Леон Ама ООД /img/frontend/nomap.png"

Леон Ама ООД

Не знам как решихте , че Б и Б Експрес е бившата Леон или пък ДВ логистик , тази фирма съществува доста отдавна и е коректна във всяко отношение , познавам се лично със  собственика на фирмата и с представителя му в Габрово и нямам абсолютно никакъв проблем , дори за мен са предпочитан партьор заради ниските цени и гъвкаво обслужване.

През юни 2008 изпратихме пратка с наложен платеж на наш клиент в гр.Добрич.Клиента ни съответно си плаща сумата ,а до този момент ,въпреки хилядите обещания на служителите и шефовете на фирмата , все още не сме получили парите си.Междувременно фирмата на няколко пъти смени офисите си и служителите си в гр.Гоце Делчев.Разбирам ,че не сме единствени в подобна ситуация и ми е необяснимо  как при този начин на работа имат нахалството да продължават да рекламират дейността си.
Хора, ВНИМАВАЙТЕ с тези  работодатели.

До въпросната госпожа Георгиева: какво ще кажете за това да имаш работници с еднакви имена като например Стефан, в два различни града, да уволниш единия а документите пуснати за уволнението са на другия Стефан и момчето както е уволнено без да знае си продължава работа още 6 месеца а между другото знае че е назначен на работа за това време.

Не знам за другите градове или шефове или не знам кой си,но тук в Ст.Загора от 2-3 месеца /може би от август/ нещата са перфектни.Работя с момчетата и мога да кажа,че са супер.Коректни,компетентни и точни.За сажаление от другите градове преебават системата .

Шефовете явно са решили как да продължат.А именно - караме до дупка,завличаме кой с каквото можем.Работници с заплати,клиенти с наложени платежи,и се изпаряваме.И без това всичко с което работим е ли под наем, заложено,или крадено от фирми и служители.Време разделно-Българска продукция.

До мначалото на миналата година работех с куриерска фирма Леон Ама,но ме прецакаха с един наложен платеж по една пратка,която бях пуснал към бургас,чаках ги цели месец и половина ако не и повече докато ми го изплатят с триста зора и се зарекох по тях няма да пускам повече и така направих,НО предния месец идва едно момче,което го помня,че е от Леон Ама и ми вика ние вече не сме Леон Ама тях ги купиха едни с много пари,изплатили на всички стари  задължения на Леон Ама и сега се приеменували на ДиВ Логистик и ме убеди,че тука работата е сериозна ,пак остават най-евтения куриер на пазара и че наложните платежи ги изплащат даже на другия ден ако е освободена пратката до обяд.Обаче майка им стара едно,че ме излъга да почна пак с тази новостара пирамида и сега чакам от 20 дена да ми изплатят едни 220 лева от пратка,която я бях пуснал за Благоевград,клиента ми си е платил на следващия ден и сега пак ми поръчва ,а аз не съм си получил парите,Кво да ги правя тия.Да го пребия тоз в Стара Загора,той не е виновен.Искам да разговарям с Шефа им той пък невдигал телефона на момчето от Стара Загора.Немога да ги осъдя защото тази хартишка нячяла стойност в съдъ,това го знам още от преди защото съм питал.Незнам.НО ПОНЕ ДА ВИ ПРЕДОПРЕДЯ ТАЗИ ДИВ ЛОГИСТИК Е БИВШАТА ИЗМАМА ЛЕОН АМА

Тези от офиса в Добрич още ли ги търпят.Бавни,мудни.Спират на целия завод работа като забавят пратките.Ами то така е,като няма контрол от близо.....!Първо гледат семейната работа и след това останалото ако изобщо им се доработи или кефне/особенно за тея двамата дебелия и пъпчасалата,как я пипа и прегръща незная/МИТЕ разкарай ги че работата там изобщо не върви брат.Толкова ли нема свестни хора бе мой!аире послуай ми съвето нема да грешиш!!!!!

Всяка една фирма има плюсове и минуси! Винаги ще има сблъсък на интереси.Доволни и недоволни от фирмата също.Никой не е каран на сила да работи.След като си недоволен от някого и се чувстваш измамен ставаш и си заминаваш!Има толкова много фирми в който можете да покажете "възможности".. Незнам също така защо повечето от Вас не си кажат защо са напуснали или по точно изгонени от фирмата.Въпросният "служител" от Варна, защо след първия път се е върнал на работа отново втори и трети след като е недоволен.Някой на сила ли го е накарал или?
Защо недоволните клиенти след първия път продължават да изпращат и получават по фирмата, и в същото време недоволстват.При наличието на толкова куриерски фирми защо избирате точно тази? Защото българина е такъв, винаги гледа най - евтиното.Съотношението e такова цена-качество.Нищо лично, просто малко помислете преди да плювате.

Написаното от колегите е вярно! Много са минусите в тази фирма Леон-Ама или с ново име Д&В логистика! Ако можете - не си имайте работа с тях! Заобикаляйте ги!

Вече съм 2 пъти бивш служител. Фирмата е съставена от много тлъсти мошенници, крадци, и лъжци като се вземе от баш шефовете по стълбицата на долу. Работих в тази фирма 2008 г. и 2009 г. за по 3 месеца просто неможете да си представите за какви лъжи относно наложените платежи става дума. За да си ги вземат клиентите са принудени да ги заплашват с данъчни и други такива организации. За в момента само във Варна фирмата дължи на клиентите си към 15000 лв. Към кандидатите за работа имам 1 съвет чуете ли Леон- Ама, а по настоящем Д&В логистик заобиколете по възможност най малко 10 км., а към клиентите не пускайте пратки с наложен платеж или в краен случай но със сума не надвишаваща 50-60 лв. в случай че не ви го изплатят да не ви боли толкова много. Няма никакво коректно отношение към работници и клиенти от страна на ръководството крият се като църковни мишки по време на литургия или обещават и нищо не правят после а цялата парса после отива върху гърба на обикновенният куриер и служителките в офисите на различните градове те изатова не могат да си намерят служители. Във офис Варна стана вече 3 месеца не могат да си намерят куриер идват за 2 дни виждат за какво става дума и си заминават максимум на 3-тия ден. Хора не ходете да кандидатствате за работа в тази обирджийска фирма защото после ще се ядосвате и ще пишете като мене фермани.