Аришоп Фарма АД /img/frontend/nomap.png"

Аришоп Фарма АД

Както аз можах да отделя време и да дойда на интервюто,така и вие A&D Pharma можехте да отделите време и да върнете обаждането,което бяхте обещали. "Дори да не ви одобрим,поемаме ангажимента да се обадим". Мина половин месец,обаждане все още няма. Радвам се, това показва какви сте.

Може ли някой да даде информация относно Аришоп (A&D Pharma) фарма за Пловдив и регион? Благодаря предварително.

ЕДНА ОТ НАЙ ДОБРИТЕ ФИРМИ ЗА РАБОТА
РАБОТИЛ СЪМ ВЪВ ФИРМАТА(НАПУСНАХ ПО СОБСТВЕННО ЖЕЛАНИЕ)
ОСТАНАХ В ДОБРИ ОТНОШЕНИЯ СЪС ВСИЧКИ.
УСЛОВИЯТА СА ПРЕКРАСНИ,ЗАПЛАщАНЕТО СЪщО
НО.........
ЕДИН ОТ РЪКОВОДИТЕЛИТЕ КРИСТИЯН ТУЙКА
ДОПУСКА ЕДНА ГРЕШКА;
А ТЯ Е.
ПОЗВОЛЯВА НА 3-4 ЧОВЕКА ДА ГО МАНИПУЛИРАТ
РАНО ИЛИ КЪСНО щЕ ГО ОСЪЗНАЕ.
А, ИМА И ЕДИН ПИЧ ВЛАДИ-ГОТИН , ДОБРЯК НО.........
И ТОЙ ЗАБРАВЯ ТЕЗИ КОИТО СА КАЗВАЛИ ДОБРИ ДУМИ ЗА НЕГО ПРЕДИ ДА БЪДЕ НАЗНАЧЕН...........
РАЗНИ ХОРА ,РАЗНИ ИДЕАЛИ.
ще отбележа оценките лично за мен:)) потенциала за развитие не зависи от шефовете а, от тези които манипулират шефовете

Айде , бе хора защо не пишете нещо за тази толкова велика фирма

Ходих на интервю за търговски представител казаха ми че ще ми се обадят до края на седмицата но уви не го направиха което не ми направи добро впечетление но както и да е не съм преритал.Можели някой да ми каже какви пари дават там че чувам различни неща благодаря предварително.

Работя във фирмата от три години и като гледам коментарите ,май са писани от хора неработили в нея или такива които искат да взимат без да дават ,БЕЗПЛАТЕН ОБЯД (както беше написал някой по горе) НЯМА. Та точно тези кадето и да отидат вечно такива коментари ще пишат, и вечно недоволни ще бъдат

Zapla6taneto e takova kakvoto si go izkara6 ti.Uvajenieto zavisi na koj kakav 4ovek si.Privilagiite za nqkoi sa nikakvi.Kakva sigornost!Spomnete si kakvo stana predi 3 meseca.Ako iska6 da vzeme6 nqkoj lev svobodno vreme nqma.V tazi firma se boxuva na edno mqsto,potencql za razvitie nqma.V tazi firma vsichki kolegi si govoriat zad garba,ima i gazari vsa6tnos toj e samo edin.Ne mi be6e liubimec , kazva se Ivo ,znam oba4e na koj be6e (na jenskoto saslovie vav firmata) estestveno. 6to se otnasq do rabotnata sreda tq e ,sreda na pretenciozni farmacefti.Uspeh na kolegite.

Е, безплатни обеди няма :)

О.К. В...о и вашата дивизия след 2 години отиде на екскурзия, ама всички знаем какво им костваше на представителите това. Излезе им през носа.

@ бившия от Банско ;) Ами , какво да ти кажа ... от 30.08.2008 до 06.09.2008 прекарах отлично в Анталия (*****) с награда от фирмата . За доказателство : http://www.cornerstone.snimka.bg/album.php?album_id=291139;
Ами това е ...Бъди здрав и весели празници ! :)