Нет1 ООД / NET1 https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Асен Йорданов 14&markers=София,ул. Асен Йорданов 14

Нет1 ООД / NET1

Не само, че банката не са доволни от назначените ръководители на A1, ами по последна информация, освен че ще ги махат, ще има и съд, поради причинени загуби в последните 2 години, фирмата задлъжня още повече.
До колкото ми е известно, банката ще продаде клиентите и оборудването на A1, а служителите ще бъдат съкратени по бърза процедура след асимилация от техните технически отдели.
Напускайте докато е време, аз днес съм на поредно интервю.

Говори се в банката, че Ирина и Иво яко топят новият мениджмънт, така че скоро може да не са ни шефове.

Не мога да повярвам че има един два положителни коментара. И предполагам те са на някой от ръководството или някой дупелизец, като Мишката (не случайно така са го кръстили).

Таа по темата. Мили хора, не се лъжете да започвате работа в тази ''ФИРМА".
Няма начин да получите уважението на някой пряк ръководител, или какъвто и да било стимол за работа.
Не си губете времето!
Ако започнете там, забравете за личният си живот. Ако пък имате почивен ден, значи сте на обучение, което не се заплаща. Също така, колкото и да работите, и да давата всичко от себе си, не очаквайте нищо в замяна. Там е - кой на кой е целунал дупето. Общо взето все едно да чакате от умрял писно.
А за самата работа. Тя е приятна, но всичко останало не те задържа в фирмата, а обратното.
Не се лъжете ако искате развитие, добро трудово възнаграждение и спокоен уйкенд(защото нищо не се знае).
Има ощее мноооого мноооого причини поради който да не започвате, но няма да ми стигне деня да пиша.

Прекрасен ден да всичкиии! :)

В тази фирма се държат хора, който само мрънкат за заплати, скатават се и най-обидното от висшия мениджмънт е, че точно на тях регулярно им се увеличават заплататите. Същите тези хора дето само мрънкат за заплати работят на частно дори в работно време, като изкарват още пари и говорят колко е лошо в компанията. Израстване нулево, колеги-има много съвестни, но те на фона на останалата плява са като светлинка в тунела.

Прекарах в тази фирма година и половина и изпитах огромна радост, когато най-сетне напуснах. Моята препоръка към тепърва започващите работа там е да четат внимателно това, което са писали колегите преди мен. Всичките негативни отзиви са абсолютно верни, нищо не

I am writing to express my dissatisfaction from NET1 unethical behaviour... Firstly, on 26.12.2018 I went to one of their office in Sofia to cancel my contract. The staff told me that the internet connection is blocked as I hadn’t paid my monthly fee and in order to cancel my contract I should pay this fee and another amount of 90lv.. I paid all those things and today 02.01.2019 I received SMS where was written I should pay a new 20lv. I wrote the customer support to ask them why I should pay again when I already finished with their company and the response was that I should pay because it has a month notice period. So I already paid for ending my contract earlier and one fee for a previous period .. and when I paid all those things they restored my connection so I can pay 1 more fee for the service which I am not using anymore. NET1 with how much does your company have increased profit from such unethical practises ???? This company have constantly made an income at the expense of their ex-customers. And are this profit made by this unethical behaviour is invested for sustainability practises or just go in shareholder's pocket … in my opinion this company is not social responsible and with this practises many corporations such as this one which constantly is trying to increase profitability from stakeholders by unethical behaviour will disappear sooner or later ..

Момчета и момичета, бивши и настоящи редно ли е тук да си развяваме кирливите ризи?Със сигурност ако се напънем
малко можем да се изперем и да се изгладим.
Не ни отива да водим подобен род грозна комуникация.
Не познавам човек във фирмата който да няма претенции
за ниво на интелигентност над средното, нека се държим като такива.
Говоря от свое име и то не е “анонимен” ,а Калоян.
Поздрави на всички и моля ви спрете се.

Ей Спасе, ще ти разбия зъбките боклук, спри се вече.Заради тази проста Стела с едно л, правиш пълни глупости и само се излагаш, лайнарино.

Стелче това, че направи на Мишо 900 лв заплатата, а на Елка 1000 лв. Не ти печели уважение, мизерна женица си и такава ще си останеш, всички те презират.

Стига сте коментирали Петя, та тя дори вече не работи при нас, нека си живее спокойно живота.

Човече, плюеш анонимно по Петя отново, жалко човече си ти. Каквото и да напишеш за нея, няма да те извиси, а нея няма да унижи, въпреки всички опити.
Ти си жалко човече, което винаги ще остане анонимно или представящо се от чуждо име, да не цитирам, че са много хората от чието име писа.
Човече, няма да ти цитирам името, защото ще те направя известен. Ти имаш семейство, коети не те познава. Продължи и те ще разберат за всички гадости които сътвори и ще се срамуваш и отговаряш пред тях.
Сега посто, премисли и утре вече спри с тия простотии- стани разумен с техническо мислене ;-) нали?

До Новото ръководство,
Защо, защо, защо?
Защо оставихте тези мними бивши кадри на нет1?
Защо ни оставяте в ръцете на тези хора?
С тези ли ще работим?
Пазите ли ни от старите, които с умраза пишат неверни долни смешни и жалки неща?
Пазите ли ни от нашите хора в момена, които в трудни като тези дни, моменти в които ни оставят да сме сами?
Защо оставяте и оставихте мърди от староте да са с вас като приятели?
Защо не ни спасихте от старите, а сега сеят пумии?
Защо не ги изчистихте гнилите ябълки?
За да стигнем до тук ли?
Защо мълчите и оставяте смешни хора да правят нищо както и да говорят глупости?
Защо мълчите?
Защо не се намесите г- н Управител в тези смешни сценарии и клевети?
Защо сте тихи?
Защо сте плахи?
Защо не отстоявате това, което изградихте до сега?
Защо не пазите истината?
Защо сте се свили?
Защо не кажете кой е виновен за състоянието на нет 1?
Защо не кажете, како направихме последните години?
Защо мълчите?
Защо?
Защо оставяте свестините ви хора сами, да се гаврят с тях без грам основание и смисъл?
Затова си тръгват свестните от вас.
Защо не ни защитите?
Както колега ви каза, има съд, има адвокати?
Защо, защо,защо?