Нет1 ООД / NET1 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Асен Йорданов 14&markers=София,ул. Асен Йорданов 14

Нет1 ООД / NET1

Ей Спасе, ще ти разбия зъбките боклук, спри се вече.Заради тази проста Стела с едно л, правиш пълни глупости и само се излагаш, лайнарино.

Стелче това, че направи на Мишо 900 лв заплатата, а на Елка 1000 лв. Не ти печели уважение, мизерна женица си и такава ще си останеш, всички те презират.

Стига сте коментирали Петя, та тя дори вече не работи при нас, нека си живее спокойно живота.

Човече, плюеш анонимно по Петя отново, жалко човече си ти. Каквото и да напишеш за нея, няма да те извиси, а нея няма да унижи, въпреки всички опити.
Ти си жалко човече, което винаги ще остане анонимно или представящо се от чуждо име, да не цитирам, че са много хората от чието име писа.
Човече, няма да ти цитирам името, защото ще те направя известен. Ти имаш семейство, коети не те познава. Продължи и те ще разберат за всички гадости които сътвори и ще се срамуваш и отговаряш пред тях.
Сега посто, премисли и утре вече спри с тия простотии- стани разумен с техническо мислене ;-) нали?

До Новото ръководство,
Защо, защо, защо?
Защо оставихте тези мними бивши кадри на нет1?
Защо ни оставяте в ръцете на тези хора?
С тези ли ще работим?
Пазите ли ни от старите, които с умраза пишат неверни долни смешни и жалки неща?
Пазите ли ни от нашите хора в момена, които в трудни като тези дни, моменти в които ни оставят да сме сами?
Защо оставяте и оставихте мърди от староте да са с вас като приятели?
Защо не ни спасихте от старите, а сега сеят пумии?
Защо не ги изчистихте гнилите ябълки?
За да стигнем до тук ли?
Защо мълчите и оставяте смешни хора да правят нищо както и да говорят глупости?
Защо мълчите?
Защо не се намесите г- н Управител в тези смешни сценарии и клевети?
Защо сте тихи?
Защо сте плахи?
Защо не отстоявате това, което изградихте до сега?
Защо не пазите истината?
Защо сте се свили?
Защо не кажете кой е виновен за състоянието на нет 1?
Защо не кажете, како направихме последните години?
Защо мълчите?
Защо?
Защо оставяте свестините ви хора сами, да се гаврят с тях без грам основание и смисъл?
Затова си тръгват свестните от вас.
Защо не ни защитите?
Както колега ви каза, има съд, има адвокати?
Защо, защо,защо?

Нет1 къде са ви услугите. Защо ни оставятъра беза услуги и без връска с вас.

Нет1 това ли е отношението към клиента

А бе ненормален "Анонимен- шубе го е", стига бе боклук. Не ти ли писна да пишеш тези тъпоти. Всички знаем кой си.

До Ризов,
Защо допусна Петя Карабулева, да унищожи граден колектив с години? Защо допусна начин на работа, доказал се във времето като работещ да бъде унищожен от тази долна твар?
Защо?
Тя дойде, унищожи всичко с което се захвана и напусна, НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ? ГЛУПАЦИ?

А аз искам да знам, как първите дружки на бившето ръководство сега работят за новите. Искам да питам как първите протежета като Иво ГаговА, Живко ГюровА и Ирина Величкова работят в тая фирма, като са назначени от бившите само за да бъдат ушета. Питам как така ставате и отивате на работа, на кой се обаждате първо на бившия мениджмънт или на новия мениджмънт. Такива като вас са за разстрел, предатели долни и гнусни. Лижехте гъзовете на старите сега се правите на първи приятели на новите.

Благодаря на новото ръководство, че с арогантното си отношение към служителите, потискането и всекидневното повтаряне, че сме некадърни, некомпетентни и т.н., ми отвориха очите и напуснах, като сега съм на по-добра позиция. Също много болно ми стана, когато в последния работен ден ме бавиха до последно с документите за напускане, за да стоя до късно. Работил съм както при старото ръководство, така и при новото и със сигурност има голяма разлика. При старото ръководство имаше възможност за комуникация. Няма да храня никого, защото те сами се хранят като принуждават опитните служители, които са им неудобни, да си тръгнат. За последната една година станах свидетел как за проблеми, които са оповестени на ръководството още при поемането на управлението, се търсеха изкупителни жертви за бездействието на управителите и директорите. Едва ли някога ще проумеете, че този начин на управление "разделяй и владей" не е ефективен, но вие си знаете. Само ще кажа "развивайте се" (което е малко вероятно).

Прочетох по нагоре някой твърди че старите служители са проблем,този льольо халхабер си няма от тази фирма.Аз съм бил служител в тази фирма 11години,от както е новото ръководство нещата са надолу.По интересувайте се колко кадърни хора си тръгнаха,и с колко са намалели абонатите.Боли ме като чета такива глупости написани от хора които са явно некадърници и не разбират съществото на работа в тази фирма.

До: Васильовски, настоящ служител, абе ей Дебелак, не виждаш ли, че всички в офиса те ненавиждат. Вземи си махни космите от носа, виж се колко ти е плитък ума....глупак.