Леон Ама ООД /img/frontend/nomap.png"

Леон Ама ООД

Старата песен но сега с по неясен глас.Повярвахме като клиенти че фирмата е имала затруднения(всички сме имали)и им дадохме втори шанс.Но една грешка повторена вече е навик.Не изплащат и този път няма и от къде.В цяла България е така.А кризата сега започваа.Помислете за здравето и нервите си,а и парите си преди да пратите по тази меко казано ферма.

До всички, които искат да работят с Леон ама.
НЕ ПУСКАЙТЕ ПРАТКИ С НАЛОЖЕН ПЛАТЕЖ С ЛЕОН АМА!!!! Ще Ви ги отчетат след месец, и то ако ги притискате!!!!! Изпадаш в ролята да се молиш да ти отчетат парите, които са събрали от твоите клиенти. А накрая може и да ви ИЗЛЪЖАТ НАГЛО!!!! Поне в Русе е така!

Работих за тази фирма 7 месеца,без договор,само нощна смяна в склад за разпределяне на пратките във В.Търново.Винаги закъсняваха със заплащането и все още ми дължат една заплата-последната,а тя е за месец август 2008г.Как да получа възнаграждението си? Многократно съм разговарял с тях по телефона и получавам само обещания и нищо повече.

платиха ми в брои предварително гледаха ме подозрително и след 3 дни съжалявах че ги познавам

работил съм една година там

Почти две години работя в тази фирма, и както всяка друга работа си има плюсове и минуси. При мен обаче минусите са повечко... Ако мислите да се захванете като Шофьор към тях, не чакайте заплата първият месец/два, я платят горивото я не, я покрият ремонтите на автомобила я не... Ако ще се захванете като куриер - там работите стоят маалко по-добре. Ако си на заплата - изплащат ги на време но не си струва... ако си на комисион - цял месец събираш парите от предишният... Ако пък ще използвате фирмата като клиент - принципно няма проблеми. Евтино возим, на повечето места обслужването е на ниво, но идва моментът Наложени Платежи. Ако пращате пратка с Наложен Платеж, то просто не чакайте скоро да си видите парите.... минимум седмица.