Максима България ЕООД (Т-МАРКЕТ) ПЕРНИК-2 /img/frontend/nomap.png"

Максима България ЕООД (Т-МАРКЕТ) ПЕРНИК-2

Добре де, след като са толкова ниски заплатите по магазините, защо се съгласявате? Не мога да ви разбера.Работата за 12 часова смяна никак не е лека.Не може за 400лв да работите това. По - добре човек да не работи, все ще измисли нещо да си докара тези смешни пари.Не е луд този който яде баницата, а този, който му я дава (в случая баницата е безплатния ви труд).

латвийска крадлива фирма която трябва да се измете от тук.

Искам да изкажа мнение относно магазин Т Маркет намиращ се в кв.Гоце Делчев,на ул.Костенски водопад. Всеки път,когато реша да влезна виждам опашки от хора нареди на 2 каси,даже в редките случаи..попринцип 1 каса се отваря..Гледам намръщените лица на касиерките,които са толкова бавни,че чак да си домъкнеш столче и да седнеш,докато ти маркират продуктите..Много пъти са липсвали етикети на продуктите и т.н...И винаги фирмата има недостиг на персонал..защо ли се питам аз..Оправете си организацията и цялата система на работа,иначе вървите към дъното.Не се залъгвайте да започвате работа там,разбира се ако неискате по - малка заплата и положен труд,който няма да бъде оценен подобаващо.

Обявяват заплата от 500-550 лв. за главен касиер,но заплатата на гл.касиер реално е 460лв., заплатата на обикновения касиер е 430-440лв., ваучери няма, някой стар кренвирш за дояждане и това е,отвратително отношение и ужасни условия на труд,
една мощеническа фирма е това, да знаете...

"Как се излъга да дойдеш в тази загубена фирма?!"- това ми каза една възрастна жена, работеща там. Осигуряването е на мин. работна заплата за всички без упр. и зам.-упр., заплатите не са по-високи от това- едва ли има друга верига с толкова лошо заплащане, ваучери няма, нито други привилегии,почивка също няма- по някое време тичаш да ядеш от това,което е за бракуване и е за изхвърляне...Една много посредствена фирма е Максима България,докато си намират хора да работят ори толкова мизерни условия и заплащане така ще е, трябва да останат без персонал съвсем и трайно, за да подобрят нещо.

Декларират едни заплати а изплащат други, обещават едни заплати а сключваш договор на минимална заплата, постоянни глоби и проверки от хора който вместо да дойдат да помогнат се чудят как да ти го...няма персонал, работи се извънредно на добра воля всеки ден по 10-14ч, няма празник няма делник..нямам думи. Не на последно място единствената ви социална придобивка е клубна карта за 1 лв и обяд/ хляб и бракуван кренвирш ако има ако не здраве да е /

аз съм клиентка във ваш магазин в жк. Младост 1.
Искам да изкажа своето възмущение от ваш служител изпълняващ длъжността - охрана,на баджа му пише Христо Ямболиев. Никак не ми е приятно влизайки в магазина всяки път,вашит служител да ме оглежда от горе до долу и да ходи след мен докато пазарувам. Аз не съм за продан, а и държанието му никак не отива на охранител. Сподеяйки с други съседки които също пазаруват в този магазин,останах със същото впечатление,че и те са го забелязали и са възмутени от държанието му спрямо клиенти- жени.
Смятам,че задължението на един охранител в магазин не трябва бъде като оглежда жените които пазаруват като стока която се продава.Това е ВЪЗМУТИТЕЛНО.Дори се опитва да прави разни коментари относно външният ми вид,което просто е просташко.
Вярвам,че ще вземете необходимите мерки за да се прекрати тази определено неприятна ситуация за Вашите клиентки.

Специално за Асеновград бих казала, че е една турска фирма - персонала е на 70/100 турци, както и шефката. От заплата 350лв. ти удържат около 100лв. и получаваш 250лв. една много пропаднала фирма. Като съвет им бих казала да погледнат малко околните магазини какви са заплатите в момент. Няма нито един мъж в персонала и за тежките неща мъкнат по две жени. Страшно слаба организация от към ръководството и голямо текучество Желая Ви много успехи Т Маркет ама слезте малко на земята и погледнете в другите фирми как е едно БББ се работи на 7 часа, а при вас на 9, а се заплащат 8, уж другото е почивка - да ама не. Аз лично за 9 часа работа съм почивала само 15 мин.

Кандидатствах за продавач-консултатнт през м юли .На интервюто бях одобрена с заплата 500 лв. Всеки пон0сряс.да и петък подписват договори и когато си готов с документите отиваш.И аз така отидох приеха ме вежливо имаше инструктаж по охрана на труда с прожекция на филм и презентация и бях удивена от европейския вид на компанията НО дотук.През това време ни дадоха да попълним документите и когато бяхме инсттруктирани договорите бяха готови . Първото нещо с което се сблъсках е заплата 380 лв посъветвах се със семейството си и те ми казаха подписвай така е навсякъде.Подписах и отидох на обучение в техен магазин не издържах и 4 ч и прекратих и анулирах договора те се подиграват със служителите си.Ще кажете много съм глезена не но да работи 2/2 по 12 ч а понякога и 3/1 за 400 лв защото момичетата които бяха в маг казаха че са коя от 6 м коя от 2-3 м не са взимали повече от 380-400лв все се отдържа зяа нещо .Срам.

Има потенциал за развитие но не и с тези смешни заплати и недостатъчен персонал.Не се получава когато от един служител искаш да изпълнява 2-3 длъжности