БНП Париба Пърсънъл Файненс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14&markers=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14

БНП Париба Пърсънъл Файненс

Здравейте.
Искам да споделя на всички, че ако работите като кредитен консултант- стоков кредит в някой от магазините на Технополис - маркет или Бриколаж  към Бнп Париба Пърсънъл файненс ЕаД , ще работите за минимална заплата, не коментирам точната сума, защото е против договора, който всички служители подписват с започване на работа при тях. С възможност за бонуси... - без екипност и схемата з огромни суми не става твърде често. Ако се стараеш и си много добър може да ти се увеличи с 20 или 30 лв - не помня вече заплата зависи от мбр - мениджър бизнес развитие и до колко той е с всичкия си :Д Защото не беше много добре психически Христина се казваше - дамата,, която работеше за тях, но сега я няма - държеше се отвратително и необяснимо. Та както и да  е . Исках да дам само малко информация.
И както навсякъде има интриги и безсмислени ситуации.
Иначе са редовни платци- не е имало закъснения,и ваучери за храна. Фирмата за коледа беше осигурила и банкет, като куверта  платен от тях.
Като цяло това е - всеки сам си решава.

Хубавите неща бяха до вчера 17.06.2014г.Освободиха служителите  и техните агентинти от всички офиси в страната с малки парични кредити"Jet CASH". Всички са потресени от новината.ОТ ЦО явно бяха съобщили на конкуренцията и започнаха да званят.Най вероято в цялата стана.От най добрата фирма на пазара се оказа точно обратното.Тези който все още са на работа да знаят ,че Мишеа  Фуе  е дошъл за ликвидация ,но все още не се знае дали е само за бизнес линията или за фирмата като цяло.Съвет за тези ,който изявяват желание за работа в тази фирма моля ви обърнете се към друг работодател!!!!!!!!!!!!!

Към  ВВ - това хубавото вече е факт от вчера.

Браво!!! Синдиката има пълната НИ подкрепа!!! Абсолютно на всички бизнес линии. Ако някой член на синдиката чете форума нека даде информация как да се включим всички !!!

Крайно време беше да се случат определени процеси в компанията. Сидиката има пълната продкрепа от всички служители на фирмата, с който съм коментирал.
Някой има ли информация как да станем официално членове на Синдиката.

Да време беше да се случи и нещо хубаво в тази фирма, прецедател на синдиката е Мишо от Плевен много сериозен и честен човек. В него ни е надеждата да се случи нещо хубаво за нас служителитеи за фирмата.

Здравейте!
Радвам се,че открих вашия форум, защото ми се струва едно непредубедено "място", където човек да може да чуе различни мнения, когато се колебае. Все пак не можеш да имаш познати на всякъде, а официалните версии звучат като превод на някоя американска рекламна брошура.
Аз съм юрист и от доста време си търся работа, която да за мен като атмосфера и задължения, а и аз да съм за нея. За съжаление във всичките ми опити съм се срещала с горе-долу подобно онтошение на онова, което описват работещите в банки. Досега не съм работила в частния сектор и това прекалено високо самочувстие на някои интервюиращи (на мен също ми се еслучвало да са по-млади от мен, но вече на високи позиции) и тези "високи" изисквания много ме присняват. Страхувам се,че в голямата си част хората тук продължават да са като в "криворазбраната цивилизация" по отношение на това как да са бизнесмени и европейци.
Била съм на няколко интервюта в адвокатски кантори и на едно в банка и съм останала с доста неприятни впечатления. Първо се опитват да те накарат да повярваш колко е трудно и отговорно при тях и как трябва да си работил цял живот това, за да се "впишеш". На второ място, те карат да те притискат като ти задават някакви кръстосани въпроси " по материята"с много напрегнато изражение. По-добрия вариант е разбира се да се държат мило и непринудено, но след това идва уверението,че се надяват да отидеш на второ интервю, но нищо не зависи от тях.
Да се чудиши и маеш дали не трябва да тренираш някакви психични техники за издръжливост, за да продължиш да си търсиш работа:)

Здравейте, днес научих че е открита процедура на преговори за сключване на Колективен Трудов Договор някой има ли повече информация по въпроса ?

Кандидатствам за работа като ръководител екип. Моля да споделите мнения относно работата, заплащането и др. и изобщо дали си струва да се работи там.

Светослава, имаш ли фейсбук, искам да ми станеш приятел, много ми харесват мадамите, които работят в банки! Е, като изключим булите и лелките...