SEP Bulgaria / СЕП България / Система за Електронни Плащания България /img/frontend/nomap.png"

SEP Bulgaria / СЕП България / Система за Електронни Плащания България

заплатите не са високи, в САП например взимат в пъти повече.. офиса е на много неудобно място (ако живееш в западните квартали забрави направо) и доста неуютен. колегите стават. сигурността на работата е смешна.. наистина уволниха маса народ че нямали работа сега пак гледам че набират.. сигурно като заработи системата пак ще съкратят половината хора

кажете ми какво е положението във фирмата в момента... има ли смисъл да кандидатствам?? Гледам коментарите отдолу и се чудя...
Какви са заплатите, обстановка, колеги, натовареност... Ако някой може да сподели ще му бъда много благодарен!

Не знам какво точно се е случило, но знам със сигурност, че прди месец са уволнили половината фирма "заради световната финансова криза".
Иначе проектът им се точи вече 5 години и през два месеца все някъде човек може да прочете, че до месец ще са готови - но досега нищо.
Даже сайт не са си направили - една under construction страница седи от година.

Действително момента не е подходящ за започване на работа в СЕП. Компанията е в етап на реорганизация. Има множество объркани и недоволни служители. Като цяло – СЕП е компания с бъдеще, защото работещите тук са интелигентни, млади и наистина ведри и позитивни личности, а продуктите и слугите, раработвани тук са еквивалент на хората, които стоят зад тях. В общи линии- баланс има: има недостатъци, но и много предимства да се работи в компания от този тип. Уви, четейки по- горните коментари си мисля, че понякого хората,за жалост, са склонни да обвинят външната среда за собствените си проблеми. Не е справедливо. Тук никой не е получил отношение, задачи или заплащане, които да оправдаят такива широко тропосани критики. Хубаво е, че компанията сваля от гърба си онези , които са способни да говорят така грубо и на едро. В крайна сметка, явно наистина раздялата е по взаимно съгласие

Ами аз също съм все още настоящ служите, но има съкращения в компанията така, че няма как да кажа нещо добро за компанията. Само едно НЕЗАПОЧВАЙТЕ В СЕП БЪЛГАРИЯ АД не е ясно дали въобще ще съществуват на пазара след 3 месеца.

Не зпочвайте там работа ще Ви излъжат само големи приказки накрая нищо. Това е най-зле компанията на българският пазар. Аз съм настоящ служител и с цялата отговорност ВИ казвам не зпочвайте там работа

и аз искам да знам това, но като гледам кога е твоето запитване и кога моето - май няма да намерим инфо скоро ...

Някой може ли да даде оценка за тази фирма? Фирмата набира персонал от известно време и искам да знам дали си заслужава човек да кандидатства?