ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПРОФИ КРЕДИТ България ЕООД

Един бивш служител ги осъди, имаше и репортажи за тях. Голями измамници са,казват ви едно възнаграждение после се оказва друго.

Уважаеми кандидати, имах честа да работя за Профи Кредит в Централният им офис. Голяма пародия, пълни измамници, заплатите са много ниски, работите извън работно време. Стартират подбор, а си назначават техни си хора, сестрата на някоя си, брата на друг. Ако уважавате себе си, не работете в тази фирма!

Не се доверяваите на тези фирми , измамници и пълни мушенници ! По - телефона казват едно , на живо излиза съвсем различно

Здравейте!
Ако има някой запознат, моля да ми отговори на следните въпроси:
Какво е заплащането за ЗМ?
Каква е йерархията над ЗМ и екип от колко и какви служители управлява?

Хора никога не взимайте кредит от тази фирма

Като цяло фирмата е лоялна, изплаща средствата навреме, но обслужването в офис Ловеч, е под всякаква критика. Отивайки там, шефката се държеше арогантно така, все едно е шеф на целия свят. След плащане наняколко вноски, останах без работа. Започна да ме търси някакъв заекващ господин, които няма представа как да се отнесе, за да се разбере с мен. Понеже пътувам, съм ходил и в други офиси. Не е имало проблеми, но ето че има и изключения. Няма да стъпя в офиса повече. Никакви роми немогат да ме изнудват

Аз съм вече бивш служител. Просто се преместих в друг град. Заплащането във фирмата е строго регламентирано. Формулата всеки трябва да я знае и да си изчисли приблизително колко ще получи. Всичко е съобразено от свършената работа. Ако нищо не правиш - нищо и не получаваш. Това, че някой го мързи да работи и очаква твърда заплата при положение, че са на граждански договор, си е само за него. Да, трябва да се ходи. Много. Но трябва и да си оригинален, да търсиш нови методи, нов вид материали, начини винаги има. Всеки месец има състезания между кредитните служители. Ако си упорит, може да се изкарат 300 лв върху комисионната. Но това е само ако си упорит и не те мързи. Така че пари се изкарват.
По отношение на тези, които твърдят, че са изтеглили 900 лв, а трябва да върнат 5 000 лв... Попитайте ги колко време не са си плашали вноските и дали са станали съдебни. Нали се сещате, че като теглите ипотечен кредит може да ви вземат жилището, ако спрете да плащате? Ами Профи кредит е небанкова институция, но все пак има много общо с банковите институции. Всеки си търси парите. Нали така? Как очаквате да вземете едни пари и да не ги върнете и да не ви търси никой? Това няма как да се случи. Така че не бива да вярвате сляпо в историите на некоректни платци.

В заключение бих добавила, че от голямо значение е на какви колеги и мениджър ше попаднете, защото има всякакви птици...

Работих в Профи Кредитпреди около 8 месеца.Започнах при един АМ и напуснах при друг.Абсолютно пропиляно време.АМ В.Търново-Св.Цекова е абсолютно неопитна и арогантна личност.Просто се чудя как са я взели на тази длъжност-Мениджър.Никакво понятие си няма от работата.Крещи на клиенти и им къса документи.Гони ги от офиса,когато не е в час какво трябва да прави и извърта нещата,така,че все едно те са виновни.Оставя клиентите да я чакат по 10-15мин без видимо да е заета с нещо,а след това крещи на КЕ,че не обръщат внимание на КЛ,макар,че изрично КЛ е казал,че иска да разговаря с мениджъра на офиса.С КЕ няма никакъв подход...а трябва да е лидер...Пише на себе си искания,макар и клиентите да имат уговорка с КЕ.А да не говорим как идва на работа.С прозрачни рокли,няколко пръста под д...то,супер къси панталонки...Разбира се когато Регионалния се очаква да посети офиса,тя е облечена по нормален начин.А да не мислите,че се изкарват кой знае какви пари...Ходиш правиш маркетинг като луд и ако случаааайно някой звънне,не се знае пък изобщо дали ще се стигне до искане,а за договор да не говорим.Общо взето даваш едни пари за транспортни разходи да обикаляш и да звъниш по телефоните,а насреща-НИЩО!Не знам колко КЕ са започнали и напуснали по времето,когато аз съм работил,но не са малко.Напускат предимно заради Цекова и начина й на управление в офиса!

Интересувам се от длъжност "Анализатор кредитни досиета". Заплата, услвията как са в централния им офис?

Кредити - ипотечни, потребителски, бизнес, жилищни и бързи кредити. Информация за всички предлагани на пазара кредити. Кредитни карти и заеми за физически и юридически лица.