Аришоп Фарма АД /img/frontend/nomap.png"

Аришоп Фарма АД

Не се изказвай неподготвен или по-точно не замазвай нещата с лай..нян парцал!!!!В Тайлан и в Коста Брава ако искаш(както беше през септември)ходиха ама кои???Медицинските представители с кардиолозите,които им бачкаха по програмата с Моноприл и Монозид.А в Египед преди време ходиха фармацевтите,но само отбран кръг с цел да се набутат невървежните ОТС-препарати и да почнат да ги пробутват фармацевтите на пациентите.
Така,че недей да преекспонираш нещата!!!Това е и съвет за в бъдеще,за твое добро

Хайде стига глупости вече...Някоя фирма да е изпращала служители в Тайланд,Анталия на почивка....Проблема си остават 3-4 човека,но явно назначени до пенсия.Успех на напиращите да работят там.

Прави сте всеки има право на личен,живот но когато смесваш личния,живот с професионалния става страшно.А точно това се случва в АРИШОП,кажете че не съм прав,иначе да всеки да си прави каквото иска в свободното време, нали претендираме че сме Европейска фирма обърнали сме го на шуробаджанащина обаче май?????????? Дано дано дано се случи нещо и нещата тръгната иначе незнам.

Хайде стига бе хора. Превърнахте го на форум за обсъждане на колеги, не е честно това е сайт за фирми. Мисля, че е обидно да споменавате имена все пак всеки има личен живот. За фирмата ще видим от догодина има шанс и да се закрепи.

дотук прочетените мнения някак си не отговарят на действителността!Ако само седите и се хващате за слухове....то никъде няма да ви хареса да работите!истината според мен е че Аришоп Фарма АД е чудесна фирма!заплащането е на ниво работата не е толко тежка колкото си мислите.....просто трябва да ви се работи а не да станете в 11:00 и да се приберете в 15:00.както казват работа има..но няма кой да я работи!

виждам че се е заформила дискусия браво деца браво истината се ражда в спора след Нова година ще се разбере кои крив кой прав да не се окаже обаче че процентът на безработните в провинцията ще се вдигне и всичко що е от село ще дойде във Столицата да си търси КАСМЕТО а в АРИШОП великата фирма ще останат на работа няколко семейни двоики и техните роднини приятели и ЛЮБОВНИЦИ а за правописа кое с какъв знак кое е съществително кое глагол и тн.Когато е трябвало сме ги писали моля не избивайте комплекси на тази тема не е мястото и без препинателни знаци и ударения едно е ясно АРИШОП пропада ясно е че ще има и защитници доста хора направо се усраха от лапане покрай фирмата ще има и недоволни кои несправедливо кои справедливо го принудиха да си тръгне.ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ ОБАЧЕ ЧЕ КОЙТО СЕ Е МАХНАЛ НА ПО ЛОШО НЕ Е ОТИШАЛ НАПРОТИВ А КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОИЗБРАНИТЕ ХОРА ОТ АРИШОП МЪЛЧАТ ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ НА ВСИЧКИ КОИТО СЕ ПРЕПИТАВАТ ВСЕ ОЩЕ ТАМ И КОГАТО СИ ТЪРСИТЕ РАБОТА НЕКАЗВАЙТЕ КАКВА ДЛЪЖНОСТ СТЕ ЗАЕМАЛИ ЗАЩОТО АКО СТЕ БИЛИ МЕНАЖЕРЧЕТА ХАХАХАХАХАХАХАХА макари и регионални хахахахахахахахахахахахахахаха ЩЕ ВИ ОДОБРЯТ САМО КАТО УПРАВИТЕЛИ НА ПИЦАРИЯ НЕ ЧЕ ИСКАМ ДА ОБИДЯ ПИЦАРИЙЧЕТАТА пс. дано не сам допуснал много правописни грешки но в СОФИЯТА така ни учеха едно време или аз не ходех на уроците по БЪЛ.език непомня вече;)))))))))))))))))))))))

Е, може и да има проблеми...Къде няма ? Ама, вие дето пишете, че сте били най-печелившия отдел ...най...най ...най ...Защо когато бяхте служители на Аришоп обядвахте по 3 часа и си тръгвахте в петък в 14:00 часа за родните си места? Защо когато сте виждали проблемите не се изправихте срещу "некъдърните" мениджъри и не се опитахте да промените нещата? Защото не си подадохте молбите за напускане? Защото така ви изнасяше! На сянка е много гот , нали ? Ама, поне да си бяхте мълчали ! И ако някъде напишете, че сте били част от фирмата то си плюете на името ! И вземете се ограмотете и използвайте препинателни знаци ! Защото "защо" се пише с "Щ" , а не с "ШТ"! Хайде и със здраве ..и да не казвате ,че сте работили за тази компания "фирмичка" дето ви извади от селската кал, че да не се излагате де :))

Гледам че някои казват че фирмата седяла много добре и стабилно на пазара и прижилегиите били много едно ще ви кажа незнам колко стабилно седи на пазара но за привилегиите и заплатите никои да не ми говори глупости хубави заплати и привилегии взимат определени хора другите кучета ги яли как се прави месечен таргет от 70000хил лева питам ако ги направиш ще получиш 300лв бонус много добра заплата а другия месец на кои ще продаваш и незнам фирма в бранша която да не дава фирмен автомобил това ли е привилегията на никой не препоръ1вам да почва работа в Аришоп ако не ми вярва да се пробва сега има много свободни места Успех

Безумията в тази фирмичка са ежедневие които незнае от 3 отдела затвориха печелившия и този които носеше най голяма рентабилност а оставиха другите заштото кой брат кой сват абе шуробаджнащината е на висота има група хора който се опитват явно да докарат фирмата целенасочено до фалит с цел да приберат договорите по ексклузивните продукти в свои новосъздадени фирмички незнам шефовете от Австрия ако дойдат какжо ще заварят определено плачат за даначна проверка май поизпраха парите и жзеха да свършват до нова година ще има фалит натам варвят нещата непрепоръчвам на никои да идва на работа в Аришоп за да не остане изненадан след месец два обещания много но които поработи 5-6 дни ще му стане ясно че пътят към ада е постлан с цветя

Фирмата е във финансов колапс. Повечето "менажери" за нищо не стават, докараха една перфектна фирма до нулата