Benson Electronics /img/frontend/nomap.png"

Benson Electronics

2 точки от 1 мнение

Za powe4e ot godina rabota tam pri cqlata tazi inflaciq za 2007 mi vdignaha zaplatata s nqkakvi si 50 lv.!!! Dosta vreme visqha razni prazni shefski obe6taniq kato vau4eri za hrana, uveli4eniq , uj ugovorenite periodi za otpuski ne se spazvaha, govori se ne6to, a se pravi syvsem drugo. Firmata e adski dale4e osven za jivee6tite v "Nadejda" i "Ilienci" i nablizo minava samo 1 avtobus taka 4e vsqkak 6te ima prika4ane ako se izlujete da rabotite tam. Kogato postypih v na4aloto be6e dosta interesno i privlekatelno. Raboti se v haleta, koito pone sa dobre otoplqvani zimata. Powe4eto kolegi sa simpati4ni priqtni i otziv4ivi s izklu4enie na edna neobarzovana semeina dvoika vyobrazqva6ta se za vsesilna, vseznae6ta i vserazbira6ta. Nepriqtnite im krqsyci i zabelejki o6te lqtoto razediniha kolektiva. Taka 4e rano ili kysno ako po nepredpazlivost popadnete tam 6te se sblyskate za sujalenie s tqh. Za cqloto vreme prekarano v tazi firma i pri cqloto moe staranie i izpylnitelnost ne posledva nikakvo razvitie, a naprotiv zabelqzah, 4e shefski favoriti stavat razni praznoglavi dobi4eta otkroqva6ti se s ka4estvoto "visoka ka6onna tovaronosimost" kakto vyv vsqka na6enska firma 6urobadjana6tinata i tam e na lice ima razni horica, oktroqva6ti se s neosobena inteligentnost, no trqbva da se syobrazqva6 s tqh za6toto sa shefski 4ada. Hubavoto e , 4e po4ti vinagi mizernoto vuznagrajdenie se izpla6ta navreme. Ima nqkakav si bezplaten obqd systoq6t se ot 2 sandvi4a po izbor, koito na 5-toto qdene vtrysvat do bolka i taka ili ina4e se nalaga da se qde navyn. Dobre 4e pone nablizo ima rabotni4eski stolove s raznoobrazno qdene. Za firmena sigurnost ne moga da tvyrdq, no na men cqlata ideq za proizvodstvo na TV mi se vijda bezperspektivna, taka 4e po moe mnenie sigurnostta ne e osobeno visoka. Za osigurovkite ima razni pazarlaci dali da sa na absolutniq minimum i po vsqka veroqtnost 6te vi osigurqvat kakto men na 250 lv smehotvorno nali? I ako vse pak imate ne6tastieto da popadnete tam znaite: KAKVOTO I DA VI OBE6TAE SHEFA, 6te byde den do pladne i zadaljitelno nqma da si udarji na dumata - men me izlaga 2 pati, kazah 3 pat nqma da ima i napusnah. I o6te ne6to PAZETE SE OT JENATA NA SHEFA - mnogo e stisnata i al4na cepi stotinkata na 4. Kato minimalen plus otbelqzvam, 4e moje da se otsustva otvreme navreme, no ako iskate da vi se zapla6ta 6te trqbva da vi qdat ot 20 dni godi6na otpuska ili alternativniq variant e da go vzemete kato neplaten. Malko predi da se mahna vyv firmata zapo4na golqmo teku4estvo na hora sami precenete za6to ;)