Максима България ЕООД (Т-МАРКЕТ) ПЕРНИК-2

Обявяват заплата от 500-550 лв. за главен касиер,но заплатата на гл.касиер реално е 460лв., заплатата на обикновения касиер е 430-440лв., ваучери няма, някой стар кренвирш за дояждане и това е,отвратително отношение и ужасни условия на труд,
една мощеническа фирма е това, да знаете...

"Как се излъга да дойдеш в тази загубена фирма?!"- това ми каза една възрастна жена, работеща там. Осигуряването е на мин. работна заплата за всички без упр. и зам.-упр., заплатите не са по-високи от това- едва ли има друга верига с толкова лошо заплащане, ваучери няма, нито други привилегии,почивка също няма- по някое време тичаш да ядеш от това,което е за бракуване и е за изхвърляне...Една много посредствена фирма е Максима България,докато си намират хора да работят ори толкова мизерни условия и заплащане така ще е, трябва да останат без персонал съвсем и трайно, за да подобрят нещо.

Декларират едни заплати а изплащат други, обещават едни заплати а сключваш договор на минимална заплата, постоянни глоби и проверки от хора който вместо да дойдат да помогнат се чудят как да ти го...няма персонал, работи се извънредно на добра воля всеки ден по 10-14ч, няма празник няма делник..нямам думи. Не на последно място единствената ви социална придобивка е клубна карта за 1 лв и обяд/ хляб и бракуван кренвирш ако има ако не здраве да е /

аз съм клиентка във ваш магазин в жк. Младост 1.
Искам да изкажа своето възмущение от ваш служител изпълняващ длъжността - охрана,на баджа му пише Христо Ямболиев. Никак не ми е приятно влизайки в магазина всяки път,вашит служител да ме оглежда от горе до долу и да ходи след мен докато пазарувам. Аз не съм за продан, а и държанието му никак не отива на охранител. Сподеяйки с други съседки които също пазаруват в този магазин,останах със същото впечатление,че и те са го забелязали и са възмутени от държанието му спрямо клиенти- жени.
Смятам,че задължението на един охранител в магазин не трябва бъде като оглежда жените които пазаруват като стока която се продава.Това е ВЪЗМУТИТЕЛНО.Дори се опитва да прави разни коментари относно външният ми вид,което просто е просташко.
Вярвам,че ще вземете необходимите мерки за да се прекрати тази определено неприятна ситуация за Вашите клиентки.

Специално за Асеновград бих казала, че е една турска фирма - персонала е на 70/100 турци, както и шефката. От заплата 350лв. ти удържат около 100лв. и получаваш 250лв. една много пропаднала фирма. Като съвет им бих казала да погледнат малко околните магазини какви са заплатите в момент. Няма нито един мъж в персонала и за тежките неща мъкнат по две жени. Страшно слаба организация от към ръководството и голямо текучество Желая Ви много успехи Т Маркет ама слезте малко на земята и погледнете в другите фирми как е едно БББ се работи на 7 часа, а при вас на 9, а се заплащат 8, уж другото е почивка - да ама не. Аз лично за 9 часа работа съм почивала само 15 мин.

Кандидатствах за продавач-консултатнт през м юли .На интервюто бях одобрена с заплата 500 лв. Всеки пон0сряс.да и петък подписват договори и когато си готов с документите отиваш.И аз така отидох приеха ме вежливо имаше инструктаж по охрана на труда с прожекция на филм и презентация и бях удивена от европейския вид на компанията НО дотук.През това време ни дадоха да попълним документите и когато бяхме инсттруктирани договорите бяха готови . Първото нещо с което се сблъсках е заплата 380 лв посъветвах се със семейството си и те ми казаха подписвай така е навсякъде.Подписах и отидох на обучение в техен магазин не издържах и 4 ч и прекратих и анулирах договора те се подиграват със служителите си.Ще кажете много съм глезена не но да работи 2/2 по 12 ч а понякога и 3/1 за 400 лв защото момичетата които бяха в маг казаха че са коя от 6 м коя от 2-3 м не са взимали повече от 380-400лв все се отдържа зяа нещо .Срам.

Има потенциал за развитие но не и с тези смешни заплати и недостатъчен персонал.Не се получава когато от един служител искаш да изпълнява 2-3 длъжности

Господа управляващи верига магазини Т-маркет, ваш клиент съм от откриването на магазина и винаги съм била недоволна от отношението на обслужващия персонал. Но....живеем в напрегнати времена- затова не съм обръщала внимание на това. Днес обаче поведението на ваша служителка в Т-маркет Плевен, премина всички норми на поведение. Ще разкажа на кратко, дано има кой да го прочете - в 14:30ч. влезнах/може би за последен път / в магазина, пред щанда за месо почаках15-тина мин. тъй като две от продавачките си говореха и аз макар, че бързах, чинно чаках. Дойде с неудоволствие жената от щанда и горе долу ме обслужи. Впоследствие видях картофи с бекон . почаках пак, едната от тях излезе иззад щанда и се запъти на някъде - попитах я има ли кой да ме обслужи , а тя така се развика, че аз се уплаших " ти ..да не си на състезание МА, та толкова си се разбързала, аз не съм яла още - тебе ще гледам /името и мисля , че беше Милена / и куп други подобни думи, върна се към мен/ може би с цел да ми посегне, но друга служителка я дърпаше с думите-" Стига не си права" Моля Ви това е непристойно , арогантно, безкомпромисно поведение - не я познавам лично, но и друг път ми е правила впечатление с поведението си към клиенти. Надявам се, че ще обърнете внимание на служителката и ако сметнете за необходимо - може да ми върнете отговор на посочения Е-меил

Здравейте на всички опарили се от тази Латвийска мафия.Не съветвам никой здравомислещ човек да започва работа в тази фирма.Дори и да намерите обява за позиция в Т-маркет магазин или МАКСИМА БЪЛГАРИЯ.не кандидатствувайте!Ще си спестите много неприятности и нерви ,а да не говорим,че загубеното време струва пари!По -добре да го използваме за намирането на някаква нормална  работа,а защо не и перфектната.

Здравейте, аз съм бивш служител на тая фирма.Работих в продължение на 2 години като главен касиер.И наистина тази фирма е само пералня на пари и подигравка с българина.Евтина работна ръка сме за тях.Работила съм по 13 часа сутрин от 7.30ч до 22.30ч., защото касиерки са напуснали и също и главен касиер и са останали една главна касиерка и 3 касиери.Заплащането ми като главен касиер е варирало от 300-400лв.нето.Най-хубавото, което направих е че ме съкратиха и успях да отскубна доста пари от фирмата и болнични след съкращение и второ обезщетение от фирмата. На кратко използвах всичко, това което се полага на един гражданин.Жалко, че малко от служителите си знаят правата.Заедно с управителя явно ме мислеха и мен за жалка мишка, но уви.Защо тогава съм дипломиран счетоводител.Радвам се, че се откъснах от тази фирма и жалка за новопостъпилите служители в Т-маркет.