БНП Париба Пърсънъл Файненс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14&markers=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14

БНП Париба Пърсънъл Файненс

В фирмата работя от 3 г. на ТД и в един момент шефовете решават,че тази работа не ти харесва ,идват и ти казват,че трябва да си подадеш молба за напускане.Ако не си подадеш молбата сам те те освобождават ,като некадърник и че не се справяш с работата.Такова нещо ми се случва за първи път от 35години,това ми е трудовият стаж.Чудя се как може три години да работиш сам в офис, да се справяш с работата на трима човека(офис мениджър, ръководител екип и технически асистент) и да те изкарат некадърник.Това минава всякакви граници.В тази фирма се назначават хора,който не се появават в офисите да работят,а се водят,че работят и окато им намерят място освобождават така наричаните от тях некадърници.
Незнам дали истинските шефове от Франция действат по същия начин или това го има само в България,където колят и бесят българи,които са се взели много насериозно.Много съм разочарована от тези работодатели и небих посъветвала никой да започне работа в тази фирма.

Работих като оператор в Call центъра, като дейността, която трябваше да извършвам е да се свързвам с нередовни кредитополучатели на финансовата институция и да се опитам да водя преговори с тях, за да ги убедя да си погасят задълженията. Самата работа не изисква кой знае какви способности от операторите, намираш клиента, свързваш се с него, набавяш си необходимата информация и го убеждаваш да плати, ако не се съгласи му обесняваш какво евентуално може да се предприеме срещу него. Работата беше интересна, натоварването и стресът идват малко в повече, защото почти всеки разговор е конфликтен. Развиват се уникални способности, след известно време почваш да преценяваш хората кога те мамят и кога не, да водиш преговори и да как да реагираш в конфликтни ситуации. Изискванията за проведени разговори са доста строги, и доста често на края на работния ден се чувстваш смазан.

Заплатата беше около 550 лева чисто, максималният бонус, който можеш да вземеш е 300 лева, но е напълно постижим. Бавене на парите никога не е имало, получаваш допълнително здравно осигуряване, ваучери и много други социални придобивки.

Централният офис се намира в Бизнес парк, но фирмата предлага служебен транспорт, който е адски удобен и те стоварва пред входа. Местата за обяд са много, но все скъпи, което е малко кофти. Почивката е един час на обяд и 15 минути следобед.

Ръководството е доста на ниво, но някои от тим лидерите така и не разбрах защо заемат тази позиция. Някои са темерути, други са доста отворени за компромиси и разговори и се държат нормално. Бранч мениджърът ми беше уникален човек, винаги можеше да отидеш при нея ако имаш проблем, ще те изслуша и ще влезне в положение, за съжаление с тим лидера ми имахме доста проблеми.

Най-ценното нещо в тази работа са колегите. Уникален екип, почти не е имало оператор, с който да не съм в перфектни отношения, всички са млади и се чувства сплотеност. Проблем е кариерното развитие, няма много къде да растеш, а ако кандидатстваш за друга позиция, ако изберат някой друг, от HR-a така и не си правят труда да те уведомят какво се е случило.

Това е перфектната работа за млад човек, учащ, тъй като работното време е гъвкаво и е удбно да се съчетава ученето с работата. Напрежението е доста, конфликтите с клиентите са ежедневие и натоварването е максимално. За такава работа заплащането може да е малко по-голямо, като се има в предвид колко пари може да върне на фирмата един единствен оператор.

Кандидатствах по обява за длъжност кредитен консултант. В уговореният час и място на провеждане на интервю се оказа, че момичето, работещо на рецепция в съответната сграда в Бизнес център Младост, няма представа с кой имам уговорена среща. След около 20 минутно чакане, за да прозвъни тя на своите колеги и да се разбере кой ще се срещне с мен се оказа, че трябва да отида в друга сграда. Без коментар ще оставя нейното грубо отношение към мен и незаинтересоваността къде трябва да отида. Аз ли трябва да отговарям за това, че служителката, която ме покани на интервю, не е организирала тази среща. Нека хората, работещи в отдел човешки ресурси, преценят отношението на "рецепционистката" към бъдещите кадри в една престижна, според мен организация. Подобно отношение не би спечелило моите симпатии и желание за работа на това място!!!

Здравейте,много ще ви бъда благодарна,ако някой ми даде препоръки за работа в офис на фирмата!Много благодаря!

Аз съм доволна от:
заплата
бонуси
купони
допълнително здравно осигуряване
мениджър бизнес развитие

Аз съм настоящ КК в фирмата и чесно казано си обичам работата.
Не съм работила при по добър работодател досега, а работя от 14 годишна. Работила съм при много некоректни работодатели които ти осигоряват на 8 часа а ти работиш по 12. казват ти ,че ще взимаш 500лв а взимаш 300лв. Истината е, че ако си вършиш работата ако си напорист и рабатлив взимаш хувави пари първата ми заплата беше 650лв което си е доста за жена на 21 като имате напредвид и доста добре знаете , че вмомента никой не дава повече. Знаеш, че всичко си е по закон точно както трябва да е... фирмата ти осигорява ваучери за храна, допълнително здравно осигоряване, ваксини и медицински прегледи, заплата се увеличава след време една колежка почна преди около три месеца преди мен и вече и увеличиха заплатата със 40лв което не е много не не е и малко. Накратко фирма която се грижи за своите служители и е коректна към тях, колко такива работодатели останаха изобщо? Незнам за развитието... но ако го поискаш и можеш да се докажеш определено те ще го видят. И не на последно място само ми кажете колко фирми осигоряват на служителите на тримесечието екскурзия до Париж? Фактите сами говорят за себе си.

Моля някой за инфо каква заплата взима един технически асистент  в БНП Париба Лияни Финанси, тъй като ми предстои интервю за тази позиция. Благодаря предварително за информацията.

не харесвам !!!
Нито заплата
нито среда
няма развитие
няма уважение

Аз съм доволна от работата си в Компанията.Когато си вършиш работата получаваш каквото са ти обещали....За издигаане в йерархията наистина е трудно да се говори....но колегите на ръководни постове са супер много натоварени и често не издържат психически ....Така че КК ме удовлетворява напълно-нямам намерение да психясвам заради работата :)Заплащането също не е много-но все пак е на ниво за малкия град е добре.Колегите също са супер....преди не беше точно така ,но сега вече е много спокойно.Който има интерес да почва работа -няма да съжалява :)

Честно казано аз съм си доволна и то много от работодателя. Ще ви кажа защо. Първо - фирмата абсолютно е коректна относно изплащането на месечното възнаграждение, винаги знаеш, че на датата ти ще имаш парички. Второто нещо е че колектива е наистина много добър, работила съм в повечето магазини в моя град и виждам, че навсякъде е изградена екипност. Много пъти ми се е случвало да се обади някоя нова колежка постъпила на работа за да ме попита как да направи дадено нещо и винаги помощта е насреща, независимо дали аз съм изпаднала в такава ситуация или тя.. дори и да не се познаваш с човека отсреща.
Да, има минуси донякъде. Ами какви са те ли? Заплащането може да бъде и малко по - добро. Нали нашата фирма уважавала мнението на служителите си. Е, честно казано, ще е хубаво да проучат всички останали конкуренти каква е работната им заплата. На Джет в момента е мисля най - ниска...Разбира се, ако работиш усърдно се забелязва, но не е фрапираща разликата от бонуса, койото взимаш.

Имам и една препоръка към колегите, които биха могли да ми отговорят на този въпрос от ЦО..Колеги, защо не може и КК да имат командировъчни в близки градове до техния, да се види как се работи и в другите магазини, да се запознаваш с нови колеги итн...
Така ще е по - интересно, мисля. Защото отиваш в друг град, работиш за 2-3 дена с нови хора и знаеш, че трябва да се представш заължително в най - добрата си светлина..
Е, ще се радвам някой да ми отговори.
Всичко добро на всички и запомнете от мен - няма да съжалявате, ако сте служител в тази фирма.
ПОЗДРАВИ,