Нет1 ООД / NET1 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Асен Йорданов 14&markers=София,ул. Асен Йорданов 14

Нет1 ООД / NET1

Здравейте на всички хийтъри и анонимни.Как не ви е срам да плюете фирмата в която сте работили това говори само какви хора сте.Докато сте били там защо не сте си изказали мнението.Всеки има право на мнение,но поне да застанеш като човек зад думите си а да се обижда по този начин ръководството и служителите.Всеки един във тази фирма работи здраво и се бори за нейното развитие. Времето откроява хората който са достойни за работа и хората който са чакали момента да хранят и да обиждат защото няма какво да правят,но когато работеха там не изявиха мнението си.Лично аз мога да кажа,че когато си човек обясниш нещата както трябва ръководителите те разбират и те уважават .Винаги в една фирма има трудни моменти не е лесно да се напаснат характерите на хората.Аз лично нищо лошо не съм видяла за първи път съм толкова задружни и работя във фирма със сплотен екип.Искам да поздравя Стелла Икономова затова,че е един успял и постоянно развиващ се ръководител и се радвам,че имам честта да работя с нея тя ме мотивира.Тя е мениджър за пример много интелигентна и възпитана жена.Любов Димитрова също е доста възпитана и добра ръководителка това са хора който си човек спрямо тях те ти отвръщат със същото и го оценяват. Радвам се,че съм във тази фирма. Един човек уважаващ себе си не би си позволил да използва толкова грозни думи спрямо фирмата в която е работил.Анонимна съм защото неискам да падам на нивото ви. Хората който останахме ни открои времето и съм сигурна,че ще вървим само нагоре.Бъдете положителни хора злобата не помага на никого.Не съдете за да не бъдете съдени всеки един от нас е човек бъдете хора с главно "Ч".

Леле майко, тък е пълно с лъжливи мнения на мтелци, колеги не се връзвайте на провокаците от тяхна страна и огромните лъжи, които изричат. Ако всичко беше цветя и рози както твърдят, нямаше в момента нет1 да е на първо място в най критикувани фирми в сайта.
Мтелци, постоянно пишат да кажем факти и истини, сега ще ги предоставя, защото на всяко действие има равно по сила противодействие. В случая не може вечно да мачкаш хората и да ти се размине.

Нима Нестор Мильов не ви каза истината в очите и проблемите на фирмата, вие не направихте нищо и той напусна.
Нима Любен Лалов не ви каза истината в очите и проблемите на фирмата, вие не направихте нищо и той напусна.
Нима Мартин Ланков не ви каза истината в очите и проблемите на фирмата, вие не направихте нищо и той напусна.
Нима Альоша Александров не ви каза истината в очите и проблемите на фирмата, вие не направихте нищо и той напусна.
Нима Пламен Славов не ви каза истината в очите и проблемите на фирмата, вие не направихте нищо и той напусна.
Нима Денислав Желязков не ви каза истината в очите и проблемите на фирмата, вие не направихте нищо и той напусна.
Нима Светлозар Петков не ви каза истината в очите и проблемите на фирмата, вие не направихте нищо и той напусна.
Нима Ванина Николова не ви каза истината в очите и проблемите на фирмата, вие не направихте нищо и той напусна.
Нима Зорница Щърбанова не ви каза истината в очите и проблемите на фирмата, вие не направихте нищо и той напусна.
Нима Никола Алексов не ви каза истината в очите и проблемите на фирмата, вие не направихте нищо и той напусна.
Нима Бурина не ви каза истината в очите и проблемите на фирмата, вие не направихте нищо и той напусна.
Нима Димитър Цеков не ви каза истината в очите и проблемите на фирмата, вие не направихте нищо и той напусна.
Нима Драгомир Станиславов не ви каза истината в очите и проблемите на фирмата, вие не направихте нищо и той напусна.
Нима Велко Иванов не ви каза истината в очите и проблемите на фирмата, вие не направихте нищо и той напусна.

Мога да изброявам до безкрай, дори и аз ви казах в очите проблемите и не си мръднахте пръста! ЗАЩО, защото си взимате паричките и замазвате очите на Ризов.

Защо в момента във фирмата, всички отварят jobs и си търсят работа.
Защо се назначават служители, който са хора на Краси Петров, идват с час закъснение, тръгват си час по рано и не им се прави проблем, и се толерират?
Защо Чучков обижда персонала в очите, не знаете ли че е подсъдимо?
Защо Петя Карабулева се държи с хората все едно тя е над тях?
Стига лъгахте мтелци. Ще ви напуснат всички, но вие не разбирате, без персонал ви чака ФАЛИТ.
Само вижте facebook, как клиентите ви правят на кайма и сол, колкото и да триете коментарите им, те ви напускат.

Във фирмата цари военен режи. Нямаш право на мнение, личен живот и да противоречиш на шефа, дори съботатата и неделята и личният ти фейсбук профил ги чувства като негова собственост.

Всяко мръдване се следи изкъсо. Ако закъснееш с 2 минути, отработваш, почивки има на всеки кръгъл час по 5 мин и само тогава може да разговаряш с колегите или да си провериш телефона.

В случаите, когато искаш отпуска, то трява да се случи поне месец по-рано, след подробен разпит за какво ти е необходима.

Наемат предимно млади хора или хора без опит в сферата, които не са наясно какви права имат. Възползват се, като ти замазват очите с тиймбилдинги и тн. В действителност работиш като вол за сума, под минималната за този бранш и си роб на шефа и все си му длъжен.

Все пак на някой такова отношение може да му допадне :)

Подли работодатели. Наистина искат да ви излъжат и да ви вземат парите . Подиграват се с труда на хората. Чувам само негативни мнения за фирмата. Как може да съществува подобна фирма ...

Какво се пънете да ставате началници без да си имате хал хабер от работата. Вземи поработи като обикновен служител, виж за какво става въпрос, пък тогава ставай началник. Колко такива амбициозни минаха да ги обучаваме от нулата... Даже в момента имаме един льольо, дето си мисли, че в net1 само ще седи и ще раздава команди. Беше попарен май. По-лесно щеше да е, ако някой колега със стаж беше станал шефче, ама не.

Освен ниско заплащане от 700 лв, не се плаща нощен труд, извънреден труд.Няма ритмичност в графика, практика е да се дават две нощни смени една след друга.
И което е гигантския проблем във "нет1" е че няма концепция за работа. Твърдо заставам зад думите и името си.

Мале колко много злоба има във вас хора, не е истина, признавам си всичко написано за мен е истина, тъпичка съм си, но какво от това, лапала съм пишката и на Петърчо.

Почваме от днес със съкращенията

Петя Карабулева лапай ми пишката...сега!

Искате ли истини мишкиии ще ви кажа няколко. Вие дето пишете глупости по адрес на този и онзи сте страхливци, щото не смеете да се покажете и ползвате този форум за изява. А тези дето си мълчите за състоянието на фирмата и наистина важните неща вътре и не говотите така явно за проблемните хора вътре в смешните си постове също сте страхливци, щото не ви стиска да останете без работа.
Да пишете глупости анонимно е лесно, ама защо не извадихте фирмата от кризата в която вие и анонимните бивши я вкарахте?
Мишкии църкайте от дупките и пишете тук щото иначе ще сте на борсата.

Хей Митко, Пешко, бивши и настоЯщи какво ви става бе. Кви са тези глупости дето изписахте. Вие сте пълни боклуци и си стойте там където сте за да не смърдите. Може и по улиците да не ходите че носите зараза. Смешници такива, знам ви аз и добре че се махнах и не общувам с вас още преди време, че иначе щеше да съм се вмерисал като вас. Изложихте се както само вие си можете, ама то като ви знам нямаше как да е иначе. Добре развеселихте четящите ама що не не се видите кой сте ви и как изобщо оцелявате...ще спра щото ме срам, че съм ви познавал.