Столична голяма община /img/frontend/nomap.png"

Столична голяма община

КАТО СЕ ИМА ВПРЕДВИД ЧЕ НАТОПИХА ДЕСИСЛАВА ИВАНЧЕВА ВЪВ ВЗЕМАНЕ НА ПОДКУП

А КМЕТА НА ЛОЗЕНЕЦ ДРЕКОВ Е РАЗСЛЕДВАН ЗА ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА

МОЖЕ ДА СЕ СЕТИТЕ КАКВИ РАБОТОДАТЕЛИ СА?

Предлагам ви по-лесния вариант да работите в Германия

за 1500 евро Болногледач на някоя Баба , Дедо

Вместо да се занимавате с Администрацията и Корупцията в България

След няколко години стаж в Германия имате право на Социални помощи Харц 800 евро

и ако ви Писне там можете и да не работите

Тука в България нито работа има

Нито Помощи

Много Поздрави!

Разкарвате се 4-5 пъти до там като Ненормални щото Вие очевидно сте такива

Ненормалници като не сте от района

1 во да подавате документи

2 ро,да проверявате дали сте допуснати

3, да се явите на ТЕСТ и Интервю

4 да проверите резултатите

5 Разговор с Кмето

И накрая пийте една студена водичка

Кмета вече си има предварително избран човек

Тодоров настоящ служител съм;

Трябва да си Ненормален , Идиот , умствено изостанал да работиш за 600 лева в Общината

В София никой не си търси работа , само някакви Лелички над 45 години и Пенсионерки

С тази Мизерна заплата 600 лева както споменах

300 даваш за Наем

200 за сметки

и то за храна не ти остават

смей се ти смей

Ела работи за 600 и ще те видим колко ще устискаш ?

След като знаете че всичко става с връзки не си правете труда да ходите там

Каква Мотивация имате да работите в Общината за 600 лева?

Знаете ли какво е за един общинар да работи за 600 лева такава Мизерна заплата?

да не може си позволи да плаща Наем и живее самостоятелно

Щото Наемите в София са от 600 нагоре

ами Сметките за Ток, Вода, Парно, Интернет още 300 лева

Пътните ти разходи 100 лева

С една заплата 600 лева не ти стигат дори за храна

Живееш в съжителство с още двама Съквартиранти в голям апартамент

Защото не можеш да си позволиш да плащаш сам наема

Наемите за 3 стаен апартамент е 1000 лева

А Мизерната ти заплатица 600 лева не стига за никъде

Незнам аз съм чувал друго:
Главен експерт: основана заплата 630 лв, осигоровки за сметка на общината; 50 карта за транспорт; 85 лв ваучери за храна; 1000 лв година за облекло; на 6 мецеца бонус около 2, някой 3 заплати. Не е лошо за никва работа.

Работа в Столична община.. Обявена тук и като "голяма"...
Е няма що!
Там всичко става с връзки.. Никой не бива да се пъне да ходи по интервюта и тем подобни конкурси, защото мястото се разкрива заради определен човек, а не се търси човек за определено място!
Конкурсът се провежда, за да бъде спазена процедурата.. Много от недопуснатите биха могли да обжалват, защото определено ги отхвърлят без основание..
Заплащането е гола вода за хората, които не са от Герб, не са познати на някой от зам. кметовете или на директора на Човешки ресурси.. Или не са спуснати от самия Борисов.. Практикува се и следната схема - взема се от заплатата на стар служител и се дава на нов, но нечии човек с обяснението, че стария е в ЗАВАРЕНО ПОЛОЖЕНИЕ..
Работят изключително енкомпетентни хора! Разкриват се безмислени длъжности, за да се дават заплати на определени връзкари.. В някои дирекции има директор, няколко началника на отдели, ръководители на отделите и тем подобни, които просто се припокриват и обикновенно никой нищо не върши..
Простотията цари по коридорите на Столична "голяма" община..
Всеки се прави на разсеян и те препраща при някой по-нисшестоящ..
Работи се "ден да мине, друг да дойде"..
По празници не се работи, а в деня преди празника не можеш да намериш жив зам. кмет и директор.. Скътаването е яко!
Борисов не знам дали е запознат с това, но май да и така му отърва!
Краде се много! Важното е да знаеш как и да имаш гръб!
Правят се престъпления, присвояват се имоти, вадят се незаконни скици, данъчни оценки, изнася се информация..

Относно уважението.. "Уважава" се само кмета, зам. кмета и директора, другите биват унижавани..!!!

Привилегии: Говори се, че едно време, когато кмет е бил Софиянски са се раздавали по 13-та, 14-та, 15-та и 16-та заплата на служителите.. Познайте от чии джоб са излизали тия пари?
Сега Борисов е по-стиснат и обикновено дава само по 13-та..
Юли месец като трябва да се даде бюджетното увеличение, всичко става според цвета на очите ти и името изписано на челото ти.. Ако пише ДУПЕЛИЗЕЦ - взимаш много.. Ако пише НИКОЙ - взимаш малко..
Естествено се взима от НИКОЙ и се дава на ДУПЕЛИЗЕЦ..
Така се оказва, че шефовете взимат по 20% /при позволен горен праг 10%/, а разни заблудени по 5-6%, колкото да се спази процедурата..

Фирмена сигурност няма!

Май единственото хубаво нещо на работата в Столична община е съотношението работа/свободно време.. Работиш малко, можеш да се чупиш по всяко време.. Има начини!
Празниците са си празници, уикендите - уикенди..

Потенциал за развитие: Както по-горе споменах всичко зависи от цвета на очите ти! Но обикновено по-красивите очи се изстрелват моменталически на готини длъжности, без значиние дали отговарят на някакви изисквания, било то и за образование дори..
Озовалите се по някаква случайност в общината "духат супата" и стоят с десетки години на длъжност младши еди какъв си и взимат жълти стотинки..

Местоположение: Готино! В центъра! На две крачки от заведения, магазини, кина и прочие.. Е как да не бягаш от работа..

Колеги: Има и готини, но повечето не стават, защото са в графа връзкари.. Пазят гърбовете си и много много не се разкриват, за да не бъдят злепоставяни.. Въобразяват си, че никой не знае чий човек са! Глупаци!

Работна среда: Не лоша.. Доста се смея на работа.. Било на глупостта на колегите си, било на некомпетентността на шефовете си.. Пък и имам поле за изява.. Защото съм умен, но се правя на тъп, за да не ме търсят за работа!

Май всичко е супер, там!!!
Всички си мълчат, да не си загубят хляба!!!

Какви са заплатите и предобивките в столична община?
Можели да се почне работа от обявен конкурс или трябва да имам чичи владика?