БНП Париба Пърсънъл Файненс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14&markers=София,Ж.К. Младост 4, Бизнес парк София, сгр. 14

БНП Париба Пърсънъл Файненс

Работя във фирмата повече от 8 години. Виждам как фирмата се развива година след година, както в отношенията си към работещите в нея, така и към клиентите.
Заплащането на позиция КК е конкурентно на база на компаниите в сектора, бонусите са адекватни, целите предизвикателно (не много лесни, не и непостижими).
Екипите са от млади, амбициозни и усмихнати хора.
Постоянно има обучения с цел развитие на персонала.
Има отличен пакет социални придобики, както и изключилтено точно отношение на отдел Труд и работна заплата.
Винаги коректно заплащане, годишни бонуси и неформални поущрения. Различни награди, състезания, тийм билдинги и много лични инициативи от мениджърския екип.

Винаги съм бил доволен от работата ми във фирмата.
Препоръчвам я на всеки, който е млад и има  целание да учи нови неща !!!

Здравейте, много се колебаех дали да споделя и своето мнение. Тъй като съм служител на една наистина коректна фирма ще го направя, защото не желая да се чува само мнение на бивши и недоволни колеги.
Осигуровките са много добри, консултантските заплати са даже по - високи от на някои банки плюс бонусът, които се взема всеки месец влиза към тази сума. Има годишни бонуси, има банкетни, има още един куп други социални придобивки.
Непрекъснатото текучество се дължи на факта, че във фирмата се откриват нови офиси, нови отдели, нови позиции. Не е поради факта, че са недоволни служителите. А и служителите на БНП се предпочитат от банките. Ако човек е с намерение за развитие в тази сфера ще получи отличен старт. Пък ако служителят е умеятелен може да постигне много успехи във фирмата.
Относно това какви служители има... Смятам, че навякъде има хора, които не са на мястото си. Това, че в обявата не се изисква висше образование не означава, че се назначават само такива. Напротив, в повечето офиси, с които имам контакт всички са с икономическо образование.
Всеки сам преценява къде желае да се реализира, но това е един добър работодател. За линията на ДжетКеш може би има логично обянение?!

Каквото и да говорят някои, това е най-коректния работодател, който съм имала. Жалко , че затвориха цялата бизнес линия. Имаше още какво да покажем.

Заплащане - недостатъчно за всички изисквания, похабени нерви и ужасно отношение
Уважение - никакво, колкото повече си мълчиш , толкова повече те мачкат. Там на почит са подмазвачите и лицемерите.
Привилегии - имат само доказалите се подмазвачи.
Е, сигурност.... - да, заплатата е сигурна, но не чакайте бонуси.
Потенциал на развитие - има само на думи.
Колеги... - свестните са рядкост.

Ако сте злобни, лицемерни, понякога и неграмотни и искате да бъдете управлявани и мачкани от некомпетентни хора... То това е вашето място.
Успех!

Дори и да нямате друга оферта за работа, не започвайте работа в БНП Париба!Причините:Ниско заплащане, не лоялно и коректно отношение към служителите или поне към по-новите, всеки ден заплашителни имейли за резултатите, несплотен екип, всеки, дори и служителите които са от по-дълго време, но са на същата позиция като вас, ви се правят на шефове. Ако имате лоши резултати ви питат защо са лоши, ако имате добри резултати, вероятно си избирате с кои клиенти да работите, въпреки че няма как да се случи това. Имат прекалено много изисквания, а нямат покритие.  Всеки ден ти промиват мозъка срещу конкурентните фирми, забрани за разговори с колегите от конкурентни фирми и т.н.

Всичко хубаво свърши на  17,а лошото не желая да си го припомням.Много нерви за нищо.

Интересуваме дали някой знае по-вече подробности за позицията ръководител екип в Джет кредит.Задължения, заплащане работата на смени ли е, само в един магазин ли работиш или те местят?

Не коректна фирма , с момиченца на по 26-27 г, които се водят ръководители на екипи. Интервютата протичат по следния начин :
Викат те на 1-во , на което има групова презентация , и някоя ролева игра вероятно взета от големи HR -ki по американски модел.
На 2-то интервю те разпитват обширно с некомпетентни въпроски , а когато стане въпрос за условията, които предлагат ти се казва : офертата е ако ви назначим. Обявата им се върти всеки месец, единствения плюс е мястото офисът  се намира в Бизнес Парка. Не кандидатствайте, не се подлъгвайте ,само ще загубите врмето си,  място за хора с ниска квалификация и средно образование ;)

Интересно как за един ден" Великата" фирма приключи с Джет Кеш, уволни всичките си служители и никъде не се споменава за това???

в тази фирма работят само болни мозъци които нямат собственно мнение ,това са така наречените ''поглезурковци" само и само да се издигнат в очите от по горните от тях (мениджъри и ръководители)правят всичко което им кажат,самите мениджъри са некомпетентни .колкото по добре си вършиш работата колкото повече постигаш някакви резултатаи толково повече са недоволни и те тъпчат,заплащането е на минималната заплата за което не  си струва да изтърпяваш такива унижения .аз като бивш служител мога да кажа,че ПАРИБА СА ЕДНИ МОШЕНИЦИ И НЕ СИ ЦЕНЯТ СЛУЖИТЕЛИТЕ ..............