А и П ИНЖЕНЕРИНГ /img/frontend/nomap.png"

А и П ИНЖЕНЕРИНГ

Фирмата вече е обявена в несъстоятелност със задължения от над 3 000 000 лв.
Така че си забравете парите. Изгоряли сте. Ако можете да ги съдите, съдете ги :)

Бизнесът не е война, а доверие! Явно някой хора имат объркани представи. Между другото, телефоните на управленския персонал обявени в сайта им са невалидни. Защо ли???

Пази се от тиа мошеници недават заплатите

ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ТЯХ !!!!!!!!!!

Все още положението е такова - нито лев изплатена заплата .

Бизнесът е война! Много некадърни служители ще стоят без заплати, а заради тях страдат и кадърните!

Фирмата е фалирала,дължи около 2милиона лева, управителят е некоректен лъжец, регистрирал фирмата на името на роднина, който няма нищо. С ДВЕ ДУМИ БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ!!!!!!!!!

добре че не започнах работа там......

Хората, които наистина работят в тази фирма не са получавали заплати ог декември месец 2007г., докато шефовете си взимат час по час си устройват купони, банкети, издържат любовници, които са най-ценните служители във фирмата, според "БОСА" на фирмата. Ама той наистина е много бос. Защо не вземе да се отегли и да остави да работят хора, които наистина разбират от строителство. А се чудя и на хората, които са му дали и продължават да му дават пари за неизвършени и обещавани пясъчни кули. Ако има някой, който познава "БОСА" на тази фирма и чете , написаното - МОЛЯ ВИ НЕ МУ СЕ ВРЪЗВАЙТЕ, НЕ МУ ВЯЛВАЙТЕ, САМО ЩЕ СИ ЗАГУБИТЕ ПАРИТЕ, НЕРВИТЕ И ВРЕМЕТО .....

Най-смешнта фиричка, за която съм чувала. Абсолюти нещастници. Имат един единствен обект на Добринище които на дали ще успеят да довърат. Затънали са в дългове до ушите. НЕ СА ПЛАЩАЛИ ЗАПЛАТИ ЗАДЕКЕМВРИ, ЯНУАРИ И ФВВРУРИ. Нямали били пари! Нещастници!
Но така се получава като некадърници се опитват да се правят на шефове. Шефката ..... е една стара .... която нищо не разбира. Милата идея си няма как се работо с компютър. Ама какеюво да се очаква от женица продавала вестници по РЕП-овете. А ...... ........за него трудно може да се говори без да се смееш. Човечеца си живее в негов си свчт. Крещи на работещите все едно са му роби на плантацията, а когато чуе за заплати бяга като дявол от тамян.
Потънали са в дългове, не плащат заплати а продължават да наемат персонал. Само да си намеря свястна работ и им бия шута на ....... нещастни.
НЕ СЕ ПОДЛЪЦЮГВАЙТЕ ДА ПОЧВАТЕ РАБОТА ПИ НАС АКО ВСЕ ПАК ИСКАТЕ ДА РАБОТИТЕ ЗА ПАРИ А НА ВЕРЕСИЯ!!!!