни Г-на собственик ме покани на среща отвън на студеното и ми каза ,че не ставам . и това не било само негово мнение а и на прекрасната госпожица.За да стане ясно какво е естеството на работа ще си позволя да спомена само ,че там се работи на стара програма под ДОС и всеки един работил с по-съвременна програма ще му е малко по- сложно макар ,че аз се справях достатъчно добре за 6 дни.Колкото до заплащането ,не мога да се оплача ,но ме подхлъзнаха ,че не допускам грешки и добре се справям .Вероятно  не са ме удобрили защото съм на 46 г. и не съм кукла Барби .Не ми пука но споделям мнение
 '' лелки'' да не се пробвайте там ,там няма място за вас натоварено е за, а Вие имат деца а може би и внуци
УСПЕХ на всички !!!!!!!!!

защо сте изтъркали моя предишен коментар.......беше твърде неудобен ли? платиха ли си от герма ,4е да го махнете? все тая и този да изтъркате,е без значение, фирмата няма да стане по-добра .

понеже за фирма Герма-95 ЕООД няма никакви мнения в интернет, реших да напиша моето, за да знаят хората какво ги очаква преди да отидат на интервю и след това на работа във фирмата.
На интервюто обещанията за заплащане и работно време са добри... Заплатите започват от 800 лв и могат да стигнат до "1000- 1000 и нещо". За значението на кавичките сами си водете изводите. Същото се отнася и за работното време. Първо е едно, а след това действителността е друга. Ще ви дам пример: може да отидете на работа в 5 часа сутринта и да свършите работа в 8 часа вечерта ( случва се и по-късно). Така обещанията за заплата, която отговаря на работните часове, които си имал, си остават само обещания. Заплатите се дават по симпатичност на собственика на фирмата, както за големината им, така и за датата, на която ще я получиш. Работиш за някакъв % към заплатата, но даже и собственика не знае какъв е той ( но така или иначе, ти не го получаваш). Основните работници са няколко души, които работят във фирмата от 7-8 години, а всички останали започват работа и след максимум 1-2 месеца напускат. Текучеството на персонал е голямо. Постоянно се набират както шофьори, така и търговски и фактуристки. Нормален човек не би могъл да издържи на обстановката и на отношението към него!

Здравейте ,бих искал да кандидатствам за работа там ,добри ли са условията в тази фирма ?