Нет1 ООД / NET1 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Асен Йорданов 14&markers=София,ул. Асен Йорданов 14

Нет1 ООД / NET1

Извинявам се за израза ама много сте прости.Мисля че не тук мястото на тези коментари.Хайде засрамете се и спрете да коментирате.Ако сте толкова смели защо до сега си мълчахте.Рибата се вмирисва от към главата.Бивши и настоящи служители на НЕТ 1 защо си мълчите като сте на работа а тук плювате.За мен вие сте хора без мнение и смелост щом тук нападате вече бивш служител на фирмата.Събудете се и вижте кой е виновен и тогава коментирайте

Малее, колко сте прости. Такова малоумие не съм виждал никъде. Вие наред ли сте? Май имате нужда от лекарска помощ.

Абе а знаете ли че мърлата Карабулева, переше пари чрез фирмата, а? Колко пъти викаше тъпият и мъж да води безмислени обучения на заухавите колежки? Тая колко пари изгълта тогава, по сладки са били и от спермата на Ризов явно!

Смърт за Петя Карабулева-Динчева, мъжа и и Петя Райчинова

Здравейте, мили бивши колеги не мога да повярвам колко ниско можете да паднете и колко можете да целувате задници за да се опитате по някакъв начин да се издигнете поне малко,не мога да повярвам, че говорите така за човек който милиони пъти ви е скривал мръсните ,керливи ризи и винаги когато някой от кол центъра каже нещо против Вас винаги трябваше да дадем шанс без значение за кои отдел говорим включителни и “шефката” Стелла с двойно “Л” го пиша Стелче да не ти развалям настроението точно сега когато си щастлива с постигнатото .Най много съм разочарована от масата от колеги с отношението си спрямо Карабулева един от малкото професионалисти в фирмата, фирма на интриги,подмолна игра и лизане на задници, но интересното сега ще започне сега ще Ви лъсне целият професионализъм и колко много сте кадърни всички ( само да вметна Стелче и за теб говорим).Поли съм да не се чудите, смело заставам зад думите си!!!!!

Докато сме само наблюдатели с пуканки и количка все ще сме в калта, и все някой друг ще ни е виновен.За ниската заплата,за провалената кариера,за всичко.
И все ще сме си едни такива анонимници скрити като мишленца с мнение споделено само тук или вечер на масата.
Осъзнайте се хора.Досега Петя ви беше виновна за всичко - утре кой ще е виновен?
Така ли ще изживеете живота си?
Направете нещо смислено и позитивно.

Така. Отборът на старите победи. Съжалявам нови колеги, дойдохте със знанията си, опита си, образованието си, но старите ви претопиха. Съжалявам нови колеги, но докато не уволните всички стари кадри протежета на бившите - това ще става. Дистанционното не е в Дружба, докато всички стари кадри, които докараха до това положение фирмата са там ще се случва това, което сътворихме в последната седмица. Докато протежетата вдигат телефоните и правят, което друг им каже ще сме така. Питам протежетата, защо не сте където ви е мястото, защо Спаска, Живко Гюрова, Иво Гагова, Ирина са там...., защо, защо не сте в центърчето. Всичко, което сътворихме в последната седмица е творение на простотията на простаците. Съжалявам нови колеги, съжалявам ви много, но простотията победи. Съжалявам за амбицията ви, за мотивацията ви, за знанията ви, за опита ви. Нов бардак със стари ........няма да стане - КАКТО ВИЖДАТЕ.

Рядко докато човек е жив може да стане свидетел на друг човек, който си получава заслуженото. Нямате си и на идея, колко съм щастлив от факта, че Петя Карабулева и Петя Райчинова си получиха заслуженото, поради тяхната некомпетентност, некадърност и интриги.

Как да го кажа, време беше. Сега съм отворил пуканките, кока-колата и наблюдавам с интерес, как ще се развият нещата от тук на сетне.

Еййй Колеги какво ни дреме на нас какво се шушка.Аз като редови служител се притеснявам, дали Стелла е компетентна по всички въпроси в Обслужване на клиенти и магазинна мрежа, защото ако не е ще ни се е...м...!!! Това би трябвало да ни тревожи...бъдещето е важно, клиентите са важни и НИЕ служителите по- ниските нива сме важни.

Шушука се между колегите, че Петя Карабулева и Петя Райчинова били уволнени!

До Анонимен НАСТОЯЩ служител - преди да почнеш каквото и да било първо се научи да четеш и мислиш.Второ ако АЗ съм карал по 12ч под ред (и съм го правил) ще искам да бъда компенсиран и ако не желаят да ми я предоставят се махам и да търсят друг човек да работи за тях.Ако има такива